Daržovių peilis PROFESSIONAL "S" 8 cm, Zwilling

Code: ZW31020091
Brand: ZWILLING
67,99 € –23 %
Daržovių peilis PROFESSIONAL "S" 8 cm, Zwilling
67,99 € –23 % 52 €
Pardavime (4 pcs)

PROFESSIONAL "S" daržovių peilis yra nedidelis, lengvas, universalus peilis trumpais tiesiais ašmenimis. Jis tinka valyti ar pjaustyti daržoves ir vaisius, taip pat gali būti naudojamas, pavyzdžiui, grybams valyti.

Detailed information

Product detailed description

PROFESSIONAL "S" daržovių peilis yra nedidelis, lengvas, universalus peilis trumpais tiesiais ašmenimis. Jis tinka valyti ar pjaustyti daržoves ir vaisius, taip pat gali būti naudojamas, pavyzdžiui, grybams valyti.

Serija PROFESSIONAL "S"

 • Klasika tarp kokybiškų peilių
 • Ergonomiška tradicinio dizaino sintetinė rankena su trimis kniedėmis
 • Mecenavimo standartas
 • Sklandus apsaugo ir rankenos perėjimas
 • Specialus plienas, pagamintas ZWILLING J. A. Henckels
 • FRIODUR® ašmenys, grūdinti šaltyje
 • SIGMAFORGE® peilis - nukaltas iš vieno gabalo
 • Kietumas apie 57 HRC pagal Rokvelo skalę
 • Rankinis šlifavimas
 • Lazerinis ašmenų valdymas
 • Viso gyvenimo garantija nuo geležtės gamybos defektų
 • Peilius galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis

PROFESSIONAL "S" serijos peiliai visame pasaulyje garsėja kruopščiu meistriškumu, optimaliu svorio paskirstymu ir saugiu naudojimu. Tai klasikiniai trijų kniedžių dizaino peiliai, kurie dėl specialaus plieno ir tikslaus rankinio galandinimo pasižymi dideliu ir ilgalaikiu aštrumu. Jais pasitiki profesionalūs virėjai visame pasaulyje, išbandykite juos patys! Pirmą kartą panaudoję nenorėsite keisti.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

Peiliams gaminti buvo naudojamas specialus aukštos kokybės plienas su optimaliu chromo ir anglies kiekiu, gaminamas pagal specialius reikalavimus tik ZWILLING J. A. Henckels. Šis plienas, kurio kietumas pagal Rokvelo skalę yra maždaug 57 HRC, yra lankstus, pasižymi geromis pradinėmis pjovimo savybėmis, ilgaamžiškumu ir puikiu atsparumu korozijai. Iš šio specialaus plieno pagamintus peilius taip pat lengva galąsti. Teisingą jo gamybos "receptą" patvirtina tai, kad iš jo jau pagaminta daugiau kaip 100 milijonų peilių, nekeičiant plieno sudėties.

Plieno savybės peilių gamybai dar labiau pagerinamos taikant specialų patentuotą FRIODUR® grūdinimo būdą, kai plienas po įkaitinimo iki aukštesnės nei 1000 °C temperatūros ir sukietėjimo užšaldomas iki -70 °C, o po to dar du kartus kaitinamas iki maždaug 250 °C temperatūros. Dėl susidariusios molekulinės struktūros labai padidėja peilio kietumas, tvirtumas ir atsparumas korozijai.

Geležtė nukalta iš vieno plieno gabalo naudojant SIGMAFORGE® metodą, kuris pagerina plieno savybes. Tokiu būdu nukalti ašmenys yra tankesnės ir vientisesnės struktūros, todėl jie yra tvirtesni, tvirtesni ir atsparesni dilimui.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus kampas suteikia dar daugiau aštrumo, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą.

Standartinė apsauga yra integruota į geležtę iš vieno plieno gabalo. Užtikrina tinkamą svorio paskirstymą, apsaugo pirštus nuo slydimo peiliu ir užtikrina tikslų peilio valdymą.

Ergonomiška rankena pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos, kuri yra atspari dūžiams, smūgiams ir maisto rūgštims. Jį galima plauti indaplovėje. Kotas prie koto tvirtinamas trimis kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms, todėl peiliai atitinka griežtus higienos standartus.

Peilių techninė priežiūra ZWILLING

Peilius su plastikinėmis rankenomis galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis, nes taip peiliai bus švelnesni. Jei pageidaujate plauti indaplovėje, turėkite omenyje, kad aukštos kokybės peiliai gali būti pažeisti, jei plaunant jie liečiasi su kitais stalo įrankiais, puodais ar keptuvėmis. Todėl dedant indus į indaplovę būtina patikrinti, ar ašmenys negali liesti kitų daiktų. Gamintojas taip pat rekomenduoja ekonominę programą, kurios maksimali temperatūra yra 55 °C, kad būtų galima naudoti indaplovę.

Peilių galandinimas ZWILLING

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti. PROFESSIONAL "S" serijos peiliams galąsti galime rekomenduoti visus ZWILLING galąstuvus ir galąstuvus, kuriuos galite rasti mūsų pasiūlyme, arba taip pat galite naudoti galandinimo akmenis. Taip pat siūlome originalų galandinimą tiesiai pas gamintoją - galime pasirūpinti, kad peilis būtų išsiųstas į ZWILLING J. A. Henckels Vokietijoje. Jei reikia, taip pat galime rekomenduoti peilių galąstuvą, turintį patirties galandant ZWILLING peilius Prahoje.

Additional parameters

Category: Lupimo peiliai
Weight: 0.15 kg
Dydis: 8 cm
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Specialūs peiliai
Ašmenų ilgis: 8 cm
Kolekcija: ZWILLING PROFESSIONAL S
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.