Duonos peilis CLASSIC 23 cm, Wüsthof

Code: WU4150
Brand: WÜSTHOF
121 €
Pardavime (3 pcs)

"Classic" duonos peilis turi ilgą, storą dantytą geležtę. Šis peilis lengvai pjausto kietą duoną ir kitus kepinius. Dėl perveriančių ilgų galų jis leidžia išpjauti tvarkingus griežinėlius.

Detailed information

Product detailed description

"Classic" duonos peilis turi ilgą, storą dantytą geležtę. Šis peilis lengvai pjausto kietą duoną ir kitus kepinius. Dėl perveriančių ilgų galų jis leidžia išpjauti tvarkingus griežinėlius.

Klasikinė serija

 • Aukštos kokybės kaltiniai peiliai, pagaminti Solingene
 • Puikiai subalansuotas, unikalios ergonomikos
 • Profesionaliems virėjams ir virtuvės entuziastams
 • Juoda rankena iš specialios sintetinės medžiagos
 • Klasikinės išvaizdos su trimis kniedėmis, gerai laikosi rankoje
 • Naudojamas geriausias vokiečių legiruotasis plienas X50CrMoV15
 • Ypatingi ašmenys, kuriuos lengva prižiūrėti
 • Kietumas 58 HRC pagal Rockwell skalę
 • Specialus kompiuteriu valdomas "PEtec" šlifavimo procesas
 • Preciziškas rankinis šlifavimas ir poliravimas, kad kraštas būtų nepriekaištingas
 • Griežta nuolatinė kokybės kontrolė, ašmenys tikrinami lazeriu
 • Standartinė apsaugo forma, kad būtų užtikrintas saugus sukibimas
 • Sklandus apsaugo ir rankenos perėjimas
 • Besiūlis higieniškas čiulptukų tvirtinimas
 • Peilius galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis
 • Platus produktų asortimentas, sukurtas bendradarbiaujant su profesionaliais virėjais
 • Pratęsta 15 metų garantija nuo gamybos ir medžiagų defektų
 • Serijai suteiktas išskirtinis NSF kokybės ir higienos ženklas JAV

Peilių serija "Classic" puikiai atskleidžia prekės ženklo "WÜSTHOF" peilių gamybos meną. Tai populiariausia WÜSTHOF serija ne tik dėl didelio patogumo naudoti. Tai klasikiniai peiliai su kniedėmis apkaustytomis rankenomis, kurių geležtės nukaltos iš vieno nerūdijančio plieno X50CrMoV15 lydinio gabalo. Naudojant aukštos kokybės medžiagas ir preciziškai šlifuojant jie pasižymi dideliu ir ilgalaikiu aštrumu. Itin funkcionalūs "Classic" peiliai pagaminti itin kruopščiai, iki smulkmenų. Lygiai taip, kaip tikėtasi iš Solingeno peilių. Po pirmojo panaudojimo kito peilio nebenorėsite..

Peilio "Classic" rankena pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos ir yra tipiškos trijų kniedžių konstrukcijos. Rankenos suprojektuotos laikantis ergonomikos reikalavimų, jos skirtos patogiam darbui be nuovargio. Kokybiška sintetinė medžiaga gali būti plaunama indaplovėje, tačiau, norint išlaikyti peilio geležtės kokybę, rekomenduojame plauti rankomis, o tai yra geriau kokybiškiems peiliams.

Kad peiliai būtų nepriekaištingai aštrūs, naudojamas specialus kompiuteriu valdomas peilių galandinimo procesas WÜSTHOF . Kompiuteris lazeriu išmatuoja ašmenis ir pateikia robotui informaciją, kurios jam reikia, kad ašmenys būtų tobulai pagaląsti. Todėl kompiuterizuota gamyba užtikrina itin aukštą pradinį peilių pjovimo našumą (per visą peilio ilgį) ir ilgą tarnavimo laiką. Geležtės kokybė yra aukšta ir, svarbiausia, lengvai atkuriama.

