Peilių rinkinys Wüsthof

35 items total
Peilių rinkinio blokas CLASSIC IKON, 7 vnt., Wüsthof WU9876
Peilių rinkinio blokas CLASSIC SANTOKU VERSION, 5 vnt., Wüsthof WU1090270501
Peilių rinkinys CLASSIC IKON CREAME, 3 vnt., Wüsthof WU96010
Kepsnių peilių rinkinys IKON, 4 vnt., Wüsthof
541 €
WU9706
Kepsnių peilių rinkinys CLASSIC, 6 vnt., Wüsthof WU9730
Peilių rinkinys CLASSIC, 3 vnt., su žirklėmis, Wüsthof WU9285
Peilių rinkinys CLASSIC, 6 vnt., Wüsthof
496 €
WU1120160602
Peilių rinkinys CLASSIC, 3 vnt., Wüsthof
265 €
WU9608
Up
More products

"Wüsthof" peilių rinkiniai - tai kokybės ir meistriškumo įsikūnijimas kulinarinių stalo įrankių pasaulyje. Šie rinkiniai - tai visapusiškas sprendimas tiek profesionaliems virėjams, tiek namų šefams, nes juose pateikiamas išsamus peilių, kuriais galima atlikti įvairius virtuvės darbus, pasirinkimas.

Kiekvienas "Wüsthof" peilių rinkinio peilis yra kruopščiai pagamintas preciziškai ir atidžiai atsižvelgiant į detales. Peiliai nukalti iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno, todėl jie išlieka aštrūs atliekant daugybę pjūvių. Toks aštrumas yra būtinas norint tiksliai ir lengvai pjaustyti maistą.

Vienas iš investicijų į "Wüsthof" peilių rinkinį privalumų yra peilių įvairovė. Nuo universalių virėjo peilių iki specializuotų pagalbinių ir pjaustymo peilių - rasite puikų įrankį kiekvienai kulinarinei užduočiai atlikti. Tokia įvairovė leidžia lengvai ir užtikrintai atlikti įvairius maisto gaminimo būdus.

Ergonomiškas "Wüsthof" peilių rinkinių dizainas užtikrina, kad kiekvienas peilis būtų patogus laikyti rankoje. Rankenos kruopščiai pagamintos taip, kad jas būtų galima tvirtai suimti, o tai sumažina rankų nuovargį ilgai ruošiant maistą. Šis ergonomiškas dizainas pagerina jūsų kontrolę ir tikslumą virtuvėje.

"Wüsthof" peilių rinkiniai yra ne tik funkcionalūs, bet ir estetiški. Jie suteikia virtuvei elegancijos ir dažnai pateikiami stilinguose laikymo blokuose ar dėkluose, kad peiliai būtų tvarkingi ir lengvai pasiekiami.

Investuodami į "Wüsthof" peilių rinkinį, investuojate į peilių rinkinį, kuris tarnaus ilgus metus. Tinkamai prižiūrint ir tvarkant šiuos peilius, jie ir toliau bus geriausi, todėl jie pagerins jūsų kulinarinius kūrinius ir gaminimas taps malonumu.

Patirkite neprilygstamą "Wüsthof" peilių rinkinių kokybę ir našumą patys. Peržiūrėkite mūsų asortimentą šiandien ir raskite tobulą rinkinį, atitinkantį jūsų kulinarinius pageidavimus ir poreikius. Atnaujinkite savo virtuvę peiliais, kuriais pasitiki virėjai visame pasaulyje, ir mėgaukitės jų preciziškumu bei meistriškumu.