Daržovių peilis GRAND GOURMET PC, WMF

Code: WM1889466032
Brand: WMF
64,90 € –7 %
Daržovių peilis GRAND GOURMET PC, WMF
64,90 € –7 % 60,30 €
Pardavime (2 pcs)

Dėl trumpos ir lanksčios geležtės "Grand Gourmet" daržovių peilis yra universalus. Jis tinka daržovėms, grybams ir salotoms valyti ir ruošti. Be to, jis labai gerai laikosi rankoje.

Detailed information

Product detailed description

Dėl trumpos ir lanksčios geležtės "Grand Gourmet" daržovių peilis yra universalus. Jis tinka daržovėms, grybams ir salotoms valyti ir ruošti. Be to, jis labai gerai laikosi rankoje.

Serija "Grand Gourmet

 • Sudėtingas dizainas, kuriame patirtis derinama su dideliu funkcionalumu
 • Peiliai pagaminti iš specialaus aukštos kokybės plieno
 • Kalti iš vieno plieno gabalo
 • Ergonomiškos matinio "Cromargan®" nerūdijančio plieno rankenos, kad būtų patogu laikyti
 • Naujoviški žymiai aštresni ašmenys
 • Pagamintas naudojant "Performance Cut" technologiją, kad kraštas būtų itin tvirtas ir ilgaamžis
 • Kietumas maždaug 55-57 HRC pagal Rokvelo skalę
 • Saugaus tvarkymo globa
 • Be porų, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga higiena ir lengvas valymas
 • Lazerinis ašmenų valdymas
 • Lengva valyti, rekomenduojama plauti rankomis
 • Gaminys pelnė daugybę tarptautiniu mastu pripažintų dizaino apdovanojimų

"Grand Gourmet" serija žavi rafinuotu dizainu ir dideliu funkcionalumu. Peilių geležtės pagamintos iš specialaus aukštos kokybės peilių plieno. Juos gaminant derinama tradicinė kalvystė ir naujausia "Performance Cut" gamybos technologija. Taip gaunami labai aštrūs, atsparūs pažeidimams ir lūžiams peiliai, kurie taip pat neįtikėtinai ilgai išlaiko aštrumą. Peilių tarnavimo laikas yra net du kartus ilgesnis, nei reikalaujama standartuose.

"Grand Gourmet" peiliai - tai nauja pjaustymo dimensija. Prabangos įspūdį sukuria matinio Cromargan® nerūdijančiojo plieno nesunaikinamos rankenos. Jie buvo sukurti atsižvelgiant į ergonomiką, todėl puikiai priglunda prie rankos. Nepriekaištinga apdirbimo kokybė ir sklandus perėjimas tarp rankenos ir apsaugos užtikrina optimalią higieną. Peilius lengva valyti, tereikia juos nuplauti po tekančiu vandeniu. Patraukli pakuotė taip pat yra puiki dovana.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

Peiliai pagaminti iš specialaus aukštos kokybės peilių plieno, kuris yra smulkiagrūdis, kietas ir mažiau jautrus korozijai. Be to, dėl plokščio pjūvio jis yra labai atsparus pažeidimams ar lūžiams, tačiau puikiai pjaunamas. Jo savybės peilių gamyboje dar labiau pagerinamos kalant, nes taip homogenizuojama ir sutankinama jo struktūra.

"Special Performance Cut" technologija sujungia tradicinio kalimo privalumus su šiuolaikinių gamybos procesų privalumais. Rezultatas - puiki briauna. Tikslus galandimas pastoviu kampu taip pat yra labai svarbus norint užtikrinti puikią peilio kokybę. Peiliai tokie aštrūs dėl plokščio pjūvio.

Apsauga yra integruota į geležtę iš vieno plieno gabalo. Užtikrina tinkamą svorio paskirstymą, apsaugo pirštus nuo slydimo peiliu ir užtikrina tikslų peilio valdymą.

Ergonomiška rankena pagaminta iš aukštos kokybės matinio nerūdijančiojo plieno Cromargan®, kurio sudėtyje yra 72 % plieno, 18 % chromo ir 10 % nikelio. Tai ilgaamžė nerūdijančiojo plieno medžiaga, atspari maisto rūgštims. Lengva valyti.

Peilių techninė priežiūra WMF

"Grand Gourmet" peilių negalima plauti indaplovėje. Tokios kokybės peilius rekomenduojama plauti tik rankomis po tekančiu vandeniu, nes tai švelniau veikia peilius ir yra daug greitesnis procesas.

Peilių galandinimas WMF

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti, tačiau geriausia jį galąsti galąstuvu po kiekvieno naudojimo. "Grand Gourmet" peiliams galąsti rekomenduojame naudoti galandinimo akmenis (turi būti galandami 13° kampu) arba WMF.

Additional parameters

Category: Skutimo peiliai
Weight: 0.16 kg
Dydis: 9 cm
Produkto tipas: Specialūs peiliai
Ašmenų ilgis: 9 cm
Kolekcija: WMF Grand Gourmet
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

KULINA | WMF Knives Grand Gourmet: performance and design

KULINA | WMF Performance Cut Knives

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: