Virtuvinių peilių rinkinys FUNCTIONAL FORM, 3 vnt., Fiskars

Code: FISK1057556
Brand: Fiskars
39,60 €
Išparduota
The item has been sold out…

Populiarųjį "Functional Form™" peilių rinkinį sudaro trys mažesni, praktiški peiliai, pagaminti iš aukštos kokybės japoniško nerūdijančio plieno - peilis plėstuvui, pusryčių peilis ir nedidelis virtuvinis peilis- kurie ras vietą kiekvienoje virtuvėje.

Detailed information

Product detailed description

Populiariame "Functional Form™" peilių rinkinyje yra trys mažesni, praktiški peiliai - skustuvas, pusryčių peilis ir nedidelis virtuvinis peilis- kurie ras vietą kiekvienoje virtuvėje.

Kompaktiškas ir lengvas 8 cm ilgio peilis puikiai tinka smulkiems vaisiams ir daržovėms lupti ir pjaustyti. Juo lengvai nuskusite naujas bulves ar morkas, supjaustysite slyvas ar mažus svogūnus.

Pusryčių peilis turi dantytus 12 cm ilgio ašmenis ir puikiai tinka pjaustyti maisto produktus su plutele, pavyzdžiui, šviežią duoną ar mažesnes duonos riekeles. Taip pat galite pamatyti pavadinimą "pomidorų peilis", nes jis taip pat puikiai tinka pjaustyti maisto produktus plona odele, ypač pomidorus ar persikus. Jis taip pat tinka kaip kepsnių peilis.

Nedidelis universalus virėjo peilis storais 13 cm ilgio ašmenimis puikiai tinka pjaustyti mėsą, dešreles ar daržoves.

Ergonomiška kiekvieno peilio rankena turi " Softouch" paviršių. Jis turi gilią pirštų apsaugą, kad būtų patogu ir saugu laikyti. Šiuos peilius, kaip ir visus "Functional Form" peilius, galima plauti indaplovėje ir naudoti kasdien. Dėl plono profilio juos taip pat lengva laikyti.

  • patikimas veikimas - aukštos kokybės japoniškas nerūdijantis plienas užtikrina puikų aštrumą ir atsparumą korozijai
  • patvari konstrukcija - sustiprinta geležtė, užtikrinanti gerą pusiausvyrą ir tvirtumą, papildomai poliruota geležtė, padidinanti geležtės našumą, galima plauti indaplovėje
  • higieniška ir patogi rankenos medžiaga - saugi ir neslystanti rankena dėl "Softouch™", gili rankenos įduba padidina pirštų apsaugą
  • ergonomiškos formos rankena, leidžianti naudoti skirtingus suėmimo būdus

Kolekcija Fiskars Funkcinė forma

"Functional Form" kolekciją sudaro platus aukštos kokybės peilių, virtuvės įrankių, indų ir stalo įrankių asortimentas. Kartu jie sudaro estetiškai harmoningą kolekciją, kuri palengvina kasdienį gyvenimą, nes juos lengva naudoti, valyti ir laikyti.

Naujus virtuvės reikmenis Fiskars reikia plauti prieš naudojant pirmą kartą. Beveik visus "Functional Form" indus galima plauti indaplovėje. Tačiau vis tiek rekomenduojama plauti rankomis, kad ilgiau išliktų geros būklės.

Additional parameters

Category: Peilių rinkiniai
Weight: 0.14 kg
Vnt. skaičius rinkinyje: 3 vnt.
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Peilių rinkinys
Medžiaga: Nerūdijantis plienas
Ašmenų ilgis: 12 cm
Spalva: Juoda
Kolekcija: Fiskars Functional Form
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: