Keptuvė nelipnia danga FERRARA GRANITIUM EXTREME 26 cm, Ballarini

Code: BAL1000964
Brand: Ballarini
54,30 €
Pardavime (1 pcs)

Išbandykite nepridegančią keptuvę "Granitium Extreme" iš "Ferrara" kolekcijos. Italijos gamintojas Ballarini nuo 2015 m. priklauso "Zwilling Group".

Detailed information

Product detailed description

Ballarini "Ferrara" keptuvė, 26 cm

Jei ieškote nepridegančios keptuvės, kurioje galėtumėte paruošti skanią vakarienę - keptas daržoves ar mėsą, "Ferrara" kolekcija kaip tik jums. Jis ne tik turi nelimpančią "Granitium Extreme" dangą , bet ir tinka indukcijai. Galite rinktis iš įvairių 20, 24, 26, 28 ir 32 cm skersmens keptuvių dydžių. Nepamirškite pasirinkti tinkamo dangčio su specialia rankena.

  • Rekomenduojame plauti rankomis
  • Neprideganti keptuvė, tinkama indukcijai
  • Be PFOA
  • Didelis atsparumas
  • Pagaminta Italijoje
  • 5 metų garantija nuo gamybos defektų - taip pat galite naudoti metalo tekinimo stakles
  • Granito dekoras
  • "Thermopoint"

Itališki indai Ballarini yra ne tik dizaino perlas jūsų virtuvėje, bet dėl itališkos meilės geram maistui ir vokiško preciziškumo derinio jie taip pat yra aukštos kokybės. "Ferrara" kolekcijos nepridegantys indai yra aliuminio su granito apdaila, kai aliuminio plokštė dideliu slėgiu suformuojama į norimą formą. "Ferrara" kokybiškos nepridegančios keptuvės yra idealus palydovas kepant kiaušinius, skrudinant daržoves, mėsą, žuvį, bulvinius blynus ar blynus.

Indukcija

Dvigubas keptuvės dugnas taip pat turi savo paskirtį. Plieno ir aliuminio sluoksnis su įdubimais ne tik užtikrina greitesnį šilumos įsisavinimą, bet ir leidžia šias keptuves naudoti indukcijoje.

Paviršius

Nepridegantis, itin atsparus "Granitium Extreme" paviršius sudarytas iš 5 sluoksnių, kurie sutvirtinti mineralinėmis dalelėmis ir yra atsparūs aukštai temperatūrai gaminant maistą be skysčių (kepant ant grotelių iki 250 °C). "Granitium Extreme" sudėtyje nėra PFOA, jis taip pat atsparus metaliniams indams.

Rankena-termo taškas

Ergonomiškos formos rankena yra termiškai izoliuota, todėl ją ne tik patogu laikyti, bet ir saugu. Be to, joje taip pat įrengtas patentuotas " Thermopoint" taškas, kuris pagal savo spalvą įspėja apie tinkamą keptuvės įkaitimą. Rankeną galima dėti į orkaitę, kurios maksimali temperatūra 160 °C.

Additional parameters

Category: Universalios keptuvės
Weight: 0.97 kg
Dydis: 26 cm
Informacija apie produktą: Tinka indukcinėms viryklėms
Produkto tipas: Universali keptuvė
Medžiaga: Aliuminis
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: