Plovimas Brabantia

26 items total
Indų grandiklis, Brabantia
Indų grandiklis, Brabantia
Pardavime (15 pcs)
10 €
BRAB302381
Indų džiovyklė, pilka, Brabantia
69 € –13 %
60 €
BRAB117404
Indų džiovyklė, sulankstoma, pilka, Brabantia
55 € –9 %
50 €
BRAB139406
Indų džiovyklė 46 cm, pilka, Brabantia
45,95 € –6 %
43 €
BRAB117268
Kilimėlis kriauklei 30 x 30 cm, pilkas, Brabantia
34,10 €
BRAB302589
Indų džiovinimo kilimėlis 43 x 32 cm, žalias, Brabantia BRAB203329
Dėžutė prie kriauklės, pilka, Brabantia
18,95 € –5 %
18 €
BRAB302466
Dėžutė prie kriauklės, pilka, Brabantia
17 €
BRAB117503
Up
More products

Atraskite mūsų platų aukštos kokybės indų plovimo priedų asortimentą iš Brabantia. Siūlome įvairius praktiškus ir stilingus produktus, kurie padarys jūsų indų plovimo patirtį efektyvesnę ir malonesnę.

Mūsų indų plovimo priedų sąraše yra indų dėklai, praustuvo organizatoriai, indų šepetėliai ir daug kitų. Kiekvienas produktas yra kruopščiai sukurtas su dėmesiu detalėms ir funkcionalumui, kad atitiktų jūsų konkrečias poreikius virtuvėje.

Brabantia indų dėklai yra suprojektuoti taip, kad saugiai laikytų indus ir tuo pačiu leistų greitai išdžiūti. Turėdami erdvias skyriukas ir reguliuojamas funkcijas, mūsų indų dėklai gali talpinti įvairaus dydžio ir tipo indus, įskaitant taureles ir įrankius. Jie pagaminti iš ilgaamžiškų ir lengvai valomų medžiagų, užtikrinančių ilgalaikę naudojimo patirtį.

Mūsų praustuvo organizatoriai puikiai tinka tvarkyti ir išlaikyti tvarkingą praustuvo zoną. Juose yra atskiri skyriai kempinėms, šepetėliams ir indų plovimo skysčiui, leidžiantys turėti viską, ko jums reikia ranka pasiekiamoje vietoje. Kompaktiškas dizainas taupo brangų darbo paviršiaus plotą ir išlaiko praustuvo zoną tvarkingą.

Efektyviam valymui mūsų indų šepetėliai yra aprūpinti tvirtais šereliais, kurie pašalina kietus maisto likučius ir dėmes nuo indų. Jie turi patogią rankeną, užtikrinančią patogų ir lengvą valymo procesą.

Brabantia indų plovimo priedai ne tik praktiški, bet ir stilingi. Jų elegantiškas ir modernus dizainas suteikia jūsų virtuvei stilingą akcentą. Pasirinkite iš įvairių spalvų ir apdailos, kurios atitiks jūsų virtuvės dekorą ir asmeninius norus.

Pagerinkite savo indų plovimo rutiną su Brabantia indų plovimo priedais. Naršykite mūsų kolekciją jau šiandien ir atraskite puikius produktus, kurie pagerins jūsų virtuvės funkcionalumą ir stilių. Su Brabantia indų plovimu niekada nebuvo taip efektyvu ir malonu.