Arbatinis MIJ

7 items total
Arbatinukas ir arbatos puodeliai rinkinyje GUNMETAL, 5 vnt., MIJ MIJC5185
Rinkinys arbatai BLUE POT, 5 vnt., MIJ
100 €
MIJRW0021
Rinkinys arbatai DRAGONFLY, 5 vnt., MIJ
100 €
MIJC3828
Rinkinys arbatai METALLIC BLUE, 5 vnt., MIJ
100 €
MIJRW0029
Rinkinys arbatai METALLIC, 5 vnt., MIJ
97 €
MIJRW0033
Arbatinukas METALLIC 550 ml, keramika, MIJ
55 €
MIJC0036
Arbatinukas BLACK SCROLL 450 ml, keramika, MIJ
49 €
MIJC1376

Sveiki atvykę į mūsų atrankinę Made In Japan ženklo arbatinių puodų kolekciją! Įsijunkite į gausų kultūrinį paveldą ir beprecedentį šių išskirtinių Arbatinių puodų amatą, kuris nuostabiai derina tradiciją su inovacija. Kiekvienas Made In Japan ženklo Arbatinis puodas yra atidžios meno meistriškumo ir detalių dėmesio liudijimas.

Pagaminti su harmoningu tradicinės japonų estetikos ir modernaus dizaino deriniu, mūsų arbatiniai puodai MIJ yra ne tik funkcionalūs indai, bet ir šauni meno kūriniai. Nesvarbu, ar esate arbatos puoselėtojas, ar tiesiog vertinate smulkiai išdirbtų daiktų grožį, mūsų Arbatiniai puodai Made In Japan tikrai žavės jūsų pojūčius.

Mūsų arbatinių puodų MIJ kolekcija siūlo įvairių stilių, formų ir spalvų, visi jie įkvėpti japonų kultūros amžino grožio. Nuostabiais ir minimalistiniais dizainais, kurie sugeneruoja ramybės jausmą, iki sudėtingų modelių, kurie pagerbia Japonijos turtingą istoriją, kiekvienam skoniui ir pageidavimui tikrai rasite tinkamą Arbatinį puodą.

Pagaminti iš geriausių medžiagų, mūsų Arbatiniai puodai yra sukurta atlaikyti laiko išbandymą, užtikrinant, kad galėtumėte mėgautis besibaigiančiomis arbatos seansais su draugais ir šeima. Rankų darbo menas, kuris įgyvendintas kiekviename puode, užtikrina sklandų arbatos pilimą, leisdamas mėgautis kiekviena lašu mėgstamos arbatos mišinio.

Nesvarbu, ar esate užsidegęs arbatos mylėtojas, ar kas nors, norintis suteikti savo namams autentišką Japonijos akcentą, mūsų Arbatiniai puodai Made In Japan siūlo derinti funkcionalumą, grožį ir kultūrinę reikšmę. Ištyrinkite mūsų kolekciją jau šiandien ir atraskite puikų Arbatinį puodą, kuris rezonuos su jūsų asmeniniu stiliumi ir vertinimu japonų amato. Įsikunkite į Arbatinių puodų pasaulį Made In Japan - kur tradicija susitinka su modernia elegancija.