Balta kolekcija SMEG

13 items total
Automatinis kavos aparatas BCC01WHMEU, matinė balta, Smeg SMEBCC01WHMEU
Mikseris su stovu SMF03WHEU, balta, Smeg
579 €
SMESMF03WHEU
Kavamalė CGF01WHEU, balta Smeg
269 €
SMECGF01WHEU
Elektrinis virdulys KLF03WHMEU 1,7 l, matinė balta spalva, Smeg SMEKLF03WHMEU
Lašelinis kavos aparatas DCF02WHEU, baltas, Smeg
199 €
SMEDCF02WHEU
Skrudintuvė TSF01WHMEU, 2 riekelės, matinė balta, Smeg SMETSF01WHMEU
Skrudintuvė TSF01WHEU, 2 griežinėliai, balta, Smeg SMETSF01WHEU
Rankinis mikseris HMF01WHEU, balta, Smeg
159 €
SMEHMF01WHEU
Elektrinis virdulys 50'S STYLE MINI KLF05WHEU, 800 ml, baltas, Smeg SMEKLF05WHEU
Ledų gaminimo aparato priedas SMIC01 mikseris su stovu, Smeg SMESMIC01
Elektrinis virdulys KLF03WHEU 1,7 l, baltas, Smeg
169 €
SMEKLF03WHEU
Svirtinis kavos aparatas ECF01WHEU, baltas, Smeg
369 €
SMEECF01WHEU

Sveiki atvykę į laikui nepavaldžią baltos spalvos SMEG eleganciją. Šioje išskirtinėje kolekcijoje demonstruojamas kultinis SMEG prietaisų dizainas, kuris yra klasikinės baltos spalvos, suteikiantis jūsų virtuvei rafinuotumo ir tyrumo.

SMEG garsėja savo išskirtine retro estetika, ir Baltoji kolekcija nėra išimtis. Šie prietaisai - tai daugiau nei tik virtuvės įrankiai; tai išskirtiniai elementai, suteikiantys jūsų kulinarinei erdvei nesenstančio grožio pojūtį.

SMEG " Baltosios kolekcijos" pagrindas - efektyvumas ir tikslumas. Nuo šaldytuvų iki indaplovių ir dar daugiau - kiekvienas prietaisas sukurtas taip, kad supaprastintų jūsų virtuvės užduotis ir kartu išlaikytų švarią ir nepriekaištingą išvaizdą. Šie prietaisai pasižymi ne tik stiliumi, bet ir išskirtiniu našumu.

Svarbiausia - saugumas, todėl " Baltoji kolekcija" turi įvairias saugos funkcijas. Nuo šaldytuvo temperatūros kontrolės iki indaplovės apsauginių užraktų - galite pasitikėti patikimu šių prietaisų veikimu ir saugumu.

Norint sukurti idealią virtuvę, svarbiausia - pritaikyti pagal savo poreikius, o SMEG " Baltoji kolekcija" siūlo daugybę galimybių. Nesvarbu, ar renkatės klasikinį, vienspalvį vaizdą, ar derinate baltą buitinę techniką su spalvingais akcentais, ši buitinė technika leidžia sukurti tobulą virtuvės estetiką.

Valymas ir priežiūra nesukelia rūpesčių, nes daugelyje SMEG " Baltosios kolekcijos" buitinės technikos prietaisų lengvai valomi paviršiai ir komponentai. Atsisveikinkite su varginančiais virtuvės darbais ir skirkite daugiau laiko maisto gaminimui ir mėgavimuisi kulinariniais kūriniais.

SMEG " Baltoji kolekcija" apima įvairius prietaisus, kurie atitinka skirtingus virtuvės poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar norite sukurti švarų ir nesenstantį virtuvės dizainą, ar suteikti savo erdvei klasikinio žavesio, šioje kolekcijoje rasite ką nors, kas atitiks jūsų stiliaus ir funkcionalumo reikalavimus.

SMEG balta kolekcija - tai daugiau nei tik virtuvės prietaisai; tai išliekančio grožio ir funkcionalumo pareiškimas. Išnagrinėkite mūsų asortimentą jau šiandien ir išbandykite tobulą klasikinio dizaino ir modernaus našumo derinį savo virtuvėje.