WOLL Diamond Lite PRO Induction

12 items total
Puodas DIAMOND LITE PRO 24 cm, titanas, WOLL
138 € –18 %
112 €
WL124DLPI
Puodo dangtis DIAMOND LITE PRO 20 cm, stiklas, WOLL WLS20DLPM

Patirkite kulinarinio meistriškumo įkūnijimą su "WOLL Diamond Lite PRO Induction" serijos indukcinėmis viryklėmis. Ši išskirtinė virtuvės indų linija nustato naujus prabangos ir našumo virtuvėje standartus, kurie tinka ir išrankiausiems virėjams, ir namų šefams. Panagrinėkime, kuo "Diamond Lite PRO Induction" serija yra išties nepaprasta.

Šių indų pagrindą sudaro revoliucinė deimantais sutvirtinta nelimpanti danga. Ši pažangi technologija užtikrina, kad maistas lengvai slystų nuo keptuvės ir nekeltų nusivylimo dėl prikepimo ir pridegimo. Maisto gaminimas tampa džiaugsmu, o valymas - lengvumu. Deimantinis sutvirtinimas ne tik pagerina nelimpančias savybes, bet ir užtikrina ilgalaikį patvarumą, todėl jūsų investicija atlaikys laiko išbandymą.

Indukcinis maisto ruošimas garsėja energijos vartojimo efektyvumu ir tikslia temperatūros kontrole, o "Diamond Lite PRO Induction" serija sukurta taip, kad puikiai veiktų ant indukcinių viryklių. Nerūdijančio plieno pagrindas su aliuminio šerdimi užtikrina greitą ir tolygų šilumos pasiskirstymą, o tai reiškia greitesnį maisto ruošimo laiką ir pastovius rezultatus. Nesvarbu, ar kepate, verdate, ar troškinate, "Diamond Lite PRO Induction" užtikrina neprilygstamą našumą.

"Diamond Lite PRO Induction" indų dizainas yra elegantiškas ir funkcionalus. Kiekvienas gaminys pasižymi elegantiška, modernia estetika, kuri papuoš bet kurios virtuvės interjerą. Ergonomiškos rankenos užtikrina patogų ir saugų laikymą, o grūdinto stiklo dangčiai leidžia stebėti, kaip gimsta jūsų kulinariniai kūriniai.

Universalumas - pagrindinė "Diamond Lite PRO Induction" serijos indukcinių indų savybė. Turėdami platų indų asortimentą - nuo keptuvių ir keptuvių iki keptuvių su grotelėmis ir kepsninių - turėsite puikų įrankį kiekvienai kulinarinei užduočiai atlikti. Be to, nepridegantis paviršius sumažina aliejaus pertekliaus poreikį ir skatina sveikesnį maisto ruošimą neaukojant skonio.

Diamond Lite PRO indukcinių indų kokybė yra kertinis akmuo. Kiekviena detalė pagaminta preciziškai ir kruopščiai, todėl kiekvienas gaminys įkūnija mūsų nepalaužiamą įsipareigojimą siekti tobulumo. Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar aistringas namų šefas, "Diamond Lite PRO Induction" indai sukurti taip, kad pranoktų jūsų lūkesčius.

Su "WOLL Diamond Lite PRO Induction" serijos indukciniais indukciniais indaplovėmis savo maisto gaminimo patirtį pakylėsite iki neprilygstamų aukštumų. Tai daugiau nei virtuvės indai - tai kulinarinio meistriškumo liudijimas. Atraskite tobulą stiliaus, našumo ir naujovių sintezę kiekviename šios nepaprastos kolekcijos gaminyje. Pasimėgaukite "Diamond Lite PRO Induction" prabanga ir atskleiskite visą savo kulinarinį potencialą.