Lėtaeigės sulčiaspaudės

Lėtos sulčiaspaudės - sveikesnis būdas mėgautis šviežiais vaisiais

Kokius vaisius galite išspausti lėtaeigė sulčiaspaudė?

lėtaeigė sulčiaspaudė, dar vadinamos kramtomosiomis sulčiaspaudėmis, yra sulčiaspaudės, veikiančios mažesniu greičiu nei tradicinės išcentrinės sulčiaspaudės. Lėtos sulčiaspaudės pasižymi tuo, kad sugeba išgauti sultis, išsaugodamos daugiau vaisių ir daržovių maistinių medžiagų, fermentų ir skonio. Jos gali apdoroti įvairius vaisius, o štai keletas įprastų vaisių, kuriuos paprastai galite išspausti naudodami lėtaeigė sulčiaspaudė:

  1. Citrusiniai vaisiai: Apelsinai, greipfrutai, citrinos ir laimai: Lėtosios sulčiaspaudės puikiai tinka sultims iš citrusinių vaisių, pvz., apelsinų, greipfrutų, citrinų ir laimų, išspausti. Lėtas išspaudimo procesas padeda išsaugoti natūralų šių vaisių skonį ir maistingąsias medžiagas.

  2. Obuoliai: Obuolius galima lėtaeigė sulčiaspaudė, įskaitant saldžias ir rūgščias veisles. Prieš spausdami sultis būtinai pašalinkite sėklas ir šerdį.

  3. Uogos: Lėtos sulčiaspaudės gali apdoroti tokias uogas kaip braškės, mėlynės, avietės ir gervuogės. Iš šių vaisių gali išsiskirti ne tiek daug sulčių, kiek iš kitų, tačiau juos vis tiek galima išspausti.

  4. Vynuogės: Vynuoges galima lėtaeigė sulčiaspaudė gaminti šviežias vynuogių sultis. Tai ir raudonos, ir žalios veislės.

  5. Kriaušės: Kriaušės gali būti spaudžiamos pašalinus sėklas ir šerdį. Jie suteikia sultims saldų ir švelnų skonį.

  6. Granatai: Lėtosios sulčiaspaudės veiksmingai spaudžia granatų sultis. Lėtas procesas padeda išgauti daugiau sulčių iš sėklų, jų nesulaužant.

  7. Melionai: Melionus, pvz., arbūzus ir kantalupas, galima lėtaeigė sulčiaspaudė. Tačiau juose yra daug vandens, todėl iš jų gali išsiskirti ne tokios koncentruotos sultys kaip iš tankesnių vaisių.

  8. Ananasai: Ananasus galima lėtaeigė sulčiaspaudė. Prieš spausdami sultis pašalinkite kietą išorinę odelę.

  9. Kiviai: Kiviai: nuluptus kivius galima išspausti sultis. Jie suteikia sultims pikantiško ir gaivaus skonio.

  10. Kaulavaisiai: Persikus, slyvas ir nektarinus galima spausti lėtaeigė sulčiaspaudė. Prieš spausdami sultis pašalinkite kauliukus.

  11. Mangai: Mangus galima lėtaeigė sulčiaspaudė , pašalinus odelę ir kauliuką. Jie suteikia sultims tropinio ir saldaus skonio.

Nepamirškite prieš sulčių spaudimą tinkamai paruošti vaisius. Tai paprastai reiškia, kad jie turi būti kruopščiai nuplauti, jei reikia, nulupti ir pašalinti sėklas, kauliukus ar kietas dalis. Nors lėtaeigės sulčiaspaudės yra universalios, iš kai kurių vaisių gali išsiskirti daugiau sulčių ir maistingųjų medžiagų nei iš kitų, todėl verta eksperimentuoti su įvairiais deriniais, kad atrastumėte mėgstamą skonį.

Kuo skiriasi lėtaeigė sulčiaspaudė nuo paprastos sulčiaspaudės?

Lėtosios sulčiaspaudės skiriasi nuo įprastų sulčiaspaudžių tuo, kad veikiant įprastai sulčiaspaudei gali dingti karščiui jautrūs vitaminai, mineralai ir kitos svarbios maistinės medžiagos. Taip yra dėl to, kad įprastos sulčiaspaudės peilių trintis sukelia šilumą.

Įprastos elektrinės sulčiaspaudės veikia pjaustydamos vaisius į gabalėlius dideliu greičiu, dažnai viršijančiu 20 000 apsisukimų per minutę, kad išgautų sultis. lėtaeigė sulčiaspaudėsukasi nuo 30 iki 200 kartų per minutę.

Įprastose sulčiaspaudėse sulčių spaudimo metu į sultis patenka daugiau deguonies, o tai pagreitina oksidaciją ir gali lemti maistinių medžiagų praradimą. Todėl lėtosiose sulčiaspaudėse paprastai spaudžiamos kokybiškesnės sultys, kuriose yra daugiau maistingųjų medžiagų ir natūralesnio skonio.

Kokie yra lėtaeigių sulčiaspaudžių privalumai?

lėtaeigė sulčiaspaudėgebėjimas gaminti sultis, kuriose yra daugiau vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, yra svarbiausias jos privalumas. Jos ne tik gamina geresnes sultis, bet ir yra skanesnės!

Be to, lapinius žalumynus, pavyzdžiui, mėtas, lapinius kopūstus, kviečių žolę ir kitas žaliąsias daržoves galima sulčiaspaude sulčiaspaude sulčiaspaude. Juo taip pat galima apdoroti riešutus ir kavos pupeles. lėtaeigė sulčiaspaudė privalumas tas, kad į ją galima įdėti visą vaisių. Sultis išspaus sulčiaspaudė ir supils tiesiai į indą. Į kitą indą sudedamos išspaudų odelės, minkštimas, sėklos ir stiebai.

Be to, jos yra gerokai tylesnės nei įprastos sulčiaspaudės.

Kitų žinomų įmonių sulčiaspaudžių kolekcijų rasite svetainėje Kulina, įskaitant elektrines sulčiaspaudes ir rankines citrusinių vaisių sulčiaspaudes.