lėtaeigiai lašeliniai kavos aparatai

7 items total

Lėtai lašantys kavos aparatai - puikus kavos aparatas jūsų lėtam gyvenimo būdui

Kas yra lėtai lašantys kavos aparatai?

Lėtai lašantys kavos virimo aparatai, dar vadinami šalto virimo kavos aparatais arba lašinės kavos bokštais, yra prietaisai, naudojami kavai virti lėtai ir švelniai lašinant. Lėtai lašinant ledinį vandenį ant kavos tirščių ilgą laiką (dažniausiai nuo 6 iki 24 valandų), gaunamas koncentruotas kavos ekstraktas, kuriame yra daug skonio ir mažai rūgšties.

Kavos mėgėjai ir specializuotos kavos parduotuvės dažnai naudoja lėto kavos virimo aparatus, nes vertina išskirtinį lėtai ruošiamos kavos skonio profilį.

Siūlome platų lėtai lašinamų kavos aparatų pasirinkimą iš gerai žinomų gamintojų, pvz Blomus ir Stelton. Be to, siūlome kitą tradicinių elektrinių lašinių kavos aparatų kategoriją.

Kodėl žmonės mėgsta lėto lašėjimo kavos aparatus?

Žmonės mėgsta lėto lašėjimo kavos aparatus, taip pat žinomus kaip kavos virimo aparatus, dėl kelių priežasčių. Pirma, lėtai lašantys kavos virimo aparatai leidžia geriau kontroliuoti virimo procesą, todėl kavos puodelis gali būti subtilesnis ir aromatingesnis. Rankiniu būdu pilant karštą vandenį ant kavos tirščių, galima reguliuoti vandens srauto greitį ir intensyvumą pagal savo poreikius, taip pat pritaikyti virimo laiką ir temperatūrą.

Antra, lėtai lašantys kavos virimo aparatai dažnai laikomi meistriškesniu ir autentiškesniu kavos ruošimo būdu, o tai patinka kavos entuziastams, vertinantiems kavos ruošimo amatą ir tradicijas.

Trečia, kavos virimo procesas naudojant lėtaeigis lašelinis kavinukas gali būti meditacinis ir malonus, suteikiantis ramybės ir susikaupimo akimirką įtemptą dieną.

Galiausiai, lėtai lašantys kavos aparatai gali būti įvairių stilių ir dizaino, kurie gali suteikti virtuvei ar valgomajam estetiškumo. Dėl šių ir kitų priežasčių pastaraisiais metais tarp kavos mėgėjų išpopuliarėjo lėtai lašantys kavos aparatai.

Kaip naudoti lėtaeigis lašelinis kavinukas?

Lėtai lašantys kavos aparatai - tai aparatai, naudojami kavai virti naudojant lėtą ir švelnų lašinimo procesą. Šiuose kavos virimo aparatuose paprastai yra puodelis su snapeliu, filtras ir krepšelis kavos tirščiams, o kava verdama gravitaciniu būdu.

Kavos tirščius užpilkite karštu vandeniu ir leiskite jam lašėti per filtrą į puodą. Nors tai gali užtrukti ilgiau nei naudojant elektrinį lašelinį kavos aparatą, šis būdas yra puikus pasirinkimas. Peržiūrėkite mūsų kavos malūnėlių pasirinkimą, kad galėtumėte sumalti kavą prieš pat ją naudodami ir išgauti geresnio skonio kavą.

Taip pat galite rinktis iš mūsų kolekcijos įvairių kavos aparatų ir įvairių tipų kavos aparatų, įskaitant viryklinius espreso kavos puodelius ir prancūziško spaudimo kavos aparatus.