Šiukšlių dėžė Brabantia

Vaizdas
Šiukšliadėžės
Brabantia
Niekas jų nestato kampe
Pasirinkite šiukšliadėžę
Net šiukšliadėžė gali spindėti kaip žvaigždė
Priedai padeda kurti namus. O prekės ženklas „Brabantia“ paprasčiausius daiktus, tokius kaip šiukšliadėžės, paverčia tokiais nepaprastais, kad nenorėsite jų paslėpti kampe.


ikona
Kokybė
Olandų įmonė
su daugiau nei 100 metų siekiančia istorija.
ikona
Patogumas
Vidiniai atliekų atskyrimo skyriai. Stabilus neslystantis pagrindas. Tyliai atidaromos. Praktiški vidiniai krepšiai.
Vaizdas
ikona
Dizainas
Komunalinių atliekų elementai
kaip interjero brangakmeniai.
ikona
Tvarumas
Brabantia ne tik padeda rūšiuoti atliekas. Ji nori iki 2035 m. pasiekti 100 % žiediškumo tikslą. Tai reiškia 100 % medžiagų saugumą, 100 % švarias nuotekas, 100 % atsinaujinančią energiją, 100 % perdirbtas gamybos atliekas, 100 % perdirbtas medžiagas ir 100 % perdirbamus gaminius.

Brabantia 5 l

5 l

Ikoniška maža gražuolė „NewIcon“ jūsų vonios kambariui ar darbo stalui. Atidaroma pedalu, tyliai uždaroma ir itin sandari, kad nepasklistų kvapai.

Vaizdas

Brabantia 20 l

20 l

Klasika visais atžvilgiais - populiariausias dydis, universaliausia forma. Aukščiausios klasės apvalus atliekų krepšys bus išskirtinis elementas jūsų virtuvėje ar biure.

Vaizdas

Brabantia 36 l

36 l

Dizaino apdovanojimą pelniusias Bo serijos šiukšliadėžes būtų gėda paslėpti. Funkcionalistinio stiliaus dizainas, minkštas liesti dangtis ir atskiri skyriai atliekoms rūšiuoti.

Vaizdas

Brabantia 60 l

60 l

Populiarioji Bo serija gaminama abiejų matmenų ant elegantiškų kojų arba ant grindų statomo pagrindo ir yra atidaroma tradiciškai pedalu.

Vaizdas

109 items total
Sensorinė šiukšliadėžė BO HI 60 l, juoda, Brabantia BRAB130229
Šiukšliadėžė su pedalu NEWICON 5 l, matinis plienas, Brabantia BRAB112645
Šiukšliadėžė su pedalu NEWICON 20 l, platina, Brabantia BRAB114045
Šiukšliadėžė su pedalu BO 2 x 30 l, juoda, Brabantia BRAB211508
Šiukšlių krepšys PUSH BIN 60 l, matinis plienas, Brabantia BRAB484520
Sensorinė šiukšliadėžė BO, 36 l, platina, Brabantia BRAB315787
Maisto atliekų dėžutė 1,8 l, pilka, Brabantia
24,49 €
BRAB117541
Šiukšliadėžė su pedalu BO 60 l, platina, Brabantia BRAB211409
Sensorinė šiukšliadėžė TOUCH BIN 3 l, balta, Brabantia BRAB364488
Sensorinė šiukšliadėžė BO HI 2 x 30 l, juoda, Brabantia BRAB130625
Sensorinė šiukšliadėžė BO 60 l, balta, Brabantia BRAB130205
Sensorinė šiukšliadėžė BO HI 2 x 30 l, balta, Brabantia BRAB130601
Sensorinė šiukšliadėžė BO 11 + 23 l, balta, Brabantia BRAB313547
Šiukšliadėžė su pedalu BO 36 l, platina, Brabantia BRAB121449
Up
More products

Pristatome mūsų plačią Brabantia šiukšlių dėžių kolekciją, kurios sujungia stilių ir funkcionalumą, atitinkančią jūsų atliekų tvarkymo poreikius. Mūsų kolekcijoje rasite įvairias aukštos kokybės šiukšlių dėžes, kurios ne tik yra patvarios ir praktiškos, bet ir suteikia elegancijos bet kuriam interjero kambariui.

Brabantia šiukšlių dėžės yra kruopščiai pagamintos, su akcentu ant tvirtos konstrukcijos ir ilgalaikio atsparumo. Jos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atlaiko kasdieninį naudojimą ir užtikrina puikų ilgaamžiškumą. Ar jums reikia šiukšlių dėžės virtuvei, vonios kambariui, biurui ar kitam kambariui, Brabantia turi idealią sprendimą.

Mūsų šiukšlių dėžės yra įvairių dydžių ir talpų, kad atitiktų įvairius atliekų tvarkymo poreikius. Nuo mažų dėžučių su pedalais iki didelių dėžių su liečiamuoju dangčiu, galite pasirinkti tinkamą dydį, kuris atitiks jūsų erdvės ir atliekų tvarkymo poreikius. Rūpestingai suprojektuoti dangteliai ir atidarymo mechanizmai palengvina šiukšlių išmesimą be pastangų.

Vienas iš pastebimiausių Brabantia šiukšlių dėžių ypatumų yra inovatyvi atliekų atskyrimo sistema. Su įvairiais skyriais ar išimamomis vidaus krepšelėmis, šios dėžės leidžia lengvai atskirti ir perdirbti skirtingas atliekų rūšis. Skatinant perdirbimą ir tinkamą atliekų tvarkymą, galite prisidėti prie žalesnės ir tvarios aplinkos.

Neskaitant funkcionalumo, Brabantia šiukšlių dėžės taip pat yra estetiškai patrauklios. Jos stilingas ir elegantiškas dizainas puikiai tinka bet kokiam interjerui, suteikiant jam išskirtinumo. Pasirinkite iš įvairių spalvų ir apdailų, kurios atitiks jūsų interjero dizainą ir asmeninį skonį.

Be to, Brabantia šiukšlių dėžės yra aprūpintos išmaniomis funkcijomis, tokiomis kaip tylus dangčio uždarymas, hermetiški sandarikliai ir lengvai valomos paviršiai. Šie funkcionalūs detaliai pagerina bendrą atliekų tvarkymo patirtį, padarant ją higieniškesnę ir patogesnę.

Investuokite į Brabantia šiukšlių dėžę, kad pagerintumėte savo atliekų tvarkymo rutiną. Ištyrinkite mūsų kolekciją jau šiandien ir atraskite puikiai derantį šiukšlių dėžę, kuris derins stilių, atsparumą ir funkcionalumą. Su Brabantia jūsų erdvė bus lengvai prižiūrima ir organizuota, niekada anksčiau tai nebuvo taip paprasta ir vizualiai patrauklu.