sriubinės lėkštės

55 items total
Gili lėkštė LEGIO NOVA 25 cm, Eva Solo
27 € –37 %
17 €
ES887224
Gili lėkštė ADELIE 27 cm, kreminė, REVOL
29 € –9 %
26,20 €
RV654257
Gili lėkštė RHOMBE 25 cm, žalia, Lyngby
39,95 € –7 %
37 €
LY201940
Gili lėkštė KINTSUGI 2 22 cm, balta, Seletti
82 €
SLT09622
Gili lėkštė KINTSUGI 3 22 cm, balta, Seletti
82 €
SLT09623
Sriubinė lėkštė GRAND CRU SOFT 21,5 cm, Rosendahl RSD20527
Valgymo dubuo ARBORESCENCE 24 cm, dramblio kaulo, REVOL RV648288
Up
More products

Sriubos lėkštės - sriuboms, makaronams, salotoms ir kt. patiekti

Kam naudojamos sriubos lėkštės?

Sriubos lėkštės - tai gilios lėkštės arba negilūs dubenys (priklausomai nuo to, kaip juos suprantate), kurie paprastai naudojami sriubai ar kitiems skystiems maisto produktams patiekti. Sriubos lėkštės, kurios nuo įprastų pietų lėkščių skiriasi tuo, kad yra didesnės ir gilesnės, puikiai tinka sultiniams, troškiniams, troškiniams ir kitiems panašiems patiekalams patiekti. Be to, didesniame sriubinė lėkštėkrašte yra vietos nevalgomiems gabalėliams arba duonos gabalėliui, kuris gali būti siūlomas prie sriubos.

Sriubos lėkštes galima naudoti ir kitiems patiekalams, pavyzdžiui, makaronams, salotoms ir desertams, patiekti.

Koks yra idealus sriubinė lėkštėdydis?

Optimalus sriubos lėkštės dydis gali skirtis priklausomai nuo individualių pageidavimų, tačiau tipinės sriubinė lėkštė skersmuo paprastai būna nuo 14 cm iki 30 cm. Taip galima patiekti sočią sriubos porciją ir neišpilti į lėkštės kraštus.

Kuo skiriasi sriubinė lėkštė nuo sriubos dubenėlio?

valgymo dubuo ir sriubinė lėkštė visų pirma skiriasi savo forma ir dydžiu. Paprastai sriubos dubenys yra gilesni ir siauresni nei sriubos lėkštės, kurios dažnai būna plokštesnės ir platesnės.

sriubinė lėkštė - tai plokščias, negilus indas plačiu kraštu, dažnai naudojamas sriubai, troškiniams ir kitiems skystiems patiekalams patiekti. Juos taip pat galima naudoti makaronams, salotoms ir kitiems patiekalams patiekti.

Kita vertus, sriubos dubuo yra gilus, apvalus indas be plokščio krašto. Kadangi jie yra gilesni, sriuba, troškinys ar guliašas ilgiau išlieka karšti. Valgomuosius dubenėlius taip pat galima naudoti grūdų, ryžių ir kitiems patiekalams patiekti.

Tinklalapyje Kulina siūlome daug įvairių stilių ir formų sriubos lėkščių iš tokių aukščiausios kokybės prekių ženklų kaip "Revol", Eva Solo, ir Blomus. Taip pat galite išbandyti kitus produktus, kurių gali prireikti mėgstantiems sriubas, pvz., sriubų dubenėlius, sriubos šaukštus ir valgomuosius šaukštus.