Wok WOLL

27 items total
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
156 € –25 %
117 €
WL1136N
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
144 € –20 %
115 €
WL11361N
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, titanas, WOLL
166 € –13 %
143 €
WL11361IL
Up
More products

Atskleiskite kulinarijos galimybes su mūsų išskirtine "WOLL Wok" keptuvių kolekcija, kruopščiai sukurta tiek išrankiems virėjams, tiek namų šefams. Šios universalios ir itin veiksmingos WOK keptuvės sukurtos taip, kad jūsų kepimas maišant ir azijietiškų patiekalų ruošimas pasiektų naują meistriškumo lygį.

WOLL Wok keptuvės sukurtos taip, kad greitai ir tolygiai paskirstytų šilumą per visą kepimo paviršių, todėl galėsite tobulai apkepti ir maišant kepti. Nesvarbu, ar kepate daržoves, mėsą, ar makaronus, šios WOK keptuvės užtikrina pastovius rezultatus, todėl patiekalai bus kvapnūs.

Dėl nelimpančios WOLL Wok keptuvių dangos ne tik malonu gaminti maistą, bet ir paprasčiau jį išvalyti. Galite kepti su minimaliu kiekiu aliejaus ir mėgautis patogia keptuvės priežiūra be jokių pastangų. Skirkite mažiau laiko šveitimui, o daugiau mėgaukitės gardžiais patiekalais.

WOLL virtuvės indų pagrindas - universalumas, o WOK keptuvės - ne išimtis. Jos suderinamos su įvairiomis viryklėmis, įskaitant dujines, elektrines ir indukcines, todėl galėsite gaminti bet kokioje virtuvėje.

Ilgaamžiškumas yra kertinis WOLL reputacijos akmuo, todėl jų Wok keptuvės yra pagamintos taip, kad atlaikytų aukštą temperatūrą ir griežtą naudojimą. Galite pasitikėti, kad šios keptuvės ilgus metus išliks patikima jūsų virtuvės dalimi.

WOLL Wok keptuvių kolekcijoje yra įvairių dydžių ir stilių, todėl galite išsirinkti tobulą Wok keptuvę, atitinkančią jūsų maisto gaminimo poreikius. Nesvarbu, ar ruošiate greitą savaitės vakarienę, ar rengiate šventę, šios WOLL WOK keptuvės užtikrins nuolatinį našumą.

Su WOLL Wok keptuvėmis pagerinsite savo kulinarinius įgūdžius ir sukursite gardžių azijietiškų patiekalų. Dėl jų kokybės, universalumo ir ilgaamžiškumo jos yra būtinas bet kurios virtuvės priedas. Nieko nelaukite - pradėkite gaminti maistą wok keptuvėse kaip profesionalai su WOLL keptuvėmis jau šiandien.