48 items total
Wok keptuvė MINERAL B ELEMENT 24 cm, de Buyer
56,47 € –30 %
39,50 €
DB561824
Up
More products

Plieninės keptuvės yra universalus ir nepakeičiamas bet kurios virtuvės priedas, kurį vertina ir profesionalūs virėjai, ir namų šefai. Šie indai garsėja savo patvarumu, tolygiu įkaitimu ir gebėjimu atlaikyti laiko išbandymą.

Viena iš išskirtinių plieninių keptuvių savybių - išskirtinis šilumos išlaikymas. Jos greitai įkaista ir tolygiai paskirsto šilumą visame kepimo paviršiuje, todėl maistas iškepa tolygiai. Nesvarbu, ar kepate, kepsite, ar troškinate, plieninės keptuvės užtikrina vienodus rezultatus.

Plieninių keptuvių ilgaamžiškumas yra didelis privalumas. Jos pagamintos taip, kad atlaikytų kasdienio maisto gaminimo reikalavimus, todėl yra patikimas pasirinkimas įtemptose virtuvėse. Tinkamai prižiūrint, plieninės keptuvės gali tarnauti daugelį metų, todėl jos yra ekonomiškai efektyvi investicija.

Plieninės keptuvės yra neįtikėtinai universalios ir gali būti naudojamos ant įvairių šilumos šaltinių, įskaitant dujinius, elektrinius, indukcinius ir net ant atviros ugnies. Šis universalumas reiškia, kad jas galite naudoti įvairiems maisto ruošimo būdams - nuo troškinimo ir maišymo iki lėto troškinimo ir kepimo.

Kitas svarbus plieninių keptuvių privalumas - tai, kad jos nereikalauja daug priežiūros. Jas lengva valyti, paprastai tereikia nuplauti šiltu muiluotu vandeniu ir neabrazyvine kempine. Dėl to jas patogu rinktis kasdieniam maisto ruošimui.

Apibendrinant galima teigti, kad plieninės keptuvės yra patikimos ir ilgaamžės būtinos virtuvės priemonės, pasižyminčios išskirtiniu šilumos išlaikymu, universalumu ir lengva priežiūra. Nesvarbu, ar esate patyręs virėjas, ar namų šefas, šios keptuvės neabejotinai taps jūsų virtuvės reikmenimis įvairioms kulinarinėms užduotims atlikti.