Zwilling Fresh & Save

Vaizdas
ZWILLING FRESH & SAVE
šviežia
iki 5 kartų ilgiau
mažiau atliekų, daugiau skonio
Parduotuvė
Ar žinojote, kad?
ikona
1/3
viso pasaulyje pagaminamo maisto yra išmetama.
ikona
37,4 kg
tai vidutinio daugiabučio 1 gyventojo per metus išmetamo maisto kiekis**
Kaip nešvaistyti?
Brangiai kainuojantys vaisiai ir daržovės nebeturi atsidurti šiukšlių dėžėje. Tiesiog laikykite juos tinkamai. Neišmeskite jų – užsandarinkite vakuume.
Vakuuminė sistema
Zwilling FRESH & SAVE
Vaizdas
Vaizdas
Ilgesnis šviežumas
Išlaiko maistą šviežią iki 5 kartų ilgiau. Pavyzdžiui, per pusę perpjautas avokadas paruduos vos per 20 minučių, tačiau vakuume jis išsilaikys 2 dienas.
Vaizdas
Daugiau skonio
Maistas ne tik šviežias ir gaivus. Vakuume taip pat geriau išsaugomas skonis, aromatas, maistingosios medžiagos ir vitaminai.
Vaizdas
Išmanioji apžvalga
Nuskaitykite QR kodą ir mobilioji programėlė už jus stebės tinkamumo vartoti pabaigos datą.
Vaizdas
Sous-vide virimas
Vakuumu supakuota mėsa ar daržovės verdamos vandens vonelėje, esant pastoviai žemai temperatūrai. Tokiu būdu pagamintas maistas yra minkštas ir geriau išlaiko maistingąsias medžiagas.
Pažvelkite
Kaip naudoti Zwilling FRESH & SAVE
Mažinti maisto švaistymą labai paprasta.

Šaltinis: *Žemės ūkio ir maisto organizacija (FAO), **Mendelio universitetas, Brno, Čekija

6 items total

"Zwilling Fresh & Save" keičia maisto laikymo sprendimus. Šioje novatoriškoje kolekcijoje pažangiausios technologijos derinamos su elegantišku dizainu, kad maistas ilgiau išliktų šviežias.

"Zwilling Fresh & Save" pagrindas - vakuuminio sandarinimo sistema. Paprastu mygtuko paspaudimu galite pašalinti orą iš specialiai sukurtų indų ir maišelių, taip išsaugodami maisto skonį ir maistingąsias medžiagas. Atsisveikinkite su maisto atliekomis ir pasveikinkite su ilgiau išliekančiu šviežumu.

Kolekcijoje "Fresh & Save" siūlomi įvairių dydžių indeliai, atitinkantys jūsų poreikius - nuo mažų porcijų iki šeimos dydžio patiekalų. Šios sistemos universalumas reiškia, kad ją galite naudoti viskam - nuo likučių laikymo iki mėsos marinavimo. Tai virtuvės įrankis, kuris tikrai prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo.

Vakuuminės sistemos sukurtas sandarus sandarumas ne tik prailgina maisto produktų galiojimo laiką, bet ir apsaugo nuo sudegimo šaldiklyje. Jūsų užšaldyti produktai bus tokie pat skanūs kaip ir tą dieną, kai juos uždarėte, o tai suteiks patogumo planuojant maistą.

Programėlė "Fresh & Save" yra naudingas šios kolekcijos papildymas. Ji leidžia stebėti laikomų produktų šviežumą ir atitinkamai planuoti patiekalus. Tai skaitmeninis pagalbininkas, kuris supaprastins jūsų kasdienybę virtuvėje.

Kolekcijoje "Zwilling Fresh & Save" kokybė yra svarbiausia. Indai ir maišeliai pagaminti iš medžiagų, kuriose nėra BPA, todėl užtikrinama jūsų maisto sauga. Dėl elegantiško dizaino jie taip pat taps stilinga jūsų virtuvės puošmena.

Apibendrinant galima teigti, kad "Zwilling Fresh & Save" yra revoliucinis maisto laikymo sprendimas, kuriame derinamos technologijos ir dizainas, padedantis sumažinti maisto švaistymą ir mėgautis šviežesniu maistu. Tai universali, aukštos kokybės sistema, kuri pakeis jūsų maisto laikymo ir išsaugojimo būdą. Pagerinkite savo virtuvės žaidimą su "Zwilling Fresh & Save" sistema jau šiandien.