Sekli plokštelė MATT MIJ 23 cm

Code: MIJC7963A
Sale Outlet
Brand: MIJ
17,59 € –25 %
Sekli plokštelė MATT MIJ 23 cm
17,59 € –25 % 13,19 €
Išparduota
The item has been sold out…

Didelė matinės apdailos sekli lėkštė iš "Made in Japan" kolekcijos "Matt" yra rankų darbo, pagaminta iš aukštos kokybės natūralios keramikos, kurioje nėra kenksmingų medžiagų. Jį galima plauti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje.

Detailed information

Product detailed description

Didelė sekli lėkštė iš "Matt" kolekcijos MIJ yra rankų darbo, pagaminta iš patvarios natūralios keramikos, kurioje nėra kenksmingų priemaišų ar sunkiųjų metalų. Jį gamina japonų meistrai, kurių tradicijos siekia XII amžių. Dažai yra aukštos kokybės, nenusilupantys ir juose nėra jokių kenksmingų medžiagų.

Taigi, MIJ gaminiai tinka ir indaplovėms, ir mikrobangų krosnelėms. Japoniška keramika MIJ restoranuose naudojama jau daugiau kaip 30 metų, o jos kokybė ir ilgaamžiškumas yra visiškai patvirtinti. Keramika importuojama tiesiai iš Japonijos.

Matinės kolekcijos indai yra matinės apdailos, juodos ir pilkos spalvų. Kraštai padengti blizgia glazūra, kuri gražiai kontrastuoja su matiniu viduriu. Kai kurie matinės kolekcijos indai turi pusiau blizgią apdailą, o ten, kur matinė apdaila susilieja su blizgia, susidaro įdomus efektas, primenantis laisvai tekančius dažus.

SPECIFIKACIJOS

Skersmuo: 23 cm

Aukštis: 4 cm

Svoris: 600 g

Spalva: juoda

Medžiaga: keramika

Additional parameters

Category: pietų lėkštės
Weight: 0.6 kg
Dydis: 23 cm
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje, Saugu naudoti mikro bangų krosnelėje
Produkto tipas: Lėkštė
Kolekcija: MIJ Matt Black
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Medžiaga: Keramika
Spalva: Juoda
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: