Pjaustymo lentelė CUT & CARVE PLUS, juoda, Joseph Joseph

Code: JS60002
34 €
Išparduota
The item has been sold out…

Projektavimo iššūkis Joseph Joseph: padidinti pjaustymo lentos saugumą

Detailed information

Product detailed description

Projektavimo iššūkis Joseph Joseph: padidinti pjaustymo lentos saugumą

Sprendimas: daugiafunkcinė pjaustymo lenta "Cut&Carve

Mėsos šakute dažnai tenka padėti išpjauti kepsnį. Sultinga mėsa linkusi slysti ant pjaustymo lentos, todėl ją reikia stabilizuoti. Dvipusė pjaustymo lenta "Cut&Carve" vienoje pusėje turi iškilimus, ant kurių galite padėti kepsnį ir taip geriau kontroliuoti pjaustymą. Pakeltas kraštas sulaiko ištekantį skystį, kurį dėl užapvalintų liejimo kampų galima papildomai panaudoti. Kitos lentos pusės dizainas yra lygus.

  • Dvipusė funkcinė pjaustymo lenta
  • Universalus naudojimas
  • Mėsos iešmeliai
  • Pakelti kraštai skysčiui ar trupiniams sulaikyti
  • Lentos kraštas yra neslidus
  • Pagamintas iš polipropileno
  • Galima plauti indaplovėje
  • 2 dydžių ir kelių spalvų

Plastikinės peilių lentelės puikiai tinka ne tik medinėms, bet ir medinėms peilių lentoms išlaikyti puikios būklės. Tačiau, skirtingai nei medinės lentos, plastikinės lentos yra patvaresnės ir jas lengva prižiūrėti.

Mūsų patarimas: virtuvėje rekomenduojama naudoti kelias pjaustymo lenteles. Šis pjaustymo būdas yra visiškai higieniškas ir naudojamas profesionalų. Idealu įsigyti pjaustymo lenteles mėsai, daržovėms, gaminamiems patiekalams ir kepiniams.

Nuo 2003 m. "Joseph Joseph" ir jų dizaineriai siekia atnaujinti įprastas virtuvės pagalbines priemones. Broliai Ričardas ir Antonijus Džozefai nusprendė savo patirtį, įgytą studijuojant gaminių dizainą, perkelti į savo verslą. Jų entuziazmas diegti naujoves kiekvieną sezoną atneša naujų gaminių ir patrauklių spalvų gamą. Kiekvienas atskiras gaminys - tai rezultatas, kurį kuriant siekta maksimaliai padidinti funkcionalumą, saugumą ir vizualinį patrauklumą. Sukurti gaminiai įkvepia entuziazmą ir džiugina ne tik žaismingu dizainu, bet ir stebėtinu praktiškumu, kuris patiks nuo pat pirmojo naudojimo. "Joseph Joseph" ne tik laimi visose srityse tarp klientų daugiau nei 100 šalių, bet ir kasmet pelno daugybę apdovanojimų ir nominacijų už dizainą ir naujoves. Dideli virtuvės gaminių pardavimai ir populiarumas leido dizaineriams atkreipti dėmesį ne tik į stalviršį, bet ir į žemiau jo esantį atliekų ir valymo segmentą. Todėl dabar klientai gali mėgautis ne tik dizainerių sukurtais virtuvės reikmenimis, bet ir visapusišku, kintamu ir pažangiu atliekų tvarkymo ir perdirbimo sprendimu, kuris puikiai dera prie šiuolaikinio gyvenimo būdo. taigi, Joseph Joseph - tai ne tik aukščiausios kokybės ir dizaino garantija, bet ir galimybė pakeisti savo gyvenimo būdą

Additional parameters

Category: Pjaustymo lentelės, Pjaustymo lentelė Joseph Joseph
Weight: 0.83 kg
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Pjaustymo lentelė
Medžiaga: Plastikas
Spalva: Juoda
Kolekcija: Joseph Joseph Cut&Carve™
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: