35 items total
Wok keptuvė AFFINITY 32 cm, De Buyer
307,06 € –24 %
231,60 €
DB374332
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 32 cm, su rankena, titanas, WOLL WL11321N
Keptuvė LA LYONNAISE 32 cm, de Buyer
41,18 € –19 %
33,30 €
DB502032
Puodo dangtis TWIN SPECIALS 32 cm, Zwilling
57 €
ZW40990832
Up
More products

Sveiki atvykę į mūsų elektroninės parduotuvės platų 32 cm keptuvių pasirinkimą, kuriame kulinarinis meistriškumas dera su naujovėmis. Šios universalios keptuvės skirtos tiek patyrusiems virėjams, tiek namų šefams.

Mūsų 32 cm keptuvėse yra daug vietos jūsų kulinariniams sumanymams. Nesvarbu, ar kepate, troškinate, kepsite, ar verdate, šiose keptuvėse yra didelis kepimo paviršius, reikalingas jūsų kulinariniam kūrybiškumui atsiskleisti.

Viena iš išskirtinių šių keptuvių savybių - išskirtinis šilumos paskirstymas. Dėl tolygaus karščio visame kepimo paviršiuje galite tikėtis tikslių ir vienodų kepimo rezultatų kiekvieną kartą, kai jas naudosite.

Atsisveikinkite su rūpesčiais, kai maistas prilimpa prie jūsų indų. Mūsų nepridegančios 32 cm keptuvės supaprastina maisto gaminimo procesą ir palengvina valymą, todėl galėsite mėgautis savo kulinariniais kūriniais be valymo naštos.

Šios keptuvės sukurtos taip, kad būtų patvarios, atlaikytų aukštą temperatūrą, todėl tinka įvairioms viryklėms, įskaitant indukcines, dujines, elektrines ir kt.

Atnaujinkite savo virtuvę 32 cm keptuvėmis ir pakelkite savo kulinarinius įgūdžius į aukštesnį lygį. Nesvarbu, ar ruošiate greitą savaitės vakaro patiekalą, ar leidžiatės į epikūrinę kelionę, šios keptuvės bus jūsų patikimi palydovai.

Nepraleiskite progos turėti aukščiausios kokybės virtuvės indų. Pirkite dabar ir sužinokite, kaip mūsų 32 cm keptuvės gali pakeisti jūsų kulinarinius nuotykius.