Kavos laikymo indai

4 items total
Kavos kapsulių tvarkyklė, Eva Solo
40 € –40 %
24 €
ES501101
Skardinė kavai KULT, WMF
Skardinė kavai KULT, WMF
Pardavime (25 pcs)
77,60 €
WM0630976030
1,2 l talpos indas kavai laikyti, Continenta
38,49 €
CONT3914

Kavos laikymo talpyklos - skirtos ilgiau išlaikyti kavą šviežią

Kas yra kavos laikymo talpyklos?

Kavos laikymo talpyklos - tai talpyklos, specialiai pagamintos kavos pupelėms, maltai kavai arba kavos kapsulėms laikyti. Jų paskirtis - apsaugoti kavą nuo šviesos, oro ir drėgmės, kad ji išliktų kuo šviežesnė ir skanesnė, ir užtikrinti gerą virtuvės tvarką.

Svetainėje Kulina galima rasti daugybę įvairių rūšių kavos laikymo talpyklų iš gerai žinomų gamintojų, pvz Brabantia ir WMF. Taip pat galite peržiūrėti mūsų arbatos laikymo indus ir kitus maisto laikymo indus.

Kaip laikyti kavą?

Svarbu tinkamai laikyti kavą, kad būtų išsaugotas jos skonis ir šviežumas. Štai keletas kavos laikymo patarimų:

  • Laikykite jį sandarų: Vienas didžiausių kavos priešų - oras. Kavai laikyti pasirinkite sandarų indą, pavyzdžiui, kavos dėžutę su sandariu dangteliu arba vakuuminį maišelį.
  • Laikykite jį sausai: Drėgmė taip pat gali pakeisti kavos skonį. Kavos negalima laikyti drėgnoje vietoje arba šalia drėgmės šaltinių, pavyzdžiui, viryklės ar kriauklės.
  • Laikykitės vėsiai: Dėl karščio gali pagreitėti oksidacijos procesas, todėl kava pasensta. Kavą reikia laikyti šaltoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių.
  • Nelaikykite šaldytuve arba šaldiklyje: Priešingai nei įprasta manyti, kavos laikymas šaldytuve ar šaldiklyje gali pakenkti jos skoniui. Drėgmė ir kvapai iš kitų šaldytuve ar šaldiklyje esančių daiktų gali prasiskverbti į kavą ir pakeisti jos skonį.
  • Pirkite mažais kiekiais: Pirkite kavą nedideliais kiekiais, kuriuos galima suvartoti per savaitę ar dvi. Jei perkate dideliais kiekiais, perteklių laikykite sandariame inde šaldiklyje ir išimkite tik tiek, kiek jums reikia.

Laikydamiesi šių rekomendacijų galite užtikrinti, kad kava išliks šviežia ir skani.

Kaip virtuvėje įrengti arbatos ir kavos stotelę?

Norėdami virtuvėje įrengti arbatos ir kavos stotelę, pirmiausia pasirinkite vietą, pavyzdžiui, stalviršį, lentyną ar spintelę. Surinkite visą būtiniausią įrangą, pvz., kavos aparatą, arbatinukas, kavamalė, arbatos infuzorių ir pan. Palaikykite švarią ir netvarkingą aplinką ir pridėkite asmeninių akcentų, pavyzdžiui, dekoratyvinių daiktų, kad erdvė taptų jaukesnė ir unikalesnė.

Kad kava išliktų šviežia, investuokite į kavos laikymo konteineris ir laikykite arbatą bei kavą laikydamiesi pirmiau nurodytų taisyklių. Pasirinkite talpyklą, kurios dydis atitinka reguliariai naudojamą kavos kiekį, kad išvengtumėte švaistymo ir išlaikytumėte kavą šviežią.