Daržovių peilis GRAND CLASS PC 9 cm, WMF

Code: WM1891616032
Brand: WMF
59,90 € –9 %
Daržovių peilis GRAND CLASS PC 9 cm, WMF
59,90 € –9 % 54,40 €
Pardavime (2 pcs)

Dėl trumpos ir lanksčios geležtės "Grand Class" daržovių peilis yra universalus. Jis tinka daržovėms, grybams ir salotoms valyti ir ruošti. Be to, jis labai gerai laikosi rankoje.

Detailed information

Product detailed description

Dėl trumpos ir lanksčios geležtės "Grand Class" daržovių peilis yra universalus. Jis tinka daržovėms, grybams ir salotoms valyti ir ruošti. Be to, jis labai gerai laikosi rankoje.

"Grand Class" serija

 • Modernaus dizaino tradiciniai kniedyti peiliai iš nerūdijančio plieno
 • Pagamintas iš specialaus aukštos kokybės stalo įrankių plieno
 • Kaltas iš vieno gabalo
 • Ergonomiškos rankenos pagamintos iš labai patvaraus plastiko su dviem kniedėmis
 • Pagamintas naudojant "Performance Cut" technologiją, kad kraštas būtų itin tvirtas ir ilgaamžis
 • Kietumas apie 55-57 HRC pagal Rockwell
 • Naujoviški žymiai aštresni ašmenys
 • Saugaus tvarkymo globa
 • Sklandus apsaugo ir rankenos perėjimas
 • Be porų, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga higiena ir lengvas valymas
 • Lazerinis ašmenų valdymas
 • Lengva valyti, rekomenduojama plauti rankomis

"Grand Class" peiliuose dera aukščiausios kokybės kaltinių peilių tradicijos, WMF kniedyta rankena ir šiuolaikinis dizainas. Peilių geležtės pagamintos iš specialaus aukštos kokybės peilių plieno. Jie gaminami naudojant naujausią "Performance Cut" gamybos technologiją. Taip gaunami labai aštrūs, atsparūs pažeidimams ir lūžiams peiliai, kurie taip pat neįtikėtinai ilgai išlaiko aštrumą. Peilių tarnavimo laikas yra net du kartus ilgesnis, nei reikalaujama standartuose.

"Grand Class" serijos peiliai yra itin aštrūs, pagaminti iš aukštos kokybės stalo plieno ir pasižymi ilga geležtės tarnavimo trukme. Rankenos, pagamintos iš specialaus, labai patvaraus juodos spalvos plastiko, yra malonios liesti. Jie buvo sukurti atsižvelgiant į ergonomiką, todėl puikiai priglunda prie rankos. Nerūdijančio plieno aplikacija ant rankenos kulno kartu su pailginta peilio apsauga puikiai juos subalansuoja ir suteikia išskirtinumo. Nepriekaištinga apdirbimo kokybė ir sklandus perėjimas tarp rankenos ir apsaugos užtikrina optimalią higieną. Peilius lengva valyti, tereikia juos nuplauti po tekančiu vandeniu.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

Peiliams gaminti buvo naudojamas specialus aukštos kokybės peilių plienas, kurio kietumas pagal Rokvelo skalę yra maždaug 55-57 HRC, kuris yra smulkiagrūdis, kietas ir mažiau jautrus korozijai. Be to, dėl plokščio pjūvio jis yra labai atsparus pažeidimams ar lūžiams, tačiau puikiai pjaunamas. Jo savybės peilių gamyboje dar labiau pagerinamos kalant, nes taip homogenizuojama ir sutankinama jo struktūra.

"Special Performance Cut" technologija sujungia tradicinio kalimo privalumus su šiuolaikinių gamybos procesų privalumais. Rezultatas - puiki briauna. Tikslus galandimas pastoviu kampu taip pat yra labai svarbus norint užtikrinti puikią peilio kokybę. Peiliai tokie aštrūs dėl plokščio pjūvio.

Sustiprinta apsauga yra integruota į geležtę iš vieno plieno gabalo. Užtikrina tinkamą svorio paskirstymą, apsaugo pirštus nuo slydimo peiliu ir užtikrina tikslų peilio valdymą.

Ergonomiška rankena, maloni liesti, pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Tai ilgaamžė nerūdijančiojo plieno medžiaga, atspari smūgiams ir maisto rūgštims. Ašmenys prie peilio koto tvirtinami dviem kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms. Todėl peiliai yra visiškai higieniški. Be to, ant rankenos kulno rasite nerūdijančiojo plieno aplikaciją, kuri padeda subalansuoti peilį.

Peilių techninė priežiūra WMF

"Grand Class" peilių negalima plauti indaplovėje. Tokios kokybės peilius rekomenduojama plauti tik rankomis po tekančiu vandeniu, nes tai švelniau veikia peilius ir yra daug greitesnis procesas.

Peilių galandinimas WMF

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti, tačiau geriausia jį galąsti galąstuvu po kiekvieno naudojimo. "Grand Class" peiliams galąsti rekomenduojame galąstuvus (turi būti galandami 13° kampu) arba WMF galąstuvus.

Additional parameters

Category: Skutimo peiliai
Weight: 0.17 kg
Dydis: 9 cm
Produkto tipas: Specialūs peiliai
Ašmenų ilgis: 9 cm
Kolekcija: WMF Grand Class
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

KULINA | WMF Performance Cut Knives

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: