Kepsnio peilis Profesionalus „S" Zwilling 12 cm

Code: ZW31028120
Brand: ZWILLING
72,99 € –21 %
Kepsnio peilis Profesionalus „S" Zwilling 12 cm
72,99 € –21 % 57,60 €
Pardavime (1 pcs)

PROFESSIONAL "S" serijos peiliai populiarūs visame pasaulyje dėl kruopštaus apdirbimo, optimalaus svorio paskirstymo ir saugaus naudojimo. Tai klasikiniai trijų kniedžių dizaino peiliai, kurie dėl specialaus plieno ir tikslaus rankinio galandinimo pasižymi dideliu ir ilgalaikiu aštrumu. Jais pasitiki profesionalūs virėjai visame pasaulyje, išbandykite juos patys! Pirmą kartą panaudoję nenorėsite keisti. Į šią seriją įeina, pavyzdžiui, šis patogus kepsnių peilis.

Detailed information

Product detailed description

PROFESSIONAL "S" serijos peiliai populiarūs visame pasaulyje dėl kruopštaus apdirbimo, optimalaus svorio paskirstymo ir saugaus naudojimo. Tai klasikiniai trijų kniedžių dizaino peiliai, kurie dėl specialaus plieno ir tikslaus rankinio galandinimo pasižymi dideliu ir ilgalaikiu aštrumu. Jais pasitiki profesionalūs virėjai visame pasaulyje, išbandykite juos patys! Pirmą kartą panaudoję nenorėsite keisti. Į šią seriją įeina, pavyzdžiui, šis patogus kepsnių peilis.

Serija PROFESSIONAL "S"

 • Klasika tarp kokybiškų peilių
 • Ergonomiška tradicinio dizaino sintetinė rankena su trimis kniedėmis
 • Mecenavimo standartas
 • Sklandus apsaugo ir rankenos perėjimas
 • Specialus plienas, pagamintas ZWILLING J. A. Henckels
 • FRIODUR® ašmenys, grūdinti šaltyje
 • SIGMAFORGE® peilis - nukaltas iš vieno gabalo
 • Kietumas apie 57 HRC pagal Rokvelo skalę
 • Rankinis šlifavimas
 • Lazerinis ašmenų valdymas
 • Viso gyvenimo garantija nuo geležtės gamybos defektų
 • Peilius galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis
 • Geležtės ilgis: 12 cm

Naudojamos technologijos ir medžiagos:

Peiliams gaminti buvo naudojamas specialus aukštos kokybės plienas su optimaliu chromo ir anglies kiekiu, gaminamas pagal specialius reikalavimus tik ZWILLING J. A. Henckels. Šis plienas, kurio kietumas pagal Rokvelo skalę yra maždaug 57 HRC, yra lankstus, pasižymi geromis pradinėmis pjovimo savybėmis, ilgaamžiškumu ir puikiu atsparumu korozijai. Iš šio specialaus plieno pagamintus peilius taip pat lengva galąsti. Teisingą jo gamybos "receptą" patvirtina tai, kad iš jo jau pagaminta daugiau kaip 100 milijonų peilių, nekeičiant plieno sudėties.

Plieno savybės peilių gamybai dar labiau pagerinamos taikant specialų patentuotą FRIODUR® grūdinimo būdą, kai plienas po įkaitinimo iki aukštesnės nei 1000 °C temperatūros ir sukietėjimo užšaldomas iki -70 °C, o po to dar du kartus kaitinamas iki maždaug 250 °C temperatūros. Dėl susidariusios molekulinės struktūros labai padidėja peilio kietumas, tvirtumas ir atsparumas korozijai.

Geležtė nukalta iš vieno plieno gabalo naudojant SIGMAFORGE® metodą, kuris pagerina plieno savybes. Tokiu būdu nukalti ašmenys yra tankesnės ir vientisesnės struktūros, todėl jie yra tvirtesni, tvirtesni ir atsparesni dilimui.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus kampas suteikia dar daugiau aštrumo, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą. Lopšio forma padeda intuityviai naudoti peilį, kad būtų lengva ir tiksliai pjauti.

Standartinė apsauga yra integruota į geležtę iš vieno plieno gabalo. Užtikrina tinkamą svorio paskirstymą, apsaugo pirštus nuo slydimo peiliu ir užtikrina tikslų peilio valdymą.

Ergonomiška rankena pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos, kuri yra atspari dūžiams, smūgiams ir maisto rūgštims. Galima plauti indaplovėje. Kotas prie koto tvirtinamas trimis kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms, todėl peiliai atitinka griežtus higienos standartus.

Additional parameters

Category: Kepsnių peiliai
Weight: 0.1 kg
Dydis: 12 cm
Produkto tipas: Kepsnių peilis
Ašmenų ilgis: 12 cm
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.