Elektrinis virdulys Smeg

26 items total
Elektrinis virdulys KLF03BLEU 1,7 l, juodas, Smeg
189 € –10 %
169 €
SMEKLF03BLEU
Elektrinis virdulys KLF03CREU 1,7 l, kreminis, Smeg
189 € –10 %
SMEKLF03CREU
Elektrinis virdulys KLF03CHMEU 1,7 l, matinis auksas, Smeg SMEKLF03CHMEU
Elektrinis virdulys KLF03RDEU 1,7 l, raudonas, Smeg
189 € –10 %
169 €
SMEKLF03RDEU
Elektrinis virdulys KLF03SSEU 1,7 l, chromas, Smeg
225 € –11 %
199 €
SMEKLF03SSEU
Elektrinis virdulys KLF03WHEU 1,7 l, baltas, Smeg
189 € –10 %
169 €
SMEKLF03WHEU
Up
More products

Pristatome SMEG elektrinius virdulius, kuriuose inovacijos dera su kultiniu dizainu, o funkcionalumas sklandžiai dera su stiliumi ir pagerina jūsų kasdienę arbatos ir kavos patirtį.

SMEG, garsėjanti savita retro estetika, savo unikalų žavesį pritaiko ir elektriniams virduliams. Šie prietaisai - tai daugiau nei įrankiai, tai elegantiški daiktai, kurie jūsų virtuvės interjerui suteikia elegancijos, funkcinį daiktą paversdami meno kūriniu.

SMEG elektrinių virdulių pagrindas - greitis ir efektyvumas. Greitas vandens užvirinimas yra būtinas įtemptiems rytams ir arbatos troškimams. Dėl galingų kaitinimo elementų šie virduliai darbą atlieka akimirksniu, todėl karštų gėrimų nereikės ilgai laukti.

Svarbiausia - saugumas, todėl SMEG elektriniai virduliai turi įvairias saugos funkcijas. Nuo automatinio išsijungimo mechanizmų iki apsaugos nuo užvirimo ir išdžiūvimo - galite drąsiai naudoti šiuos virdulius, žinodami, kad jūsų saugumas yra svarbiausias prioritetas.

Norint išvirti tobulą puodelį arbatos ar kavos, svarbiausia yra galimybė pritaikyti savo poreikius, todėl SMEG elektriniai virduliai turi kintamus temperatūros nustatymus. Nesvarbu, ar jums reikia vos užvirusio vandens subtiliai arbatai, ar verdančio rytinei kavai, galite lengvai reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius.

Po arbatos ar kavos ruošimo ritualo išvalyti daugelyje SMEG elektrinių virdulių esančius nuimamus ir lengvai valomus komponentus yra paprasta. Atsisveikinkite su netvarka po virimo ir džiaukitės švaria ir tvarkinga virtuve.

SMEG siūlo įvairių stilių ir dydžių elektrinius virdulius, kad atitiktų skirtingus pageidavimus ir virtuvės dizainą. Nesvarbu, ar pageidaujate klasikinės, ar šiuolaikinės išvaizdos, galite rasti SMEG elektrinį virdulį, atitinkantį jūsų estetinius ir funkcinius reikalavimus.

SMEG elektriniai virduliai - tai daugiau nei tik vandens viryklės; jie yra neatsiejama jūsų kasdienybės dalis. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir išbandykite