277 items total
Gili keptuvė CHOCK B BOIS 24 cm, de Buyer
140 € –46 %
75,60 €
DB878824
Wok keptuvė AFFINITY 32 cm, De Buyer
307,06 € –37 %
192 €
DB374332
Keptuvė MINERL B ELEMENT 36 cm, de Buyer
122,35 € –42 %
70,02 €
DB561036
Gili keptuvė CHOC B BOIS 28 cm, de Buyer
158,82 € –41 %
93,51 €
DB878828
Up
More products

Indukcinėms kaitlentėms skirtos keptuvės yra nepakeičiamas bet kurios šiuolaikinės virtuvės priedas. Šios specializuotos keptuvės sukurtos taip, kad puikiai veiktų su indukcine virimo technologija ir suteiktų daugybę privalumų, kurie pagerina jūsų kulinarinę patirtį.

Vienas iš pagrindinių indukcinėms viryklėms tinkamų keptuvių privalumų - išskirtinė jų reakcija į karštį. Dėl to greičiau įkaista ir tiksliai kontroliuojama temperatūra, todėl galite gaminti preciziškai tiksliai.

Kitas indukcinių keptuvių skiriamasis bruožas - tolygus šilumos paskirstymas. Jos užtikrina, kad maistas keps tolygiai, todėl išvengsite karštų taškų ir užtikrinsite vienodus rezultatus. Nesvarbu, ar kepate kepsnį, ar verdate švelnų padažą, galite pasitikėti, kad jūsų indukcinė keptuvė užtikrins rezultatus.

Be to, indukcinė keptuvė pasižymi energijos vartojimo efektyvumu. Šios keptuvės perduoda šilumą tiesiai į indus, todėl sumažėja šilumos nuostoliai ir energijos sąnaudos. Tai ne tik naudinga aplinkai, bet ir laikui bėgant leidžia sutaupyti pinigų už komunalines paslaugas.

Su indukcija suderinamos keptuvės gaminamos iš įvairių medžiagų, įskaitant nerūdijantį plieną, ketų ir aliuminį. Ši įvairovė leidžia pasirinkti tobulą keptuvę, atitinkančią jūsų maisto gaminimo poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar jums labiau patinka natūralios nelimpančios ketaus savybės, ar elegantiška nerūdijančiojo plieno išvaizda, indukcinė keptuvė jums tinka.

Šių keptuvių priežiūra - lengvas dalykas, nes jas lengva valyti ir prižiūrėti. Dėl lygaus nerūdijančiojo plieno ir nelimpančių paviršių valymas tampa paprasta užduotimi, o ketaus keptuvės laikui bėgant įgauna natūralų prieskonį, kuris pagerina jų nelimpančias savybes ir skonį.

Apibendrinant, jei turite indukcinę kaitlentę, investuoti į su indukcija suderinamas keptuves yra protingas sprendimas. Šios keptuvės pasižymi greitu ir tiksliu įkaitimu, tolygiu šilumos paskirstymu, energijos vartojimo efektyvumu ir medžiagų universalumu. Su indukcinėmis keptuvėmis savo virtuvėje pagerinsite maisto gaminimo patirtį ir atrasite naujų kulinarinių galimybių pasaulį.