Serviravimo priedai Eva Solo

27 items total
Stovas tortui LEGIO NOVA, Eva Solo
Sticker
99,95 € –27 %
72,20 €
ES887268
Indelis padažui LEGIO NOVA, Eva Solo
Sticker
29,95 € –14 %
25,60 €
ES887277
Sviestinė LEGIO NOVA, Eva Solo
Sticker
29,95 € –17 %
24,70 €
ES886263
Serviravimo žnyplės 13,5 x 2,5 cm, Eva Solo
Sticker
14,80 €
ES552081
Up
More products

Sveiki atvykę į atidžiai atrinktą Eva Solo serviravimo priedų kolekciją! Pakeiskite savo kulinarines patirtis su mūsų rūpestingai atrinktu serviravimo elementų asortimentu, kuris sujungia funkcionalumą ir stilių elegantiškiausiu būdu.

Nesvarbu, ar organizuojate oficialius vakarus, ar tiesiog mėgaujatės maistu su artimaisiais, mūsų Eva Solo serviravimo priedai sukurs įspūdį. Nuo elegantiškų ir modernių patiekalų padų iki gražiai pagamintų salotų dubenių, kiekvienas elementas yra kruopščiai sukurtas pabrėžiant jūsų stalo dekorą.

Mūsų priedai ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir praktiški ir atsparūs. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokiose kaip nerūdijantis plienas, stiklas ir mediena, ir sukurti atlaikyti kasdienio naudojimo reikalavimus, tuo pačiu metu pridėdant dozę rafinuotumo jūsų valgomojo staliui.

Atraskite mūsų universalų Eva Solo serviravimo priedų asortimentą, kuris atitiks įvairias progas ir nuostatas. Patiekite savo svečius su stiliumi naudodami mūsų elegantiškus karafius ir butelius arba elegantiškai pristatykite užkandžius su mūsų stiliumiškais patiekalų padais.

Be jų funkcinių savybių, mūsų Eva Solo serviravimo priedai taip pat tampa įspūdingais dekoro elementais, kai jie nenaudojami. Leiskite jiems papuošti jūsų virtuvę ar valgomojo zoną, pridėdant elegancijos akcentą jūsų vidaus dekorui.

Nebūdami patyrę šeimininkai ar tiesiog mėgaujatės patiekti patiekalus su elegancija, mūsų Eva Solo serviravimo priedai yra puiki papildymas jūsų kulinariniam kelionei. Ištyrinkite mūsų kolekciją jau dabar ir atraskite patiekti su stiliumi meno.