stalo šakutės

7 items total
Stalo peilis MACHINE COLLECTION 23 cm, Seletti
Sticker
18 €
SLT10959
Stalo peilis MAXIME, pilka Blomus
Sticker
15,25 €
BM64134
Stalo peilis MAXIME, šiltai pilkas, Blomus
Sticker
15,25 €
BM64133
Juodas STELLA valgomasis peilis, Blomus
Sticker
11,73 €
BM64199
Sviesto peilis DRESSED 16 cm, sidabrinis, Alessi
12 €
ALMW0337
Stalo peilis STELLA, sidabras, Blomus
Sticker
11,17 €
BM63828
Stalo peilis, auksinis, Bitz
Sticker
10 €
BITZ130100

Stalo peiliai - paruoškite stalą iš mūsų didelio pasirinkimo

Kas yra stalo peiliai?

stalo peilis yra specialios rūšies stalo įrankis, skirtas maistui pjaustyti ir valgyti prie stalo. Juos būtina turėti virtuvėje ar valgomajame, jie naudojami kasdien ir kiekviena proga.

stalo peilis turi 20-23 cm ilgio rankeną ir smailų arba užapvalintą ašmenį. Stalo peiliai yra įvairių spalvų (poliruoto arba matinio plieno, aukso, juodos spalvos), tiesiais arba dantytais kraštais.

Svetainėje Kulina galite įsigyti geriausių stalo peilių iš garsių gamintojų, pvz., Bitz, Blomus, WMF, ir ZWILLING solo ir valgomojo stalo įrankių rinkinius. Rinkdamiesi peilius įsitikinkite, kad perkate to paties gamintojo ir tos pačios kolekcijos šakutes ir šaukštus.

Be to, stalo peiliai neturi būti nuobodūs! Patikrinkite peilius Seletti ir tikėkitės netikėtumų!

Kuo skiriasi stalo peilis nuo kepsnių peilis?

stalo peilis ir kepsnių peilis visų pirma skiriasi pagal dizainą ir paskirtį.

stalo peilis yra universalus peilis, kuriuo galima pjaustyti ir vartoti įvairius patiekalus prie stalo, įskaitant mėsą ir daržoves. Paprastai jis turi ilgą rankeną ir ilgą, aštrią geležtę su smailu arba užapvalintu galu. Paprastai stalo peiliai tiekiami rinkiniais, jie skirti naudoti kartu su tos pačios kolekcijos stalo šakutėmis ir šaukštais.

Kita vertus, kepsnių peilis yra specialiai sukurtas pirminiam kepsnių ir kitų maisto produktų pjaustymui prie stalo. Paprastai jo ašmenys būna trumpesni ir aštresni nei įprasto stalo peilis, o ašmenys dažnai būna dantyti, kad būtų galima lengvai perpjauti kepsnius. Steiko peilius galima įsigyti pavienius arba rinkiniuose, jie dažnai būna sunkesni ir tvirtesni nei stalo peiliai.

Jei ieškote daugiau būdų, kaip patiekti maistą su dizainu, taip pat galite peržiūrėti mūsų stalo įrankių kolekciją ir valgymo lazdelės.