WOLL Titanium Nowo

13 items total

Pristatome kolekciją "WOLL Titanium Nowo", liudijančią Norberto Wollio, vizionieriaus, "Woll GmbH" įkūrėjo, palikimą. Norberto Wollo atsidavimas novatoriškumui ir nepalaužiamas perfekcionizmas gaminant keptuves įkvėpė sukurti NOWO seriją, žadančią bekompromisę kokybę ir funkcionalumą.

Išskirtinių NOWO savybių pagrindas - 8 mm storio terminis pagrindas, kruopščiai išlietas rankomis, kad būtų užtikrintas optimalus šilumos paskirstymas ir išlaikymas. Šios keptuvės ir puodai greitai įkaista ir išlieka karšti net nuėmus juos nuo viryklės, todėl ant visų tipų kaitlenčių, įskaitant indukcines, gaminama efektyviai naudojant energiją.

NOWO titano kieto paviršiaus danga yra ne tik aukštos kokybės, bet ir neįtikėtinai tvirta bei ilgaamžė. Galite drąsiai gaminti ir kepti, žinodami, kad jūsų indai atlaikys virtuvės karštį.

NOWO išsiskiria nuimama keptuvių rankena. Dėl šios naujoviškos savybės laikymas tampa lengvas, nes šias keptuves lengvai sutalpinsite į spintelę ir indaplovę. Be to, prireikus jos netgi gali virsti pyragų formomis, taip suteikdamos jūsų virtuvei universalumo.

NOWO kolekciją sudaro daugybė keptuvių, puodų ir kepsninių, skirtų visiems jūsų kulinariniams poreikiams patenkinti. Nesvarbu, ar turite dujinę, elektrinę, ar indukcinę kaitlentę, NOWO yra suderinama su visų tipų kaitlentėmis. Ir, žinoma, ant jos išdidžiai puikuojasi ženklas "Pagaminta Vokietijoje", liudijantis apie ambicingo "Woll" įkūrėjo atsidavimą.

Kiekvieną keptuvę pilant rankomis atskirai, pašalinamos oro kišenės, todėl užtikrinama aukščiausia kokybė. Sustiprintas kraštas suteikia papildomo atsparumo smūgiams, o jo forma apsaugo nuo išsiliejimo pilant.

NOWO keptuvės garsėja greitu ir tolygiu įkaitimu. Dėl sutvirtintų sienelių ir dugno jos itin gerai išlaiko šilumą, todėl gaminant maistą galima sumažinti kaitrą. Jūsų patiekalai ilgiau išlieka karšti keptuvėje, todėl puikiai tinka antrosioms porcijoms be mikrobangų krosnelės.

Nors NOWO keptuvės turi nemažą svorį, sauté ir kvadratinės keptuvės turi liejamą pagalbinę rankeną, todėl jas lengviau pakelti ir manevruoti.

Šios keptuvės be rankenų sukurtos atsižvelgiant į praktiškumą. Jos be vargo telpa orkaitėje, kriauklėje, indaplovėje ir virtuvės spintoje. Be rankenų be rankenų keptuves taip pat galima lengviau sudėti į krūvą - tai patogu užkietėjusiems NOWO gerbėjams.

Išbandykite nepaprastą "WOLL Titanium Nowo" kolekcijos kokybę ir funkcionalumą. Tai daugiau nei tik virtuvės indai - tai duoklė naujovių ir perfekcionizmo dvasiai, kuria paremtas Norberto Wollo palikimas. Pagerinkite savo kulinarinius nuotykius naudodami Vokietijoje pagamintą įrankį NOWO ir mėgaukitės bekompromisine kokybe kiekviename savo sukurtame patiekale.