Figūrėlės

34 items total
Durų stabdis DEDE, 2 kg, juodas, Alessi
65 €
ALPS18B
Namų dekoro skulptūra JAN 20 cm, skaidri, stiklas, Philippi PHP163004
Antistresinis dekoras BALLANCE 15 cm, juodas, Philippi PHP193283
Durų stabdis STOP, 2 kg, Blomus
68,85 €
BM68306
Up
More products

Figūrėlės - puikus būdas suasmeninti erdvę

Kokių rūšių figūrėlių galima įsigyti parduotuvėje Kulina?

Daugybė išmanių akcentų - tai ženklas, kad namuose gyvena kūrybingas ir į detales įsigilinęs šeimininkas. Mažiausios detalės gali tapti viso dizaino išdėstymo erdvėje ar visame name pagrindu.

Nieko nėra geriau nei pasirinkti geriausias figūrėles ir unikalias skulptūrėles, kai norima papuošti interjerą išmaniais ir įdomiais daiktais. Kulina siūlo platų skulptūrėlių ir figūrėlių asortimentą - įvairių temų, medžiagų, spalvų ir prekių ženklų, pavyzdžiui, Seletti.

Kur dėti figūrėles ir kaip jas išdėstyti?

Figūrėlės gali būti puikūs dekoratyviniai elementai, kurie jūsų namams suteiks asmeniškumo ir žavesio. Pateikiame keletą idėjų, kur ir kaip jas išdėstyti:

 • Lentynos ir vitrinos: Atviros lentynos arba stiklinės vitrinos - puikios vietos figūrėlėms eksponuoti. Išdėliokite jas vizualiai patraukliai, panašias figūrėles laikydami kartu arba kurdami temines grupes.

 • Jei turite židinio atbrailą ar ž idinio židinį, pasvarstykite, ar nevertėtų ant jo pastatyti keletą figūrėlių. Sumaišykite juos su kitais dekoratyviniais elementais, pavyzdžiui, žvakėmis ar įrėmintomis nuotraukomis, kad sukurtumėte patrauklų centrinį tašką.

 • Šoniniai staliukai ir naktiniai staliukai: Figūrėlės gali būti statomos ant šoninių, galinių arba naktinių staliukų. Jie suteikia šiems paviršiams įmantrumo ir įdomumo.

 • Palangės: Statulėlės ant palangių gali sukurti žavią sceną, kuri sąveikauja su išoriniu pasauliu. Tik turėkite omenyje tiesioginius saulės spindulius ir galimą spalvų išblukimą.

 • Knygų lentynos: Knygų lentynose tarp knygų išdėliokite figūrėles. Jie gali vizualiai paįvairinti jūsų knygų kolekciją ir išsklaidyti knygų eilių monotoniją.

 • Įėjimo konsolinis staliukas: Ant įėjimo konsolinio staliuko esanti figūrėlė gali pasitikti lankytojus ir suteikti namams jaukų toną.

 • Virtuvės stalviršiai: Virtuvėje ant atvirų lentynų ar stalviršių galite išdėlioti figūrėles, taip funkcinei erdvei suteikdami meniškumo.

 • Vonios kambario tualetas: Ant vonios kambario tualeto ar stalviršio padėkite figūrėlę, kuri suteiks elegancijos.

 • Pakabinamos lentynos arba plaukiojančios lentynos: Jei turite pakabinamų ar plaukiojančių lentynų, ant jų galima pastatyti figūrėles ir sukurti unikalią ekspoziciją, kuri trauktų akį į viršų.

 • Darbo vietos: Nedidelė statulėlė gali būti malonus namų biuro ar darbo vietos papildymas, suteikiantis vizualinės pertraukos nuo su darbu susijusių daiktų.

Aranžuojant figūrėles:

 • Balansas: Atsižvelkite į bendrą vizualinę pusiausvyrą. Maišykite didesnes ir mažesnes figūrėles, keiskite jų aukštį, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją.

 • Tema arba stilius: Kad sukurtumėte vientisą vaizdą, kartu išdėliokite figūrėles, kurias sieja bendra tema, spalvų paletė ar stilius.

 • Neigiama erdvė: Aplink kiekvieną figūrėlę palikite šiek tiek neigiamos erdvės, kad neatrodytų perkrauta.

 • Įvairūs aukščiai ir dydžiai: Įvairaus aukščio ir dydžio figūrėlės suteikia kompozicijai vizualinio įdomumo.

 • Grupės: Kad sukurtumėte įspūdingesnę ekspoziciją, sugrupuokite panašias figūrėles.

Nepamirškite, kad statulėlių išdėstymas yra kūrybinis procesas, todėl galite eksperimentuoti su įvairiomis jų vietomis ir deriniais, kol rasite tokį išdėstymą, kuris atitinka jūsų asmeninį stilių ir pagerina namų atmosferą.

Ar statulėlės yra gera dovanų idėja?

Kadangi statulėlės yra tokios universalios, galite pasirinkti tokią, kuri atitiktų dovanos gavėjo pomėgius ar interesus, taip suteikdami jam individualumo. Galite pasirinkti tokį, kuris atitiktų jų pomėgius, nesvarbu, ar jie yra meno entuziastai, ar figūrėlių kolekcionieriai.

Be to, statulėlės gali būti naudojamos kaip laikui nepavaldžios dekoratyvinės detalės, suteikiančios bet kuriai gyvenamajai erdvei asmeniškumo ir žavesio. Jie gali padidinti estetinį erdvės patrauklumą ir tapti pokalbio pradžia. Jų būna įvairių - nuo gražių skulptūrų iki komiškų daiktų.

Figūrėlės taip pat turi sentimentalią reikšmę ir gali atgaivinti malonius prisiminimus. Asmeninį ryšį su gavėju galite užmegzti pasirinkdami figūrą, kuri reiškia unikalią reikšmę arba atspindi bendrą interesą.


Jei norite daugiau dekoratyvinių sprendimų, peržiūrėkite mūsų knygų skirtukų, sienų dekoracijų, nuotraukų rėmelių ir kt. pasirinkimą.