Universali keptuvė Zwilling

18 items total
Keptuvė PRO 28 cm, Zwilling
Sticker
106 € –31 %
72,25 €
ZW65128280
Keptuvė nelipnia danga PRO 24 cm, Zwilling
Sticker
103 € –29 %
72,80 €
ZW65129240
Keptuvė VITALITY 20 cm, plienas, Zwilling
Sticker
79 € –20 %
63,20 €
ZW66461200
Universali keptuvė PRO 20 cm, Zwilling
Sticker
79,20 € –20 %
63,36 €
ZW65128200

✓ "Zwilling premium" universalios keptuvės
✓ Aliuminio šerdis greitai ir tolygiai paskirsto šilumą
✓ Unikalus "Duraslide® Granite" nepridegantis paviršius
✓ Vokiškas "Zwilling" prekės ženklas - tradicijos ir inovacijos

Geriausias prekės ženklas "Zwilling" gamina aukštos kokybės universalių keptuvių asortimentą. Keptuvės turi tvirtą kaltinio aliuminio šerdį, kuri paskirsto šilumą iki keptuvės krašto, todėl ingredientai įkaista tolygiai. Keptuvės turi nelimpančią "Duraslide® Granite" dangą, kuri yra atspari įbrėžimams.

ZWILLING J. A. Henckels yra vienas iš seniausių Vokietijos prekės ženklų pasaulyje. Nuo 1731 m. jis gamina aukščiausios kokybės gaminius iš geriausių medžiagų. Jis ypač specializuojasi peilių gamyboje, naudodamas daugybę naujoviškų ir modernių procesų, pavyzdžiui, FRIODUR® plieno grūdinimo metodą. Tačiau prekės ženklo asortimente yra ir daug kitų aukštos kokybės gaminių, pavyzdžiui, stalo įrankių, nerūdijančio plieno indų, keptuvių, virtuvės reikmenų ir peilių priedų.

Pristatome "Zwilling" universalias keptuves, kuriose derinamos kulinarinės inovacijos ir aukščiausios klasės meistriškumas, kad iš naujo apibrėžtumėte savo maisto gaminimo patirtį. Mūsų kolekcijoje rasite stulbinantį aukštos kokybės keptuvių asortimentą, kurios sukurtos taip, kad taptų universaliais darbo arkliais jūsų virtuvėje.

Universalios "Zwilling" keptuvės pasižymi pritaikomumu. Šios keptuvės yra meistriškai suprojektuotos taip, kad puikiai tinka įvairiems maisto ruošimo būdams - nuo kepimo ir troškinimo iki kepimo maišant ir virimo, todėl jos yra puikus virtuvės daugiafunkcinis įrankis.

Rinkitės iš įvairių medžiagų ir dizainų, kad atitiktų jūsų unikalius maisto gaminimo pageidavimus. Nesvarbu, ar pirmenybę teikiate klasikiniam nerūdijančiojo plieno dizainui, ar šilumai laidžioms vario savybėms, mūsų universalios keptuvės atspindi jūsų kulinarinį stilių.

Viena iš išskirtinių "Zwilling" universaliųjų keptuvių savybių - tolygus šilumos paskirstymas. Šios keptuvės suprojektuotos taip, kad užtikrintų pastovius kepimo rezultatus, apsaugotų nuo karštų taškų ir leistų tiksliai kontroliuoti temperatūrą, kuri būtina norint pagaminti tobulus patiekalus.

Mūsų universaliosios keptuvės - tai daugiau nei tik virtuvės indai; jos įkūnija "Zwilling" įsipareigojimą siekti kokybės ir našumo. Jos sukurtos taip, kad atitiktų profesionalių virėjų ir išskirtinių rezultatų siekiančių namų šefų reikalavimus.

Pagerinkite savo kulinarinius kūrinius ir šiandien susipažinkite su mūsų universalių "Zwilling" keptuvių kolekcija. Atraskite tobulą keptuvę, kuri ne tik supaprastins maisto ruošimą, bet ir atskleis visą patiekalų skonį ir potencialą.

Universalios "Zwilling" keptuvės atveria daugybę kulinarinių galimybių - nuo tobulo kepsnio kepimo iki subtilaus padažų gaminimo. Atėjo laikas pakelti maisto gaminimo lygį ir atrasti naujus horizontus virtuvėje.