butelių atidarytuvai

11 items total

Butelių atidarytuvai - lengvai atidarykite mėgstamus gėrimus

Kas yra butelių atidarytuvai?

Butelių atidarytuvai - tai įrankiai, naudojami butelių kamščiams (dažniausiai dangteliams) nuimti. Jie skirti dangteliui nuplėšti nesudaužant butelio ir neleidžiant išsilieti jo turiniui. Butelių atidarytuvai gaminami iš tvirtų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ar medis, ir yra įvairių dydžių bei stilių.

Butelių atidarytuvai yra labai svarbūs įrankiai tiems, kurie mėgsta vartoti gėrimus buteliuose. Tai paprasti, bet veiksmingi įrankiai, kuriais galima greitai ir lengvai atidaryti butelį nepažeidžiant naudotojo, taros (išskyrus šampano šables) ir neišpilant jos turinio.

Kulina, siūlome įvairių rūšių butelių atidarytuvus iš žinomų gamintojų, pvz Höfats, Philippi, ir UBRD.

Kokių tipų butelių atidarytuvus galima rasti svetainėje Kulina?

Mūsų svetainėje galima rasti kelių skirtingų tipų butelių atidarytuvų, kurių kiekvienas skirtas tam tikrai paskirčiai ar stiliui. Toliau pateikiamos kelios populiariausios butelių atidarytuvų rūšys:

  • Rankinis butelio atidarytuvas: Šis butelio atidarytuvas, kuris yra labiausiai paplitęs, yra paprastas įrankis plokščiu galu, naudojamas butelių dangteliams nuplėšti. Kai kurie nešiojamieji butelių atidarytuvai turi ir antrąjį galą, kuriuo galima atidaryti skardines arba atsukti butelių dangtelius.
  • Ant sienos tvirtinamas butelių atidarytuvas: Dėl patogumo šis butelio atidarytuvas paprastai kabinamas ant sienos arba stalviršio. Dangtelis nuimamas metaline plokštele su maža briauna arba svirtimi, dažnai yra talpykla, kurioje dangteliai sugaunami, kai nukrenta.
  • Karūnos dangtelio atidarymo įtaisas: Karūninius kamštelius, kurie dažnai būna ant alaus butelių, galima atidaryti vienu iš Kulina esančių karūninių kamštelių atidarytuvų. Šie butelių atidarytuvai yra pagaminti taip, kad gerai priglustų prie karūnėlės dangtelio, todėl galite jį nuimti nesudaužydami butelio ir nepraleisdami jo turinio.
  • Šampano kardas: Kulina pateikia šampano kardą, kuriuo elegantiškai atidarysite šampano butelius. Šiais kalavijais siekiama perrėžti šampano butelio lūpą, kad plyštų jo kaklelis ir išsiskleistų kamštis. Ypatingo renginio proga šampano šukės - elegantiškas ir įspūdingas būdas atidaryti butelį.

Kokia šampano sabalų ir sabrage istorija?

šampano sabalų, dar vadinamų sabrage, istorija siekia Napoleono Bonaparto laikus, XVIII a. pabaigą ir XIX a. pradžią.

Pasak legendos, Napoleono kampanijų metu jis ir jo karininkai pergales švęsdavo atidarinėdami šampano butelius kardais. Ši tradicija tęsėsi ir po Napoleono epochos pabaigos ir ilgainiui tapo populiari tarp Prancūzijos aristokratų, o vėliau paplito ir kitose šalyse.

Pirmasis užfiksuotas sabradžo atvejis buvo 1812 m., kai po Borodino mūšio kavalerijos karininkas Francois-Antoine'as Hollande'as, kaip pranešama, savo žabtu atidarė šampano butelį. Šis veiksmas greitai išpopuliarėjo tarp karininkų, o netrukus jį perėmė ir aristokratija, norėdama padaryti įspūdį vakarėlių ir švenčių svečiams.

Ilgainiui sabrage technika tapo vis tobulesnė, ir specialiai šiam tikslui buvo sukurtas šampaninis sabalis. Šampano šable paprastai naudojamas ilgas, plokščias peilis bukomis briaunomis, kad būtų galima švariai sudaužyti butelio siūlę. Šable braukiama išilgai butelio siūlės, taip sukuriant nedidelį plyšį, kad butelio viduje esantis slėgis išstumtų kamštį ir stiklinę kamštinę iš butelio viršaus.

Šiandien sabrage dažnai atliekamas per ypatingus renginius ir šventes, jis tapo populiaria vyno ir stipriųjų gėrimų pramonės tradicija. Nors tai gali atrodyti rizikingas ir pavojingas būdas atidaryti šampano butelį, tačiau, kai tai teisingai atlieka kvalifikuotas specialistas, tai gali būti įspūdingas ir įspūdingas technikos ir meistriškumo demonstravimas.

Apskritai svetainėje Kulina galima rasti įvairių poreikių ir skonių aukščiausios kokybės butelių atidarytuvų - nuo tradicinių rankinių atidarytuvų iki labiau specializuotų, skirtų tam tikrų tipų buteliams atidaryti.

O jei ieškote daugiau baro reikmenų, būtinai peržiūrėkite mūsų kitų barmeno įrankių, butelių aušintuvų ir stiklinių, įskaitant alaus bokalus visiems alaus gerbėjams, pasirinkimą.