Šefo peilis EPICURE 24 cm, Wüsthof

Code: WU398224
Sale Outlet
Brand: WÜSTHOF
194 € –25 %
Šefo peilis EPICURE 24 cm, Wüsthof
194 € –25 % 145 €
Pardavime (1 pcs)

"EPICURE" peiliai - tai maisto gaminimo įrankis visiems, kurie mėgsta gaminti. Jie padės įveikti bet kokius iššūkius. Juose dera dviejų puikių filosofijų privalumai: japoniškų peilių efektyvumas ir lengvumas bei vokiška kokybė ir saugumas. Jie įkūnija visiškai naujo tipo peilius, kurie tinka visiems maisto gaminimo stiliams ir nustato naujus kokybiškų peilių funkcionalumo ir našumo standartus. Kuriant EPICURE seriją buvo nuosekliai siekiama atsisakyti to, kas nereikalinga, ir optimizuoti tai, kas būtina.

Detailed information

Product detailed description

"EPICURE" peiliai - tai maisto gaminimo įrankis visiems, kurie mėgsta gaminti. Jie padės įveikti bet kokius iššūkius. Juose dera dviejų puikių filosofijų privalumai: japoniškų peilių efektyvumas ir lengvumas bei vokiška kokybė ir saugumas. Jie įkūnija visiškai naujo tipo peilius, kurie tinka visiems maisto gaminimo stiliams ir nustato naujus kokybiškų peilių funkcionalumo ir našumo standartus. Kuriant EPICURE seriją buvo nuosekliai siekiama atsisakyti to, kas nereikalinga, ir optimizuoti tai, kas būtina.

"EPICURE" virėjo peilis yra tvirtas, stiprus peilis plačiais ašmenimis su plona, bet patvaria briauna. Tai universalus profesionalams ir mėgėjams virėjams skirtas įrankis, kuriuo galima ne tik valyti daržoves, bet ir smulkinti prieskonines žoleles ar kotletus.

EPICURE serija

 • Aukštos kokybės kaltiniai peiliai, pagaminti Solingene
 • Puikiai subalansuotas ir unikalios ergonomikos, kad būtų lengva dirbti
 • Kniedyta rankena prisitaiko prie natūralių rankos judesių
 • Rankena pagaminta iš specialios medžiagos: natūralaus pluošto ir dervos
 • Naudojamas geriausias vokiečių legiruotasis plienas X50CrMoV15
 • Ypatingi ašmenys, kuriuos lengva prižiūrėti
 • Kietumas 58 HRC pagal Rockwell skalę
 • Specialus kompiuteriu valdomas "PEtec" šlifavimo procesas
 • Preciziškas rankinis šlifavimas ir poliravimas, kad kraštas būtų nepriekaištingas
 • Griežta nuolatinė kokybės kontrolė, ašmenys tikrinami lazeriu
 • Inovatyvi apsauga, užtikrinanti saugų sukibimą
 • Sklandus apsaugo ir rankenos perėjimas
 • Besiūlis higieniškas čiulptukų tvirtinimas
 • Peilius galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis
 • Pratęsta 15 metų garantija nuo gamybos ir medžiagų defektų

Ypatingas EPICURE serijos bruožas - pailginta rankenos forma ir jos gamybai naudojama medžiaga. Dizaineriai pasirinko natūralaus pluošto ir dervos medžiagas, kurios leido vartotojui suteikti malonų medžio pojūtį ir sintetinių alternatyvų ilgaamžiškumą bei higienišką švarą. Taip jie sujungė abiejų medžiagų privalumus ir neapsunkino aplinkos. Platesnis ašmenų plotas ne tik leidžia geriau valdyti peilį, bet ir padeda greitai ir švariai sudėti maistą į puodą.

Kiekvieno peilio siela yra jo geležtė. EPICURE serija yra pagaminta iš vieno gabalo legiruotojo plieno X50CrMoV15. Puikias šio nerūdijančiojo plieno savybes dar labiau sustiprina grūdinimo ir kalimo procesas, todėl padidėja peilio pjovimo savybės ir gerokai pailgėja geležtės tarnavimo laikas. EPICURE serijos peiliai pasižymi 58 Rockwell kietumu, kuris idealiai tinka virtuviniams peiliams. EPICURE peiliai jums patiks dėl savo didelio pradinio aštrumo, kurį jie taip pat ilgai išlaiko. Ašmenys yra tvirti ir lengvai galandami.

