Virtuvės reikmenų rinkiniai

29 items total
Virtuvės įrankiai INGENIO, 4 vnt. rinkinys, Tefal
35,49 €
TEFK206S414
Virtuvės įrankių rinkinys PROFI PLUS, WMF
130,30 €
WM1871529990
Kepimo reikmenų rinkinyje, 4 vnt., žalias, Brabantia BRAB123207
Up
More products

Virtuvės reikmenų rinkinys - būtiniausi virtuvės įrankiai viename rinkinyje

Kokie virtuvės reikmenys paprastai įeina į rinkinį?

Į komplektą įeinantys virtuvės reikmenys gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir įsigyjamo komplekto formos. Paprastai pagrindinį virtuvės reikmenų rinkinį sudaro tokie virtuvės įrankiai kaip maišymo šaukštas, šaukštas su grioveliu, sriubos šaukštas, apverstuvas ar mentele.

Kulina, turime didelę kolekciją virtuvės reikmenų rinkinių iš garsių gamintojų, pvz Joseph Joseph, WMF, ir Brabantia.

Kaip laikyti virtuvės reikmenų rinkinį?

Nors yra keletas būdų, kaip laikyti virtuvės reikmenų rinkinį, idealus būdas priklauso nuo turimos vietos ir jūsų asmeninių poreikių. Pagal bendrą taisyklę pagrindinius indus turėtumėte laikyti dešinėje viryklės pusėje (jei esate dešiniarankis). Pateikiame keletą tipinių virtuvės reikmenų tvarkymo strategijų:

Virtuvės reikmenų organizatorius: Tai įprasta galimybė laikyti virtuvės reikmenų rinkinį vienoje vietoje. Galite rinktis įdomių spalvų ir dizaino keraminius, akmens masės, plastikinius ar medinius (kai kurie besisukantys) organizatorius. Peržiūrėkite mūsų turimus indų organizatorių rinkinius Kulina ir susipažinkite su kitais praktiškais sprendimais, kuriuos turime virtuvės organizatorių kategorijoje.

Virtuvės reikmenų laikiklis: Kai kuriuose virtuvės reikmenų rinkiniuose yra pasukamas laikiklis su kabliukais visiems rinkinyje esantiems reikmenims. Šis būdas yra praktiškas, nes taip stalviršis išlieka tvarkingas, o maisto gaminimo įrankiai lengvai pasiekiami.

Pakabinamas stovas: Jei ant virtuvės stalviršio vietos nedaug, galite naudoti pakabinamą stovą su kabliukais. Pakabinamos lentynos gali būti įvairių stilių ir, priklausomai nuo virtuvės stiliaus, pagamintos iš metalo arba medžio.

Stalčių organizatorius: Kitas būdas - laikyti indus stalčiaus organizatoriaus stalčiuje. Stalčių organizatoriai būna įvairių formų ir dydžių, skirti įvairiems reikmenims laikyti. Šis būdas padeda paslėpti indus ir puikiai tinka, jei neturite daug vietos ant prekystalio. Kad gamindami maistą galėtumėte lengviau pasiekti virtuvės reikmenis, galite juos sugrupuoti pagal rūšis (pvz., šaukštus, menteles ir žnyples).

Virtuvės reikmenys yra būtina virtuvės įranga, o jei norite sužinoti, į kokius kitus virtuvės reikmenis verta investuoti, peržiūrėkite mūsų pirkinių vadovą, kuriame rasite 10 būtiniausių reikmenų, reikalingų kiekvienai virtuvei.