Savaitė jūsų būsenai

Mėnesį geros savijautos motyvu pradedame savaite, kurios metu stengsimės nuraminti jūsų protą. Nes viskas prasideda galvoje. Nepriklausomai nuo to, ar norime atsipalaiduoti, numesti svorio ar pasiekti geresnių rezultatų, mūsų protas yra pagrindinė varomoji jėga. O geriausias įkvėpimas dvasios ramybei ateina iš Tolimųjų Rytų. Japonai šimtmečius tyrinėjo proto galią. Arbatos gėrimo ritualas atgaivina ir atstato kūną bei dvasią. Puodelis arbatos ir tylos akimirka sau – pirmas ir paprastas žingsnis, kurį galime žengti norėdami gyventi geriau ir lengviau.

 

arbatinis

#1 PIRMADIENIS
Arbatos ritualas

Pasidarykite puodelį geros arbatos ir mėgaukitės ja. Jums nereikia lankyti arbatos virimo kursų. Tiesiog išjunkite kompiuterį ir mobilųjį telefoną ir susikoncentruokite ties kiekvienu gurkšniu. Išjunkite smegenis ir sutelkite dėmesį į kvėpavimą. Tai trunka tik 10 minučių. Galite išsivirti arbatos arbatiniame ar termose ir paskirkite 10 minučių "atjungdami save", netgi labai užimtą dieną.

Japonijoje pagaminta keramika

#2 ANTRADIENIS
Praktikuokite sąmoningumą

Mes linkę sutelkti dėmesį į problemų sprendimą, o gražios akimirkos tiesiog praslysta. Dėmesingumas moko mus visapusiškai juos vertinti ir mėgautis gyvenimo grožiu. Gyvenk iki galo ČIA ir DABAR.

Pabandykite sąmoningai suvokti dabartį. Pavyzdžiui, pastebėkite mažus dienos džiaugsmus, tokius kaip vaiko ar partnerio šypsena. Ar jie nesišypso? Pirmiausia nusišypsokite, žiūrėkite tiesiai į akis. Galbūt jiems (ir jums) to reikia. Pilna koncentracija jums netinka? Spėkite, kodėl japonai valgo ne su stalo įrankiais, o su lazdelėmis. Jei dar nežinote, kaip naudotis lazdelėmis, garantuojame, kad „praktikuodamiesi“ naudotis jais apie nieką daugiau negalvosite :-)

 

Kusmi arbata

#3 TREČIADIENIS
Išbandykite meditaciją

Galite pabandyti derinti meditaciją su sąmoningumo pratimais. Gali būti naudingos mobiliosios programėlės, kurios supažindina vartotoją su meditacijos procesu. Populiarios programos yra Mindfulness (meditacijos, trunkančios 3–30 minučių) ir Headspace, kur garsusis budistų vienuolis Andy Puddicombe veda jus per 10 minučių meditacijos etapus. Geriausias laikas medituoti – 20 minučių prieš einant miegoti arba ryte po pabudimo.

Po meditacijos išgerkite sveikatingumo arbatos - pavyzdžiui Detox arbatos, tai mėtų, žaliosios arbatos ir citrinžolės mišinys. Tai pažadins ir atgaivins, o vakare pristabdys su puodeliu Be Cool – verbenos, saldymedžio ir mėtų mišinys.

Nuotraukų albumas

#4 KETVIRTADIENIS
Dėkingumo diena

Ketvirtadienis dažnai yra sunkiausia savaitės diena. Esame pavargę ir persisunkę. Dažnai sutelkiame dėmesį tik į problemas ir neigiamus gyvenimo aspektus, o gėrį savo gyvenime laikome savaime suprantamu dalyku. Nepatikėsite, kiek daug galios suteikia suvokimas apie viską, už ką turėtume būti dėkingi savo gyvenime. Specialistai rekomenduoja tokį sąrašą užsirašyti ir prie jo reguliariai sugrįžti. Galite tiesiog užsirašyti savo brangias akimirkas ant popieriaus arba išsaugoti jas senamadiškame nuotraukų albume. Ir jei esate kam nors dėkingas, būtinai pasakykite apie tai šiandien!

 

Japonijoje pagaminti arbatos puodeliai

#5 PENKTADIENIS
Pradėkite skaityti knygą

Ar jus taip pat erzina šie „būtinai perskaityti“ politikos ar įžymybių sąrašai ir galvojate, kada jie randa tam laiko, kai net negalite pabaigti žurnalo? Ir vis dėlto vidurnaktį vis dar sėdite prie kompiuterio ir per paskutinę valandą nepadarėte nieko naudingo? Tiesiog išjunkite kompiuterį ar telefoną. Užuot atidėję skaitymą, skirkite valandą prieš miegą knygos skaitymui. Nustebsite, kiek daug galite perskaityti per mėnesį ir kaip pagerės jūsų miego kokybė.

 

Woodwick žvakė

#6 ŠEŠTADIENIS
Išsimaudykite vonioje

Tai ne apie greitą dušą ir vaikų paguldymą kuo greičiau. Uždekite kelias kvapias žvakes, įsipilkite vyno ir paskaitykite knygą. Mėgaukitės visiško atsipalaidavimo akimirka visais pojūčiais. Aromaterapija stiprina kūno pusiausvyrą ir harmoniją tiek fiziškai, tiek protiškai. Pavyzdžiui, galite išbandyti WoodWick kvapiąsias žvakes Evening Onyx. Jazminas mažina įtampą ir nerimą, yra natūralus antidepresantas. Sandalmedis ir juodoji orchidėja pasižymi raminančiu ir erotišku poveikiu.

Japonijoje pagaminti pusryčiai

#7 SEKMADIENIS
Pusryčiai su artimaisiais

Mėgaukitės ilgais pusryčiais su šeima. Paruoškite kiaušinius, blynelius ir padenkite stalą gražiais indais. Tiesiog darykite tai, kas jums patinka ir kam nerandate laiko savaitės bėgyje. Nedidelis pokalbis ir pasivaikščiojimas lauke, galbūt.

 

Ar žinote, kad valanda sudaro tik 4% visos dienos?

Šie kasdieniai ritualai užtruks 10-30 minučių per dieną. Esame tikri, kad galite paaukoti 1–2% savo dienos, kad jaustumėtės geriau!

 

15 items total
Arbatinis puodelis METALLIC 140 ml, MIJ
10 €
MIJC0032
Elektrinis virdulys 1,5 l, baltas, Eva Solo
119 €
ES502920
Nuotraukų albumas MEMORIES, Printworks
25 € –28 %
18 €
PRPW00527
Pietų lėkštė BLACK PEARL 25 cm, MIJ
22 €
MIJC6125
Pietų lėkštė EARTH & SKY 25 cm, MIJ
22 €
MIJC9011
Pietų lėkštė SKY BLUE 27 cm, MIJ
33 €
MIJC8957
Sušių gaminimo rinkinys BLACK SAKURA, 6 vnt., MIJ MIJC0317
Užkandžių lėkštė BLACK PEARL 17 cm, MIJ
11 €
MIJC8070