Crepe keptuvė WOLL

96 items total
Puodas DIAMOND LITE 20 cm, titanas, WOLL
94,81 € –21 %
74 €
WL120DPI
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 32 cm, su rankena, titanas, WOLL WL11321N
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
131 € –12 %
114 €
WL1136N
Puodas DIAMOND LITE PRO 20 cm, titanas, WOLL
104 € –22 %
81 €
WL120DLP
Gili keptuvė TITANIUM NOWO 26 cm, WOLL
82,51 € –22 %
64 €
WL726N
Up
More products

Atraskite išskirtinę WOLL blynų keptuvių kolekciją, kuri iš esmės pakeis jūsų pusryčius. Tiksliai suprojektuotos ir ilgaamžės, šios blynų keptuvės yra puikus pasirinkimas bet kuriam namų šefui.

WOLL blynų keptuvės suprojektuotos taip, kad tolygiai paskirstytų šilumą ir užtikrintų, jog blynai kaskart iškeptų iki aukso spalvos. Atsisveikinkite su netolygiai iškeptais ar sudegusiais blynais; su WOLL keptuvėmis pasieksite pastovius rezultatus, kurie džiugins jūsų skonio receptorius.

Viena iš išskirtinių WOLL blynų keptuvių savybių - nepridegantis paviršius. Dėl to blynus apversti ir išimti iš keptuvės bus paprasta, nereikės naudoti daug aliejaus ar sviesto. Be to, po kepimo blynus išvalyti yra paprasta, todėl mažiau laiko praleisite prie kriauklės, o daugiau mėgausitės gardžiais pusryčiais.

Šios blynų keptuvės yra universalios ir suderinamos su įvairiomis viryklėmis, įskaitant dujines, elektrines ir indukcines. Nesvarbu, kokio tipo viryklę turite, galite tikėtis, kad "WOLL" blynų keptuvės veiks nepriekaištingai.

Ilgaamžiškumas yra WOLL indų skiriamasis bruožas, ir jų blynų keptuvės nėra išimtis. Sukurtos atlaikyti didelį karštį ir dažną naudojimą, jos taps patikima jūsų virtuvės dalimi ilgus metus, todėl į jas verta investuoti.

WOLL blynų keptuvių kolekcijoje rasite įvairių dydžių ir stilių keptuves, todėl galėsite rasti idealią keptuvę savo blynų kepimo poreikiams. Nesvarbu, ar mėgstate mažus blynelius priešpiečiams, ar didelius savaitgaliui, WOLL jums padės.

Atnaujinkite savo pusryčių rutiną su WOLL blynų keptuvėmis ir patirkite blynų kepimo džiaugsmą kaip profesionalai. Dėl jų kokybės, universalumo ir patvarumo jie taps būtinu bet kurios virtuvės priedu. Nelaukite - jau dabar pradėkite apversti ir kepti tobulus blynus.