Pietų servizas MIJ

13 items total
Sušių gaminimo rinkinys BLACK SAKURA, 6 vnt., MIJ
55 €
MIJC0317
Sušių gaminimo rinkinys GEOMETRIC FLOWERS, 6 vnt., MIJ MIJC0307
Sušių gaminimo rinkinys GREY WITH WHITE PETALS 6 vnt., MIJ MIJRW0031
Sušių patiekimo rinkinys, 6 vnt., su gėlių motyvais, MIJ MIJC0304
Sušių valgymo rinkinys BLUE PLUM DESIGN, 6 vnt., MIJ
54,99 €
MIJRW0007
Valgymo dubuo NAVY ir PINK SAKURA, 4 vnt. rinkinys, 300 ml, MIJ MIJRW0018

Atraskite mūsų išskirtinę Pietų servizų kolekciją iš garsiosios prekės ženklo Made In Japan! Patobulinkite savo maisto patiriamąjį su šiais kruopščiai pagamintais rinkiniais, kurie puikiai derina tradiciją ir inovaciją. Kiekvienas Pietų servizas atspindi prekės ženklo įsipareigojimą nepriekaištingam amatai ir dėmesį smulkmenoms.

Pamirškite apie Japonijos kultūros grožį, tuo pačiu mėgindami valgyti su mūsų rūpestingai sukurtais Pietų servizų MIJ rinkiniais, kurie kelia kiekvieną akimirką prie stalo. Nu nuo elegantiškai papuoštų arbatos rinkinių, kurie prideda elegancijos jūsų arbatos valandoms, iki sudėtingų modelių vakarienės rinkinių, kurie pagerbia Japonijos gausų meninį paveldą - mūsų kolekcija siūlo įvairiapusiškų Pietų servizų rinkinių, tinkančių jūsų unikaliam stilui ir pageidavimams.

Pagaminti iš geriausių medžiagų ir pralieti Japonijos estetikos esmę, šie Pietų servizų MIJ rinkiniai nėra tiesiog lėkštės; tai yra įspūdingi funkcionalaus meno kūriniai. Nesvarbu, ar organizuojate oficialų vakarienę, atsipalaiduojantį pietų valgį ar tiesiog mėgaujatės valgymu su artimaisiais - mūsų Made In Japan Pietų servizų rinkiniai užtikrina, kad kiekviena kandikšnio dalis būtų mėgaujama su stiliumi.

Atraskite įvairovę mūsų Pietų servizų kolekcijoje ir suraskite tobulus elementus, norint papildyti savo maisto ritualus. Pakeiskite valgymo meną su Made In Japan išskirtiniu amatų pasididžiavimu ir pridėkite šiek tiek Japonijos kultūros turtų prie savo stalo. Patobulinkite savo maisto patirtį jau šiandien su mūsų išskirtiniais Pietų servizų rinkiniais, kur tradicija susitinka su šiuolaikine elegancija.