Vaikiški peiliai

1 items total
Vaikiškas šefo peilis RED SPIRIT 15 cm, raudonas, F.DICK FDCK8174915

Vaikiški peiliai - leiskite vaikams gaminti kartu su jumis

Anksčiau jaunesniam nei 10 metų vaikui duoti bet kokį peilį atrodė rizikinga, tačiau šiuolaikiniai vaikams skirti peiliai yra veiksminga priemonė, padedanti mokyti vaikus pasitikėti savimi virtuvėje ir užimti juos gaminant maistą.

Kulina siūlo jauniesiems virėjams nuo 6 metų skirtus virtuvinius peilius, kuriuos gamina tokios garsios kompanijos kaip F.DICK.

Vaikiški peiliai leiskite vaikams dalyvauti gaminant sveiką maistą, kad jie suprastų, kaip svarbu ruošti naminius patiekalus, kurie gali būti ir skanūs, ir pilni daržovių. Šių peilių geležtės ir rankenos yra specialiai pritaikytos mažų virėjų poreikiams. Kad išvengtumėte traumų, ašmenų galiukai dažnai būna užapvalinti, o ergonomiškos rankenos pagamintos iš neslystančio plastiko. Vaikiškų peilių geležtės ar rankenos dažnai būna su dekoratyviniais raštais, patraukliais mažiesiems virėjams.

Kada pirmą kartą turėčiau supažindinti vaiką su peiliu?

Su peiliais vaiką galite supažindinti jau nuo dvejų metų, nors saugiai valdyti peilį vaikas galės tik sulaukęs maždaug 6-7 metų. Pradėkite nuo vaikiškų stalo įrankių - pirmiausia šaukštų, po to vaikams pritaikytų šakučių ir galiausiai peilių. Kai jūsų vaikas jau puikiai moka naudotis peiliu ir šakute vakarienei valgyti, galite pradėti galvoti apie tai, kaip supažindinti jį su virtuviniu peiliu ir įtraukti į nesudėtingas maisto gaminimo užduotis.

Kaip suteikti vaikui fizinę pagalbą naudojant peilį?

  • Kol peiliu pjaustysite maistą, galite leisti mažyliui įsikibti į jūsų rankas.
  • Rankos ant rankų. Galite sukryžiuoti savo ranką ant vaiko rankos, kol abu laikysite peilį.
  • Jūs galite laikyti peilio galą, o jaunuolis - peilį, kad būtų lengviau atlikti judesį.
  • Galite padėti vaikui, palaikydami ir nukreipdami jį iš alkūnės, kol vaikas laiko peilį.
  • Be to, peiliu galite naudotis užsiimdami kita veikla, pavyzdžiui, žaisdami su žaidybine tešla arba kurdami rankdarbius.

Vaikiškais peiliais galima pjaustyti minkštą maistą, tačiau jie nėra tokie aštrūs kaip suaugusiųjų peiliai. Tai geras būdas įkvėpti mažuosius virėjus ir išmokyti juos pagrindinių peilių naudojimo įgūdžių prieš pradedant naudoti tinkamus įrankius. Nepamirškite neleisti vaikui naudotis peiliu, kai jūsų nėra virtuvėje.