Kad peiliai būtų nepriekaištingai aštrūs, naudojamas specialus kompiuteriu valdomas peilių galandinimo procesas WÜSTHOF . Kompiuteris lazeriu išmatuoja ašmenis ir pateikia robotui informaciją, kurios jam reikia, kad ašmenys būtų tobulai pagaląsti. Todėl kompiuterizuota gamyba užtikrina itin aukštą pradinį peilių pjovimo našumą (per visą peilio ilgį) ir ilgą tarnavimo laiką. Geležtės kokybė yra aukšta ir, svarbiausia, lengvai atkuriama.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WÜSTHOF peiliams gaminti naudojamas aukštos kokybės vokiškas plienas X50CrMoV15, kurio sudėtyje yra apie 0,5 proc. anglies ir chromo, molibdeno bei vanadžio kaip legiruojančių elementų. Dėl pridėto chromo jis yra atsparus korozijai, o tai pageidautina virtuviniams peiliams.

Tikslios geležtės suformuojamos iš plieno juostos kalant štampavimo staklėse. Jie 15 minučių grūdinami 1070 °C temperatūroje ir per dvi minutes greitai atšaldomi iki 60 °C temperatūros. Vėliau grūdinant (45 minutes lėtai kaitinant medžiagą iki 200 °C temperatūros) peilis atpalaiduojamas nuo vidinių įtempimų ir stabilizuojama jo martensitinė struktūra. Tai suteikia ašmenims optimalų reikalaujamą 58° Rockwell kietumą ir didesnį kietumą.

Specialus peilių galandinimo procesas WÜSTHOF, vadinamas PEtec (Precision Edge Technology), užtikrina idealų pjovimo kampą. Tai pažangiausia technologija, kai peilius galanda kompiuteriais valdomi ir stebimi robotai. Šio proceso privalumas - tiksli geometrija per visą geležtės ilgį, puikus ir itin didelis pradinis peilio pjovimo našumas, prilygstantis aštriam skustuvo ašmeniui, ir galiausiai ilgas geležtės tarnavimo laikas.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus 15° kampas suteikia dar didesnį aštrumą, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą.

Naujai sukurta apsauga ir naujoviška jos geometrija užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą peilio centre, todėl peilį lengviau valdyti. Jis yra integruotas į ašmenis, pagamintus iš vieno plieno gabalo. Apsaugo pirštus nuo slydimo ant ašmenų ir užtikrina tikslų peilio valdymą.

Iš natūralaus pluošto ir dervos pagaminta ergonomiška rankena sukurta taip, kad pjaustomas objektas būtų labiau prispaustas, todėl dirbama daug efektyviau. Priekinėje dalyje jis platesnis, o gale siaurėja. Tik taip jis gali prisitaikyti prie natūralios rankos rankenos. Kartu tai užtikrina didesnį saugumą ir gerokai paprastesnį naudojimą. Kotas prie koto tvirtinamas dviem kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms.

Peilių galandinimas WÜSTHOF

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti, nes ilgai naudojamas jis tampa bukas. Ašmenims prižiūrėti ir atgaivinti naudojami chromuoti galąstuvai, o peiliams galąsti rekomenduojame WÜSTHOF galandinimo akmenis. Mažiau patyrusiems siūlome ir lengviau valdomus šlifuoklius. Tiesiog kelis kartus švelniai perbraukite peiliu per šlifavimo griovelį ir ašmenys bus atkurti.

Ed. Bendrovė "Wüsthof Dreizackwerk KG" buvo įkurta Zolingene dar 1814 m., o per 200 gyvavimo metų jai vadovavo septynios Wüsthofų šeimos kartos. Jame vykdomi vieni pažangiausių ir labiausiai automatizuotų gamybos procesų pasaulyje. Pavyzdžiui, gaminant peilius beveik 40 etapų, naudojama 100 robotų.

Šiandien WÜSTHOF peiliai parduodami daugiau nei 80 pasaulio šalių. Naudojant aukščiausios klasės medžiagas ir šiuolaikines kompiuteriu valdomas technologijas jas patogu naudoti ir ruošti maistą. Kulinarinis malonumas pats savaime.

Additional parameters

Category: Šefo peiliai
Weight: 0.44 kg
Dydis: 24 cm
Produkto tipas: Virtuvinis peilis
Ašmenų ilgis: 24 cm
Kolekcija: WÜSTHOF EPICURE
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: