pagalvės

5 items total

Pagalvės - skatina sveiką miegą ir ramybę

Pagalvės - tai minkšti, minkšti daiktai, kurie palaiko ir ramina galvą ir kaklą miegant ar ilsintis. Paprastai jie būna kvadrato arba stačiakampio formos ir gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant medvilnės ir poliesterio pluoštus.

Kokie yra populiariausi miegamųjų pagalvių užpildai?

Miego pagalvėms dažniausiai naudojami kelių rūšių užpildai. Kai kurie iš populiariausių yra šie:

 • Pūkas: tai minkštas, purus izoliacinis sluoksnis, esantis po ančių ir žąsų plunksnomis. Pūkinės pagalvės pasižymi minkštumu ir purumu, tačiau jos gali netikti alergiškiems žmonėms.

 • Plunksnos: Plunksninės pagalvės gaminamos iš išorinio ančių arba žąsų plunksnų sluoksnio. Paprastai jos būna kietesnės nei pūkinės pagalvės, tačiau jos gali būti ir pigesnės.

 • Atminties putos: Tai poliuretano putų rūšis, sukurta taip, kad prisitaiko prie galvos ir kaklo formos. Atminties putų pagalvės žinomos dėl atramos ir slėgio mažinimo, tačiau jos taip pat gali sulaikyti šilumą ir turėti cheminį kvapą.

 • Lateksas: Latekso pagalvės gaminamos iš natūralaus arba sintetinio kaučiuko. Jie žinomi dėl savo patvarumo ir paramos, taip pat gebėjimo išlikti vėsūs ir sausi.

 • Mikrogranulės: Mikrogranulių pagalvės yra pripildytos smulkių karoliukų, pagamintų iš polistireno ar kitų medžiagų. Paprastai jos būna minkštos ir atraminės, tačiau judant gali kelti triukšmą.

 • Poliesteris: Poliesterio pagalvės yra pripildytos sintetinio pluošto, kuris imituoja pūkų minkštumą ir palėpę. Paprastai jos yra nebrangios ir hipoalerginės, tačiau gali būti ne tokios patvarios kaip kitų tipų pagalvės.

 • Grikiai: natūralūs, hipoalergiški ir ekologiški

Tinkamiausias užpildas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir poreikių, pvz., miegojimo padėties, alergijų ir biudžeto.

Kaip išsirinkti geriausiai mano poreikius atitinkančią pagalvė ?

Išsirinkti idealią pagalvė gali būti sunku. Tačiau reikėtų atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 • Miego padėtis: pagalvė , kurios jums reikia, gali priklausyti nuo to, kaip norite atsigulti. Miegantiems ant nugaros gali prireikti plonesnio užvalkalo, kad kaklas ir stuburas būtų išlyginti pagalvėo miegantiems ant šono gali prireikti didesnės pagalvė.
 • Tvirtumas: pagalvėatrama ir patogumas gali skirtis priklausomai nuo jos kietumo. Tiems, kurie miega ant pilvo, geriau tinka minkštesnės pagalvės, o tiems, kurie miega ant šono ar nugaros, - kietesnės pagalvės.
 • Dydis: pagalvėlė atrama ir patogumas gali skirtis priklausomai nuo jos dydžio. Pasirinkite dydį, kuris būtų patogus jūsų kūno tipui ir miego padėčiai.

Kokia yra miego pagalvė su grikių užpildu nauda?

Grikių lukštai sudaro didžiąją dalį mūsų pagalvių, nes pastaraisiais metais jie išpopuliarėjo dėl savo išskirtinių privalumų. Kai kurie iš jų:

 • Teikia pagal poreikius pritaikytą pagalbą: Grikių pagalvės prisitaiko prie jūsų kaklo ir galvos formos, todėl suteikia individualią atramą ir padeda prisitaikyti. Tai gali sumažinti nugaros ir kaklo diskomfortą ir pagerinti miegą.
 • Natūralus hipoalerginis: Grikių lukštai yra atsparūs dulkių erkutėms, pelėsiui ir mikrobams, nes jie iš prigimties yra hipoalergiški. Todėl jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie kenčia nuo alergijos ar astmos.
 • Kvėpuojantis: Grikių lukštai yra natūraliai porėti, todėl oras laisvai teka per pagalvė. Tai gali padėti išlaikyti pagalvė vėsią ir sausą, o tai gali būti naudinga žmonėms, kurie naktį linkę perkaisti.
 • Ekologiška: grikių pagalvės yra ekologiškas pasirinkimas, nes jos pagamintos iš natūralių medžiagų ir lengvai biologiškai suyra.
 • Jokio kvapo ar triukšmo: Grikinės pagalvės nekelia kvapo ir yra tylios, kai juda naktį, be to, jos neturi jokio cheminio kvapo.
 • Lengva reguliuoti: Mūsų grikių pagalvėse dažnai yra užtrauktukas, kuriuo galima pridėti arba pašalinti lukštus ir taip pritaikyti kietumą bei atramos laipsnį.

Norėdami jaukiai įsitaisyti ir puikiai išsimiegoti, taip pat galite peržiūrėti mūsų patalynės užvalkalų, užvalkalų ir lovatiesių kolekciją.

Kodėl miegamojo patalynė ir dekoratyvinė tekstilė tokia svarbi jūsų miegamojo patogumui ir išvaizdai?

Miegamojo patalynė ir dekoratyvinė tekstilė yra svarbi dėl kelių priežasčių, kai kalbama apie patogumą ir interjero išvaizdą:

 1. Patogumas: Patalynė, pvz., paklodės, pagalvių užvalkalai ir antklodės, kasdien daug valandų tiesiogiai liečiasi su mūsų oda. Todėl jos atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant mūsų komfortą miegant. Aukštos kokybės patalynė, pagaminta iš minkštų ir kvėpuojančių medžiagų, gali padėti reguliuoti kūno temperatūrą, nuvesti drėgmę ir užtikrinti gerą miegą.

 2. Jaukumas: Tekstilė gali suteikti kambario interjerui šilumos, suteikdama spalvą, raštą ir tekstūrą. Šiltos spalvos, pavyzdžiui, raudona, oranžinė ir geltona, gali sukurti jaukią ir kviečiančią atmosferą, o minkštos tekstūros, pavyzdžiui, aksomas ar dirbtinis kailis, gali suteikti prabangos ir komforto pojūtį. Taip pat ir raštai, pavyzdžiui, dryžiai ar gėlių raštai, gali sukurti gylio ir vizualinio įdomumo įspūdį. Audiniai, pavyzdžiui, užuolaidos, pagalvėlės, kilimėliai, lovatiesės ir antklodės, gali suteikti erdvei tiek fizinės, tiek vizualinės šilumos.
 3. Estetika: Miegamojo patalynės ir dekoratyvinės tekstilės spalvos, raštai ir tekstūros gali turėti didelę įtaką bendrai miegamojo išvaizdai ir pojūčiui. Šie elementai gali suteikti erdvei asmeniškumo, stiliaus ir šilumos. Jie taip pat gali padėti sujungti kitus kambario dizaino elementus, pavyzdžiui, sienų spalvą, baldus ir apšvietimą.

 4. Universalumas: Miegamojo patalynė ir dekoratyvinė tekstilė yra universali ir lengvai atnaujinama, todėl yra ekonomiškas būdas atnaujinti miegamojo išvaizdą. Paprasčiausiai pakeisdami patalynę, pridėdami kelias pagalvėles ar dekoratyvinę antklodė, galite pakeisti visą kambario išvaizdą.

Apskritai miegamojo patalynė ir dekoratyvinė tekstilė yra labai svarbūs norint sukurti patogią ir patrauklią erdvę, atspindinčią jūsų asmeninį stilių ir gerinančią bendrą savijautą.