Lauko stalinės lempos

25 items total
Stovas ELEVATION stalo židiniui SPIN 120, juodas, Höfats HO00011
Matavimo juosta GENTS 3 m, šviesiai pilka, Blomus
131,58 €
BM66237
Nešiojamas stalinis šviestuvas SPIRIT L, LED, pilkas, Blomus BM66063
Nešiojamas stalinis šviestuvas SPIRIT S, LED, kreminis, Blomus BM66062
Nešiojamas stalinis šviestuvas SPIRIT S, LED, pilkas, Blomus BM66061
Up
More products

Lauko staliniai šviestuvai - paverskite savo lauko oazę stilingu apšvietimu

Kuo skiriasi lauko ir vidaus stalinės lempos?

Naudodami lauko stalinius šviestuvus greitai pagerinsite atmosferą savo lauko erdvėse. Šios stalinės lempos, kaip ir jų atitikmenys patalpose, gali kurti šešėlius, skleisti šviesą kaskadomis ant paviršių ir suteikti rausvą aplinkos švytėjimą, kuris pagerins jūsų poilsio ir atsipalaidavimo laiką arba vakarėlį lauke.

Patalpose ir lauke naudojamos stalinės lempos skiriasi keliais svarbiais aspektais, vienas iš jų - jų konstrukcijoje naudojamos medžiagos tipas. Lauko šviestuvai gaminami iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, pavyzdžiui, tvirto plastiko ir nerūdijančiojo plieno, kad būtų atsparūs įvairioms oro sąlygoms.

Lauko stalinės lempos taip pat dažniausiai maitinamos USB laidu arba įkraunamomis baterijomis, kad jas būtų lengva naudoti lauke, kitaip nei patalpų stalinės lempos, kurios dažnai jungiamos tiesiai į elektros lizdą. Be to, juose dažnai naudojamos lauko apšvietimo technologijos, pavyzdžiui, LED, ir jie taip pat gaminami atsižvelgiant į ilgaamžiškumą ir naudingumą.

Kokie lauko stalinių šviestuvų naudojimo privalumai?

Lauko stalinių šviestuvų naudojimas gali būti naudingas lauko erdvėms, pavyzdžiui, kiemeliams, terasoms, sodams ir lauko valgomojo zonoms. Štai keletas lauko stalinių šviestuvų įtraukimo į lauko dekorą privalumų:

  • Aplinka ir atmosfera: Lauko staliniai šviestuvai suteikia švelnų aplinkos apšvietimą, kuris sukuria jaukią ir kviečiančią atmosferą. Jie gali paversti jūsų lauko erdvę patogiu vidaus gyvenamosios zonos pratęsimu.

  • Patobulinta estetika: Lauko staliniai šviestuvai suteikia jūsų lauko dekorui stiliaus ir elegancijos. Jų būna įvairių dizainų - nuo modernaus ir elegantiško iki kaimiško ir tradicinio, todėl galite pasirinkti šviestuvą, kuris atitiktų jūsų bendrą dizaino estetiką.

  • Funkcinis apšvietimas: Lauko staliniai šviestuvai užtikrina praktišką apšvietimą, skirtą tokiems užsiėmimams kaip skaitymas, valgymas ar pramogos sutemus. Jie tikslingai apšviečia stalus, todėl naktį lengviau matyti ir mėgautis lauko erdve.

  • Užduočių apšvietimas: Ant lauko valgomojo stalo ar darbo vietos pastatytos lauko stalinės lempos užtikrina užduočių apšvietimą, kad būtų patogiau ruošti maistą, žaisti žaidimus ar užsiimti kita veikla.

  • Išplėstinis naudojimas: Naudodami lauko stalinius šviestuvus, galite pratęsti lauko erdvės naudojimą iki vakaro ir nakties. Tai ypač praverčia susirinkimams, vakarėliams ar tiesiog ramiam vakarui lauke.

Ar galiu stalinė lauko lempa naudoti patalpoje?

Lauko staliniai šviestuvai yra neįtikėtinai lengvai pritaikomi ir gali būti naudojami įvairioms vidaus ir lauko erdvėms apšviesti. Nepriklausomai nuo to, kur vyksta susibūrimai ir vakarėliai, lauko apšvietimas yra labai svarbus norint pagerinti aplinką ir sukurti šiltą, draugišką ir vizualiai malonią aplinką. Peržiūrėkite mūsų siūlomus įvairaus dizaino, atspalvių, formų ir gamintojų lauko stalinius šviestuvus, įskaitant gerai žinomus Eva Solo ir Rosendahl.

Jei norite savo sodo aplinką papildyti kažkuo nauju, taip pat galite įsigyti lauko saulės žibintų, lauko žibintų ir sodo degtukų.