Done by Deer

Done by Deer sujungia daniško dizaino paprastumą su moderniais gyvenimo būdo produktais, skirtais šeimoms su kūdikiais ir mažyliais. Peržiūrėkite, ar tai pietų indai ar žaislai, ir smagiai dekoruokite vaiko kambarį, valgykite ir žaiskite su savo vaiku!
34 items total
Barškutis kūdikiams SEA JELLY, rožinis, Done by Deer DBD4323571
Up
More products

Padaryta elnių - mėgstama vaikų ir jų tėvų

Done by Deer yra Danijos prekės ženklas, tapęs stilingų ir funkcionalių vaikiškų gaminių sinonimu. Įmonę 2014 m. įkūrė dizainerė Helene Hjorth, aistringai kūrusi gaminius, kurie patiktų ir vaikams, ir tėvams.

Bendrovės pavadinimą įkvėpė Rudyardo Kiplingo eilėraštis, kuriame pasakojama apie drambliuką Toomai ir jo motiną. Eilėraštyje frazė "padaryta elnių" apibūdina natūralų džiunglių grožį, ir Helene Hjorth manė, kad šis jausmas puikiai atspindi jos prekės ženklo esmę. Done by Deer greitai tapo mėgstama tėvų ir vaikų visame pasaulyje. Minimalistinė estetika, dėmesys detalėms, pastelinės spalvos ir įsipareigojimas kokybei leidžia suprasti, kodėl Done by Deer tapo stilingų ir funkcionalių vaikiškų gaminių prekės ženklu.

"Done by deer" produktai ir dizainas

Done by Deergaminiai - žaislai, vaikų kambario dekoras ir daiktadėžės, vaikų indai, patalynė ir slaugos priemonės - yra sukurti taip, kad būtų ir vizualiai patrauklūs, ir praktiški. Bendrovės estetika yra minimalistinė ir moderni, daugiausia dėmesio skiriama švarioms linijoms ir prislopintoms spalvoms. Daugelyje jų gaminių yra žaismingų gyvūnų motyvų, kuriuos mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji.

Vienas iš dalykų, kuriais Done by Deer skiriasi nuo kitų vaikiškų prekių ženklų, yra dėmesys detalėms. Kiekvienas gaminys kruopščiai sukurtas taip, kad būtų funkcionalus ir patvarus, o jo savybės, pavyzdžiui, lengvai valomi audiniai ir reguliuojami dirželiai, auga kartu su vaiku.

Bendrovės įsipareigojimas užtikrinti kokybę neliko nepastebėtas dizaino bendruomenės. 2017 m. Done by Deer pelnė " Red Dot" dizaino apdovan ojimą už savo pietų rinkinį "Yummy+", kuris buvo įvertintas už "paprastą ir praktišką dizainą" ir "aukštos kokybės medžiagas" Įmonė taip pat buvo aprašyta daugelyje dizaino leidinių, įskaitant Wallpaper*, Dezeen ir Design Milk.

Taigi, kodėl vaikai ir tėvai mėgsta Done by Deer? Tėvams tai - stiliaus ir funkcionalumo derinys. Done by Deergaminiai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir praktiški bei patvarūs, todėl yra protinga investicija užimtoms šeimoms. Dizainas labai gražiai atrodo moderniame interjere, o tai taip pat yra didžiulis privalumas visiems tėvams, kuriems rūpi jų namų išvaizda.

Vaikams tokie patrauklūs yra žaismingi gyvūnų motyvai ir ryškios spalvos, dėl kurių Done by Deer gaminiai yra tokie patrauklūs. Nuo minkštų ir minkštų žaislų iki spalvingų pietų rinkinių - viskas, kas yra Done by Deer, sukurta taip, kad sužadintų vaiko vaizduotę ir padarytų kasdienę veiklą linksmesnę.

Padaryta elnių Kulina

Kulina"klientams patinka "Done by deer" siūlomi vaikiški indai. Lėkštės ir dubenys yra beveik nedūžtantys, daugelyje jų yra siurbtukai ir skyriai ingredientams atskirti. Visi jie pasižymi vaikams patogiu dizainu ir raštais. Svetainėje Kulina taip pat rasite silikoninių šliaužtinukų su kišenėlėmis, vaikiškų stalo įrankių, puodelių ir maisto indelių rinkinių, į kuriuos galėsite supakuoti sveikus užkandžius savo vaikui į kelionę, parką ar žaidimų aikštelę. Taip pat turime žaislų mažiems