Prikaistuvis WMF

6 items total
Prikaistuvis COMPACT CUISINE 2,5 l, 20 cm, su dangčiu, WMF WM791206380
Prikaistuvis MINI 14 cm, WMF
53 €
WM0714786041
Prikaistuvis FUNCTION 4 16 cm, WMF
119,60 €
WM0763166381
Prikaistuvis MINI 12 cm, WMF
27,60 €
WM0712786041
Puodas pienui virti 14 cm, WMF
41,10 €
WM0794769990

WMF padažų prikaistuviai yra būtini virtuvės reikmenys, skirti jūsų kulinarinei patirčiai pagerinti. Šie universalūs puodai pagaminti preciziškai ir kokybiškai, kad padažai, padažai ir sriubos kaskart būtų tobuli.

Mūsų WMF padažų prikaistuvai gali būti įvairūs, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Nuo mažų puodų iki didesnių puodų - rasite tobulo dydžio ir dizaino puodą, tinkantį jūsų maisto gaminimo užduotims.

Viena iš išskirtinių WMF padažų puodų savybių - tolygus šilumos paskirstymas. Šie puodai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kad jūsų padažai virtų tolygiai, išvengiant karštų taškų ir užtikrinant gardų skonį.

WMF padažų puodų ergonomiškos rankenos užtikrina patogų ir saugų laikymą, todėl su jais lengva dirbti virtuvėje. Nesvarbu, ar verdate, mažinate, ar troškinate, šie puodai sukurti taip, kad juos būtų patogu naudoti.

Su WMF prikaistuvais po maisto gaminimo viską lengvai išvalysite. Jie suprojektuoti taip, kad juos būtų lengva valyti ir prižiūrėti, todėl galėsite daugiau laiko skirti maistui mėgautis ir mažiau rūpintis darbais po gaminimo.

WMF puodai padažams yra ne tik praktiški, bet ir elegantiško bei stilingo dizaino, kuris jūsų virtuvei suteiks elegancijos. Šie puodai ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, todėl vertingai papildys jūsų virtuvės indų kolekciją.

WMF puodai padažams pagaminti atsižvelgiant į jų ilgaamžiškumą, todėl jie atlaiko kasdienio maisto gaminimo sunkumus. Jie gali išlaikyti aukštą temperatūrą ir yra sukurti taip, kad tarnautų ilgai, todėl yra vertinga investicija į jūsų virtuvę.

Jau šiandien investuokite į WMF puodus ir pajuskite skirtumą gamindami maistą. Nesvarbu, ar ruošiate paprastą savaitės vakarienę, ar rengiate gurmanišką puotą, šie puodai taps jūsų patikimais kompanionais virtuvėje, padėsiančiais lengvai kurti gardžius padažus ir patiekalus. Dabar susipažinkite su mūsų kolekcija ir atraskite WMF padažų puodų kokybę ir našumą.