Rankinis trintuvas 5KHBV83EDG, pilkai matinis, KitchenAid

Code: KA5KHBV83EDG
Brand: KitchenAid
179 €
Išparduota
The item has been sold out…

KitchenAid Lazdelinis maišytuvas 5KHBV83 pasižymi lengva konstrukcija, puikiu našumu ir patogumu, nes jį lengva valdyti viena ranka. Idealiai tinka tiems, kurie aistringai gamina maistą. Maišyti, smulkinti, plakti, plakti, smulkinti, plakti su putomis ir maišyti kaip niekada paprasta.

Detailed information

Product detailed description

KitchenAid Lazdelinis maišytuvas 5KHBV83 pasižymi lengva konstrukcija, puikiu našumu ir patogumu, nes jį lengva valdyti viena ranka. Idealiai tinka tiems, kurie aistringai gamina maistą. Maišyti, smulkinti, plakti, plakti, smulkinti, plakti su putomis ir maišyti kaip niekada paprasta.

Nuo pieno kokteilių, sriubų ir kokteilių iki humuso, padažų ir kūdikių maisto - visada galėsite kontroliuoti visus savo skanius receptus ir gėrimus. Puikus pesto, vaisių salsa ar šviežias majonezas - visa tai galite lengvai padaryti. Lankstus ir lengvai naudojamas maišytuvas greitai taps vienu mėgstamiausių jūsų prietaisų.

1 l talpos BPA neturintis maišymo indas su matavimo taurele ir purslams atspariu dangčiu sumažina kelių matavimo taurių ar dubenėlių poreikį. Vienoje talpykloje galima lengvai paruošti, patiekti ir laikyti maistą.

Nesvarbu, ar ruošiate sriubą, ar plakiate pieno kokteilį, viską lengvai padarysite naudodami pakankamai ilgą, nuimamą nerūdijančiojo plieno maišymo strypą.

Plaktuvu greitai suplakite kiaušinių baltymus ir grietinėlę iki purumo arba sumaišykite priedus ir majonezą. Susmulkinkite žoleles, svogūnus, riešutus arba parmezano sūrį naudodami smulkinimo priedą.

Kintamo greičio lygiai suteikia daugiau lankstumo ir leidžia kontroliuoti rezultatą. Naudodami greičio reguliatorių galite ruošti maistą ir gėrimus taip, kaip norite.

Kad nesubraižytumėte indų, lazdelinis maišytuvas turi apsauginį dangtelį.

Nuimamas maišymo strypas (20,3 cm) su keturių taškų nerūdijančio plieno ašmenimis
Lengva maišyti, maišyti, trinti, smulkinti, plakti, plakti ir smulkinti visus ingredientus net ir gilesniuose puoduose, dubenyse ir induose. Galima plauti indaplovėje (tik viršutiniame krepšyje).

Dangtis indams apsaugoti
Jis naudojamas siekiant išvengti indų pažeidimų, kuriuos padaro lazdelinis maišytuvas. Galima plauti indaplovėje (tik viršutiniame krepšyje).

Pjovimo priedas
Puikiai tinka žolelėms, riešutams, svogūnams, parmezano sūriui ir kt. smulkinti (yra dubuo, peilis ir smulkinimo priedas). Neįmanoma plauti indaplovėje.

1 l maišymo indas be BPA su dangteliu ir rankena
Puikiai tinka maišyti atskiras partijas arba patiekti. Nereikia naudoti kelių matavimo puodelių ar dubenėlių. Maistą galima lengvai paruošti, patiekti ir laikyti viename inde. Galima plauti indaplovėje (tik viršutiniame krepšyje).

Plakimo priedas
Skirta plakti, maišyti ir putoti. Negalima plauti indaplovėje

Techniniai duomenys:

  • Įvesties galia 180 W (neatspindi variklio galios)
  • Variklio tipas AC (kintamoji srovė)
  • Įtampa 220-240 V/50-60 Hz
  • Greitis 8250 - 11600
  • Variklio bloko medžiaga Plastikas
  • Kabelio ilgis 1,52 cm
  • Gaminio matmenys 41,4 × 9,0 × 6,3 cm
  • Pakuotės matmenys 32,7 × 12,5 × 12,5 cm
  • Gaminio svoris 935 g
  • Pakuotės svoris 2,55 kg

Additional parameters

Category: Rankiniai blenderiai
Weight: 2.55 kg
Dydis: 41 cm
Produkto tipas: Rankinis smulkintuvas
Našumas: 1,0 l
Spalva: Pilka
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: