3 Sprouts

3 Sprouts drauge su būriu draugiškų gyvūnų rūpinasi jūsų vaiko vystymusi, ugdymu, sveikos mitybos įpročiais ir kambario organizavimu. Patikrinkite pietų maišelius, žaislų dėžes ir kitus saugojimo sprendimus ir sužinokite, kaip organizuoti gali būti tėvai!
76 items total
Knygų stovas DRAK 62 cm, smėlio spalvos, 3 Sprouts
New
3SPIRKDRG
Up
More products

3 Sprouts - juokingas būdas sutvarkyti vaiko kambarį

3 Sprouts yra prekės ženklas, nuo 2007 m. siūlantis naujoviškus ir funkcionalius vaikų daiktų saugojimo sprendimus. Šį prekės ženklą įkūrė trys draugai, kuriuos vienija aistra kurti gerai suprojektuotus, smagius ir funkcionalius gaminius vaikams. Trijulė pastebėjo, kad rinkoje trūksta saugojimo sprendimų, kurie būtų ne tik praktiški, bet ir vizualiai patrauklūs vaikams ir tėvams, kurie dažnai stengiasi palaikyti tvarką vaikų žaisluose.

Išmokykite savo mažylius tvarkyti žaislus naudodami 3 Sprouts

Prekės ženklo vertybės ir vizija - kurti ne tik funkcionalius, bet ir ekologiškus, tvarius ir iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus gaminius. Jie yra įsipareigoję teikti naujoviškus ir kūrybiškus dizainus, kurie įkvepia vaizduotę ir skatina organizaciją vaikų gyvenime. Jie puikiai moko vaikus, kaip palaikyti tvarką interjere ir kartu tampa stilinga jo puošmena.

Šio prekės ženklo organizavimo ir saugojimo sprendimai yra įvairių dydžių ir dizaino, todėl tėvams lengva rasti tobulą gaminį, atitinkantį jų vaiko poreikius. Svetainėje Kulina rasite sulankstomų žaislų dėžių, tekstilinių laikymo talpyklų, knygų ir žurnalų organizatorių, nešiojamų žaislų ar kosmetikos organizatorių, taip pat kai kurių durų ir sienų organizatorių.

Ne tik žaislų organizatoriai...

3 Sproutskataloge siūloma daugybė gaminių, įskaitant žaislų laikymo sprendimus, pietų maišelius ir pietų dėžutes - visus juos rasite Kulina. Jų firminiai gyvūnų raštai ir dizainas yra tai, kuo išsiskiria jų gaminiai. Gyvūnų raštai kasdienius daiktus papildo įmantrumu ir linksmumu, todėl jie tampa patrauklesni vaikams. Pietums skirtus maišelius ir dėžutes lengva valyti, jie pagaminti iš netoksiškų medžiagų, o dėl smagaus ir žaismingo dizaino juos mėgsta ir tėvai, ir vaikai. Pietums skirtose dėžutėse yra trys skyriai, kuriuose lengva atskirti ingredientus ir supakuoti įvairų maistą.

Taigi, jei ieškote stilingo ir modernaus būdo sutvarkyti vaiko kambarį ir norite, kad vaikai aktyviai dalyvautų jį tvarkant, arba jei rūpinatės vaiko mityba ir norite, kad mokykloje jis turėtų naminių užkandžių, būtinai peržiūrėkite 3 Sprouts vaikams skirtų produktų pasiūlą Kulina.