Medžio anglis 2,5 kg, LotusGrill

Code: LTLK2500
Brand: LotusGrill
17,80 €
Išparduota
The item has been sold out…

Medžio anglis LotusGrill 2,5 kg pagaminta iš kietos buko medienos, todėl yra 100 % natūrali. Ji turi didelę šiluminę vertę, greitai įkaista, o jos privalumas - mažos anglies sąnaudos.

Detailed information

Product detailed description

POPIS

LotusGrill medžio anglis yra originalus priedas, skirtas LotusGrill ir LotusGrill XL kepsninėms, tačiau gali būti naudojamas bet kuriai kepsninei apskritai. LotusGrill medžio anglis užtikrina geriausius kepimo ant grotelių rezultatus, nes ant jos galima kepti be dūmų, sveikai ir lengvai. Jis idealiai tinka visų tipų LotusGrill kepsninėms. Akmens anglys labai greitai įkaista ir ilgai dega. Ji pagaminta iš kietos buko medienos, pasižyminčios dideliu kaloringumu. Naudodami 1 kg medžio anglies, ant LotusGrill galite kepti iki 6 kartų. Kepimo ant grotelių kaina - tik 18 kronų už valandą.

Gaminant medžio anglį LotusGrill laikomasi griežtų kokybės ir ekologijos reikalavimų. Žaliava gaunama iš FSC sertifikuotų miškų, o tai rodo aukščiausią tvaraus miškininkavimo standartą. Akmens anglis yra 100 % natūrali, be rišiklių ir kitų cheminių medžiagų, kurios naudojamos gaminant briketus. Joje nėra dulkių ar priemaišų, kurių yra įprastoje medžio drožlėje. Dėl to beveik nesusidaro dūmų.

SPECIFIKACIJOS

Svoris: 2 ,5 kg

Sudėtis: buko mediena

Paskirtis: LotusGrill ir LotusGrill XL priedai

Additional parameters

Category: Anglis, briketai ir ugnies įžiebėjai
Weight: 2.5 kg
Produkto tipas: Priedai griliui
Medžiaga: Mediena
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: