Zwilling Fresh & Save

15 items total

"Zwilling Fresh & Save" keičia maisto laikymo sprendimus. Šioje novatoriškoje kolekcijoje pažangiausios technologijos derinamos su elegantišku dizainu, kad maistas ilgiau išliktų šviežias.

"Zwilling Fresh & Save" pagrindas - vakuuminio sandarinimo sistema. Paprastu mygtuko paspaudimu galite pašalinti orą iš specialiai sukurtų indų ir maišelių, taip išsaugodami maisto skonį ir maistingąsias medžiagas. Atsisveikinkite su maisto atliekomis ir pasveikinkite su ilgiau išliekančiu šviežumu.

Kolekcijoje "Fresh & Save" siūlomi įvairių dydžių indeliai, atitinkantys jūsų poreikius - nuo mažų porcijų iki šeimos dydžio patiekalų. Šios sistemos universalumas reiškia, kad ją galite naudoti viskam - nuo likučių laikymo iki mėsos marinavimo. Tai virtuvės įrankis, kuris tikrai prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo.

Vakuuminės sistemos sukurtas sandarus sandarumas ne tik prailgina maisto produktų galiojimo laiką, bet ir apsaugo nuo sudegimo šaldiklyje. Jūsų užšaldyti produktai bus tokie pat skanūs kaip ir tą dieną, kai juos uždarėte, o tai suteiks patogumo planuojant maistą.

Programėlė "Fresh & Save" yra naudingas šios kolekcijos papildymas. Ji leidžia stebėti laikomų produktų šviežumą ir atitinkamai planuoti patiekalus. Tai skaitmeninis pagalbininkas, kuris supaprastins jūsų kasdienybę virtuvėje.

Kolekcijoje "Zwilling Fresh & Save" kokybė yra svarbiausia. Indai ir maišeliai pagaminti iš medžiagų, kuriose nėra BPA, todėl užtikrinama jūsų maisto sauga. Dėl elegantiško dizaino jie taip pat taps stilinga jūsų virtuvės puošmena.

Apibendrinant galima teigti, kad "Zwilling Fresh & Save" yra revoliucinis maisto laikymo sprendimas, kuriame derinamos technologijos ir dizainas, padedantis sumažinti maisto švaistymą ir mėgautis šviežesniu maistu. Tai universali, aukštos kokybės sistema, kuri pakeis jūsų maisto laikymo ir išsaugojimo būdą. Pagerinkite savo virtuvės žaidimą su "Zwilling Fresh & Save" sistema jau šiandien.