Galiausiai turime paminėti svarbų NSF sertifikatą, kurį"Classic" serija gavo JAV. NSF tikslas - saugoti visuomenės sveikatą ir aplinką. Ji, be kita ko, sertifikuoja žmonių sveikatai nekenksmingą virtuvės įrangą, įskaitant peilius. Gaminys taip pat išbandomas dėl dizaino, medžiagų saugos ir naudojimo. NSF logotipą rasite ant produktų, kurie yra ekologiški ir be reikalo neapsunkina aplinkos.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WÜSTHOF peiliams gaminti naudojamas aukštos kokybės vokiškas plienas X50CrMoV15, kurio sudėtyje yra apie 0,5 proc. anglies ir chromo, molibdeno bei vanadžio kaip legiruojančių elementų. Dėl pridėto chromo jis yra atsparus korozijai, o tai pageidautina virtuviniams peiliams.

Tikslios geležtės suformuojamos iš plieno juostos kalant štampavimo staklėse. Jie 15 minučių grūdinami 1070 °C temperatūroje ir per dvi minutes greitai atšaldomi iki 60 °C temperatūros. Vėliau grūdinant (45 minutes lėtai kaitinant medžiagą iki 200 °C temperatūros) peilis atpalaiduojamas nuo vidinių įtempimų ir stabilizuojama jo martensitinė struktūra. Tai suteikia ašmenims optimalų reikalaujamą 58° Rockwell kietumą ir didesnį kietumą.

Specialus peilių galandinimo procesas WÜSTHOF, vadinamas PEtec (Precision Edge Technology), užtikrina idealų pjovimo kampą. Tai pažangiausia technologija, kai peilius galanda kompiuteriais valdomi ir stebimi robotai. Šio proceso privalumas - tiksli geometrija per visą geležtės ilgį, puikus ir itin didelis pradinis peilio pjovimo našumas, prilygstantis aštriam skustuvo ašmeniui, ir galiausiai ilgas geležtės tarnavimo laikas.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus kampas suteikia dar daugiau aštrumo, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą.

Standartinė apsauga yra integruota kaip geležtės dalis iš vieno plieno gabalo. Užtikrina tinkamą svorio paskirstymą, apsaugo pirštus nuo slydimo peiliu ir užtikrina tikslų peilio valdymą.

Ergonomiška rankena pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos, kuri yra atspari dūžiams, smūgiams ir maisto rūgštims. Jį galima plauti indaplovėje. Kotas prie koto tvirtinamas trimis kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms, todėl peiliai atitinka higienos standartus.

Peilių galandinimas WÜSTHOF

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti, nes ilgai naudojamas jis tampa bukas. Ašmenims prižiūrėti ir atgaivinti naudojami chromuoti galąstuvai, o peiliams galąsti rekomenduojame WÜSTHOF galandinimo akmenis. Mažiau patyrusiems siūlome ir lengviau valdomus šlifuoklius. Tiesiog kelis kartus švelniai perbraukite peiliu per šlifavimo griovelį ir ašmenys bus atkurti.

Ed. Bendrovė "Wüsthof Dreizackwerk KG" buvo įkurta Zolingene dar 1814 m., o per 200 gyvavimo metų jai vadovavo septynios Wüsthofų šeimos kartos. Jame vykdomi vieni pažangiausių ir labiausiai automatizuotų gamybos procesų pasaulyje. Pavyzdžiui, gaminant peilius beveik 40 etapų, naudojama 100 robotų.

Šiandien WÜSTHOF peiliai parduodami daugiau nei 80 pasaulio šalių. Naudojant aukščiausios klasės medžiagas ir šiuolaikines kompiuteriu valdomas technologijas jas patogu naudoti ir ruošti maistą. Kulinarinis malonumas pats savaime.

Additional parameters

Category: Duonos peiliai
Weight: 0.19 kg
Produkto tipas: Duonos peilis
Kolekcija: WÜSTHOF Classic
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: