Foonka

Foonka - tai unikalūs spaudiniai ant aukštos kokybės patalynės komplektų, sukurtų jūsų patogumui ir tikroms svajonėms. Ką rinksitės – miegą šiene, ant samanų ar po sniegu? Peržiūrėkite Foonka miegamojo tekstilę ir mėgaukitės miegu!
75 items total
Pagalvės užvalkalas SNOW 40 x 40 cm, Foonka
Outlet
26 € –20 %
20,80 €
FOPC40X40SN
Pagalvės užvalkalas SNOW 50 x 60 cm, Foonka
Outlet
29 € –25 %
21,75 €
FOPC50X60SN
Dvigulė paklodė su guma HAY 160 x 200 cm, Foonka
115 € –12 %
101 €
FOFS160200H
Dvigulė paklodė su guma HAY 200 x 200 cm, Foonka
125 € –17 %
103 €
FOFS200200H
Dvigulė paklodė su guma SNOW 160 x 200 cm, Foonka
115 € –19 %
FOFS160X200SN
Miego kaukė HAY, Foonka
Miego kaukė HAY, Foonka
Pardavime (3 pcs)
15 €
FOSMH
Miego kaukė LIQUID MEMORY, Foonka
Outlet
15 € –25 %
11,25 €
FOSMLM
Miego kaukė MOSS, Foonka
Miego kaukė MOSS, Foonka
Pardavime (5 pcs)
15 €
FOSMM
Miego kaukė SNOW, Foonka
15 € –6 %
Miego kaukė SNOW, Foonka
Pardavime (>5 pcs)
14 €
FOSMSN
Miego kaukė STRAW, Foonka
Outlet
15 € –30 %
Miego kaukė STRAW, Foonka
Pardavime (2 pcs)
10,50 €
FOSMS
Up
More products

Foonka - geriausi patalynės komplektai spalvingiems sapnams

Foonka yra lenkų prekės ženklas, kuris greitai išpopuliarėjo dėl savo kūrybiškų patalynės komplektų ir naujoviškos spausdinimo technologijos. Šis prekės ženklas specializuojasi kurdamas unikalius antklodžių ir pagalvė užvalkalus, pagalvėles, grikių pagalves, staltieses ir servetėles. Dizainą dažniausiai įkvepia gamta ir menas, o tai - geriausių svajonių pažadas.

Foonka - spausdina kaip niekas kitas

Vienas iš išskirtinių Foonka bruožų - dizainas ir spausdinimo technologija, leidžianti kurti tikroviškus ir sudėtingus dizainus, imituojančius natūralias medžiagas. Pavyzdžiui, samanų patalynės komplektas atrodo kaip tikros samanos, su visomis sudėtingomis tekstūromis, atspalviais ir stebinančiomis smulkmenomis, kurios būdingos visiems Foonka gaminiams.

Foonka's patalynės komplektus dažniausiai įkvepia gamta ir jos tekstūros - samanos, šiaudai, šienas, sniegas, taip pat menas. Pavyzdžiui, kolekcijoje "Liquid Memory" yra iliustratorės Aleksandros Morawiak sukurtas koliažas - nuostabus nuotraukų ir piešinių mišinys.

2017 m. Foonka"Straw" patalynė - vienas iš bendrovės bestselerių - gavo aukso apdovanojimą tekstilės kategorijoje ir sidabro apdovanojimą miegamojo kategorijoje Europos gaminių dizaino apdovanojimuose. 2018 m. gaminys buvo apdovanotas prestižiniu German Design Award apdovanojimu namų tekstilės ir namų aksesuarų kategorijose.

Patogios ir patvarios medžiagos

Foonka naudoja 100 % satino medvilnę, išaustą ir atspausdintą Lodzėje pagal griežčiausius Oeko-Tex® Standard 100 sertifikato reikalavimus. Jis ne tik minkštas ir patogus, bet ir patvarus bei ilgaamžis, o fotorealistinė spauda itin tiksliai perteikia kiekvieną detalę ir atspalvį. Be to, kai tik įmanoma, jie teikia pirmenybę ekologiškų ir tvarių medžiagų naudojimui, kad klientai galėtų jaustis gerai pirkdami. Vadovaudamasi "nulinio atliekų kiekio" taisykle, Foonka stengiasi iki minimumo sumažinti susidarančių atliekų kiekį, atsitiktinai iškirpdama savo gaminius iš audinio, kad sutaupytų atliekų. Todėl nerasite dviejų vienodų pagalvių užvalkalų ar staltiesių su tais pačiais elementais tose pačiose vietose.

Foonkatačiau iš tiesų išsiskiria savo dizainu. Jie semiasi įkvėpimo iš gamtos ir jį panaudoja kurdami unikalius ir akį traukiančius patalynės komplektus, kurie tikrai išsiskirs bet kuriame miegamajame. Nuo snieguoto žiemos kraštovaizdžio iki sodrios samanų žalumos - jų dizaine gamtos pasaulio grožis perteikiamas subtiliai ir įspūdingai.

Jų gaminių asortimentą sudaro ne tik patalynės komplektai, bet ir staltiesės, prigludusios paklodės, dekoratyvinės pagalvėlės, miego kaukės ir lovatiesės, taip pat grikių pagalvės, sukurtos taip, kad suteiktų maksimalų komfortą ir atramą. Visi jų gaminiai gaminami su tokiu pat dėmesiu detalėms ir įsipareigojimu kokybei, dėl kurių Foonka tapo tokiu populiariu ir sėkmingu prekės ženklu.