odpocet
1 diena
14 už valandų
34 už minučių
49 už sekundžių

Smaigstomasis peilis - mažas ir didelis pagalbininkas atliekant daugelį užduočių

nože špikovací

Tikslus, aštrus ir daugiafunkcinis. Šiuo iešmeliu ne tik supjaustysite mėsą, bet ir nuvalysite daržoves ar padėsite iškaulinėti. Jis yra šiek tiek (2-3 cm) ilgesnis už klasikinį daržovių peilis, daugeliui žmonių jis labiau tinka, todėl tampa "mažuoju universaliu peiliu" jų virtuvėje. Galime padėti išsirinkti geriausią.

Peiliai su smaigaliais

Palyginkime

Peiliai su smaigaliais ir daržovių peiliai

spikovaci nuz
Peiliai su smaigaliais
  • Ilgesni ir siauresni ašmenys (9-13 cm) tiksliam darbui.
  • Ploni ašmenys sumažina pasipriešinimą pjovimui ir užtikrina didžiausią tikslumą.
  • Aštrus galiukas lengvai prasiskverbia pro mėsos pluoštus, todėl ją lengviau suverti ant iešmo.
  • Taip pat puikiai tinka mažesniems mėsos gabalams iškaulinėti, sausgyslėms ar odai pašalinti, taip pat smulkiai pjaustyti žoleles, citrusinius vaisius ar česnakus.
  • Ploni ašmenys sumažina pasipriešinimą pjovimui ir užtikrina didžiausią tikslumą.

Peiliai su smaigaliais

nuz na zeleninu
Peiliai daržovėms
  • Trumpesni peiliai (7-10 cm), kad būtų galima maksimaliai kontroliuoti darbą.
  • Platesni ir stipresni ašmenys tinka lupti, pjaustyti ir pjaustyti.
  • Puikiai tinka smulkesnėms daržovėms ir vaisiams valyti, grandyti, pjaustyti.
  • Tiesūs arba šiek tiek lenkti ašmenys, kad būtų lengva pjaustyti ant pjaustymo lentos ir rankoje.
  • Jie taip pat gali pjaustyti mažesnius sūrius, pjaustyti šokoladą griežinėliais arba dekoratyviai išpjaustyti daržoves ir vaisius.

