Puodas Zwilling

9 items total
Puodas TWIN CLASSIC 16 cm, Zwilling
Sticker
134 € –11 %
118,40 €
ZW40913160
Puodas TWIN CLASSIC 16 cm, 2 l, Zwilling
Sticker Outlet
80 €
ZW66583160
Aukštas puodas PRO su dangčiu, 16 cm, 2 l, Zwilling
Sticker
136,60 €
ZW65123160
Puodas PRO 24 cm, su dangčiu, Zwilling
Sticker
139,40 €
ZW65123240
Puodas PROFESSIONAL "S" 24 cm, Zwilling
Sticker
116 €
ZW71083240
Prikaistuvis PROFESSIONAL "S" 16 cm, Zwilling
Sticker
65 €
ZW71085160

✓ "Zwilling premium" puodai
✓ Aukštos kokybės nerūdijantis plienas
✓ "Sigma Classic" daugiasluoksnis dugnas optimaliam šilumos laidumui ir kaupimui
✓ Vokiškas "Zwilling" prekės ženklas - tradicijos ir inovacijos

Aukščiausios kokybės prekės ženklas "Zwilling" gamina aukštos kokybės puodus iš nerūdijančio plieno. Puodai turi "Sigma Classic" daugiasluoksnį dugną, kuris efektyviai praleidžia ir kaupia šilumą. Jie turi praktiškus, puikiai sandarius stiklinius arba nerūdijančio plieno dangčius ir ergonomiškas rankenas.

ZWILLING J. A. Henckels yra vienas iš seniausių Vokietijos prekės ženklų pasaulyje. Nuo 1731 m. jis gamina aukščiausios kokybės gaminius iš geriausių medžiagų. Jis ypač specializuojasi peilių gamyboje, naudodamas daugybę naujoviškų ir modernių procesų, pavyzdžiui, FRIODUR® plieno grūdinimo metodą. Tačiau prekės ženklo asortimente yra ir daug kitų aukštos kokybės gaminių, pavyzdžiui, stalo įrankių, nerūdijančio plieno indų, keptuvių, virtuvės reikmenų ir peilių priedų.

Kviečiame susipažinti su "Zwilling" puodų asortimentu, kuriame kulinarinis meistriškumas dera su nesenstančiu dizainu. Susipažinkite su plačiu aukščiausios kokybės puodų asortimentu, kuris patenkins visus jūsų maisto gaminimo poreikius.

"Zwilling" puodai yra kokybės ir ilgaamžiškumo įsikūnijimas, jie pagaminti preciziškai ir su dėmesiu detalėms. Nesvarbu, ar verdate sriubas, maišydami kepate daržoves, ar ruošiate gausų troškinį, mūsų puodai yra tinkami šiai užduočiai atlikti.

Rinkitės iš įvairių dydžių ir medžiagų, kad atitiktų jūsų maisto gaminimo pageidavimus. Nuo nerūdijančio plieno iki nepridegančių paviršių - mūsų puodai sukurti taip, kad užtikrintų išskirtinį šilumos pasiskirstymą ir išlaikymą, kad rezultatai būtų pastovūs ir skanūs.

Ergonomiškos rankenos užtikrina patogų suėmimą ir palengvina puodų perkėlimą nuo viryklės ant stalo. Be to, elegantiško dizaino puodai gali būti naudojami ir kaip serviravimo indai, kad galėtumėte be vargo valgyti.

"Zwilling" įsipareigojimas diegti naujoves atsispindi mūsų puoduose, kurie suderinami su visų tipų viryklėmis, įskaitant indukcines. Jie universalūs ir patikimi, todėl yra būtinas bet kurios virtuvės priedas.

Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar gaminate namuose, "Zwilling" puodai pagerins jūsų kulinarinius kūrinius. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir atraskite tobulus puodus savo maisto gaminimo nuotykiams.