Japoniškas Santoku peilis Wüsthof

7 items total
Pjaustymo peilis CLASSIC 16 cm, Wüsthof
98,99 €
WU468016
Santoku peilis URBAN FARMER 17 cm, Wüsthof
110 €
WU1025246017
Santoku peilis CLASSIC IKON CREME 17 cm, Wüsthof
165 €
WU41760
Santoku peilis CHAI DAO CLASSIC 17 cm, Wüsthof
143 €
WU1040135617
Santoku peilis CLASSIC WHITE 17 cm, Wüsthof
127 €
WU1040231317

"Wüsthof Japan" ir "Santoku" peiliai yra puikus jūsų virtuvės arsenalo papildymas. Šie peiliai garsėja savo preciziškumu ir meistriškumu, juose dera japoniškos tradicijos ir vokiška inžinerija, todėl jie pasižymi išskirtinėmis pjovimo savybėmis.

Iš geriausių medžiagų pagaminti "Wüsthof Japan" peiliai demonstruoja japoniškų peilių gamybos meistriškumą ir su "Wüsthof" prekės ženklu siejamą ilgaamžiškumą bei tikslumą. Rezultatas - peilių kolekcija, kuri yra ne tik funkcionali, bet ir vizualiai įspūdinga.

Ypač "Santoku" peiliai garsėja savo universalumu. Trumpesniais, platesniais ašmenimis ir nusmailintais kraštais jie puikiai tinka pjaustyti, pjaustyti kubeliais ir smulkinti įvairius ingredientus. Nesvarbu, ar ruošiate daržoves, mėsą, ar žuvį, "Santoku" peilis dėl savo dizaino yra puikus įrankis bet kurioje virtuvėje.

Wüsthof Japan ir Santoku peiliai yra nukalti iš didelio anglies dioksido kiekio nerūdijančiojo plieno, todėl puikiai išlaiko briaunas ir yra atsparūs korozijai. Peilių rankenos kruopščiai suprojektuotos taip, kad juos būtų patogu ir saugu laikyti, todėl sumažėja rankų nuovargio rizika ilgai naudojant peilius.

Įtraukę šiuos peilius į savo kulinarinę kasdienybę, galėsite pagerinti maisto gaminimo patirtį, nes galėsite tiksliai pjaustyti ir gaminti meistriškai pagamintus patiekalus. Nesvarbu, ar esate profesionalus virtuvės šefas, ar aistringai gaminate namuose, "Wüsthof Japan" ir "Santoku" peiliai yra nepakeičiami jūsų virtuvės įrankiai.

Patirkite neprilygstamą "Wüsthof Japan" ir "Santoku" peilių kokybę ir našumą patys. Išnagrinėkite mūsų asortimentą ir raskite tobulą peilį, atitinkantį jūsų kulinarinius pageidavimus ir poreikius. Pagerinkite savo maisto gaminimo įgūdžius naudodami šiuos išskirtinius peilius ir mėgaukitės japonų ir vokiečių meistriškumu savo virtuvėje.