Peiliai daržovėms


Populiariausi smaigalio peiliai


špikovací nůž
Kuo naudingas iešmelis
  • Ruošiant mėsą - Jei dažnai ruošiate mėsą - jautienos nugarinę, kiaulienos kepsnį ar paukštieną, - iešmas padės tiksliai supjaustyti ir įterpti šoninę ar prieskonines žoleles.
  • Mažesniems mėsos gabalams iškaulinėti - Dėl plonų ašmenų ir aštraus galo jis idealiai tinka šalinti kaulus iš vištienos šlaunelių ar triušienos.
  • Skirtas smulkesnėms daržovėms ir vaisiams pjaustyti - Juo lengvai pašalinsite kauliukus, nulupsite citrusinius vaisius, susmulkinsite česnaką arba tiksliai supjaustysite braškes ir kitus smulkius ingredientus.
  • Visiems, kurie nori kontroliuoti pjūvį - Tinka tiek profesionaliems virėjams, tiek namų entuziastams, kurie vertina peilio tikslumą ir patogų valdymą.
  • Puikiam kulinariniam darbui - Nesvarbu, ar valote grybus, formuojate tešlą, ar drožinėjate dekoratyvius raštus iš vaisių ir daržovių, iešmas peilis taip pat labai padeda šioje veikloje.
nuz spikovaci
Kaip išsirinkti geriausią lenktinį peilį
  • Geležtės medžiaga - Kokybiški peiliai gaminami iš nerūdijančiojo arba anglinio plieno, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir bekompromisį aštrumą. Kai kurie modeliai taip pat padengti specialia danga, kad būtų geriau atsparūs korozijai.
  • Geležtės ilgis - Paprastai svyruoja nuo 8 iki 12 cm, trumpesni (8-10 cm) tinka tiksliam darbui, ilgesni (10-12 cm) yra universalesni. Tačiau abiem atvejais tai yra trumpi peiliai, užtikrinantys maksimalų tikslumą ir miklumą.
  • Rankena - Jis turėtų būti ergonomiškas, nes tik su peiliu, kuris puikiai tinka rankoje, galima gerai dirbti. Kalbant apie medžiagą, medinės rankenos atrodo stilingai, tačiau laikui bėgant ant jų gali atsirasti patinos požymių, o nerūdijančio plieno ir plastiko rankenos nėra tokios elegantiškos, tačiau yra labai patvarios ir lengvai prižiūrimos.
  • Balansavimas - Tik tinkamai subalansuotas peilis leidžia tiksliai nukreipti pjūvį ir padidina darbo komfortą.
Peiliai su smaigaliais
Mūsų patarimas
Taip pat skaitykite
->
noze na maso
Viskas apie mėsos peilius
Ar ieškote kito peilio, išskyrus peilį "spork", mėsai ruošti? Turime jums išsamų mėsos peilių vadovą.
spikovani nuz
Pratęskite peilio naudojimo laiką
Kaip tinkamai prižiūrėti iešmo peilį
Norint, kad peilis tarnautų kuo ilgiau, svarbu jį tinkamai prižiūrėti:
  • Visada pjauti minkštoje lentosgeriausiai iš medžio arba plastiko. Stiklinės ar akmeninės pjaustymo lentelės yra per kietos ir gali greitai nudildyti peilį.
  • Po kiekvieno naudojimo peilį rankomis nuplaukite šiltu vandeniu su švelniu plovikliu ir iš karto nusausinkite minkšta šluoste.audinyskad išvengtumėte ašmenų pažeidimo ar korozijos.
  • Indaplovė netinka peiliams, nes agresyvios valymo priemonės ir aukšta temperatūra gali sutrumpinti medžiagos tarnavimo laiką ir pažeisti rankeną.
  • Periodinis įvyniojimas su galąstuvu išlaiko ašmenų aštrumą, o retkarčiais šlifuojant ant briaunos ar profesionaliai galandant peilį, jo tikslumas išliks ilgus metus.
  • Saugiam saugojimui rekomenduojame naudoti magnetinį strypą, medinį bloką arba apsauginį dėklą, kad ašmenys nenutrupėtų.
Viskas apie peilių priežiūrą

Populiariausi peilių blokai ir peilių stovai


spikovaci nuz

Geriausi rinkoje esantys peiliai su smaigaliais

Tarp geriausių pjaustymo peilių gamintojų daugiausia yra ilgametes tradicijas turinčių ir preciziškai tiksliai pagamintų vokiškų prekių ženklų. Wüsthof tai tobulo aštrumo ir pusiausvyros sinonimas, todėl jos peilius renkasi ir profesionalai, ir išrankūs namų virėjai. .Zwilling sujungia meistriškumo tradicijas su šiuolaikinėmis naujovėmis ir siūlo peilius, pasižyminčius puikiu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Tikriems žinovams verta paminėti Güde Solingenrankų darbo juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, kuris tiekia rinkai juvelyrinius dirbinius tiesiai iš garsaus Vokietijos didmiesčio Zolingeno.
DUK
Dažniausiai užduodamas klausimas
Kuo skiriasi peilis su smaigaliu nuo virtuvinio peilio?
Šis iešmas yra mažesnis, siauresnis ir turi aštresnį galiuką, todėl idealiai tinka tikslioms užduotims, tokioms kaip mėsos iešmelių įpjovimas, iškaulinėjimas ar subtilus vaisių ir daržovių pjaustymas. Komunalinis peilis yra didesnis, tvirtesnis ir labiau tinka bendram pjaustymui ar kapojimui, tačiau juo negalima taip gerai kontroliuoti detalių.
Ar geriau standi, ar lanksti geležtė?
Standūs ašmenys labiau tinka mėsai ir kietesnėms sudedamosioms dalims apdoroti, o lankstesni ašmenys palengvina tikslius darbus, pavyzdžiui, filė ar lupimą.
Kaip dažnai reikia galąsti peilį?
Tai priklauso nuo naudojimo, bet rekomenduojama reguliariai šlifuoti akmeniu ir retkarčiais šlifuoti akmeniu arba šlifavimo mašinėle.
Ar galima peilį plauti indaplovėje?
Verčiau ne! Indaplovė sutrumpina ašmenų ir rankenos tarnavimo laiką.
Kaip prižiūrėti iešmą?
Visada plaukite peilį rankomis ir nedelsdami išdžiovinkite. Reguliarus galandimas užtikrins, kad peilis ilgus metus išliks aštrus.