Žemas puodas DIAMOND LITE PRO 26 x 26 cm, skirtas indukcinei viryklei, titanas, WOLL

Code: WL10262DLPI
Brand: WOLL
150 € –10 %
Žemas puodas DIAMOND LITE PRO 26 x 26 cm, skirtas indukcinei viryklei, titanas, WOLL
150 € –10 % 134 €
Pardavime (1 pcs)

Profesionalų verti aukščiausios kokybės "Diamond Lite PRO" nepridegantys indai pradžiugins visus, mėgstančius kokybę ir gerą maisto ruošimą. Dėl specialaus nepridegančio paviršiaus Vokietijos prekės ženklo WOLL tvirti titano puodai su nerūdijančio plieno rankenomis idealiai tinka sveikam ir energiją taupančiam maisto gaminimui ir kepimui be riebalų arba su mažu jų kiekiu.

Detailed information

Product detailed description

Profesionalų verti aukščiausios kokybės "Diamond Lite PRO" nepridegantys indai pradžiugins visus, mėgstančius kokybę ir gerą maisto ruošimą. Dėl specialaus nepridegančio paviršiaus Vokietijos prekės ženklo WOLL tvirti titano puodai su nerūdijančio plieno rankenomis idealiai tinka sveikam ir energiją taupančiam maisto gaminimui ir kepimui be riebalų arba su mažu jų kiekiu.

"Diamond Lite PRO" virtuvės indų privalumas - labai greitas šilumos perdavimas ir itin patvarus, dvigubai grūdintas deimantinis nelimpančios dangos paviršius. Puodai pasižymi itin geromis nelimpančiomis savybėmis ir yra labai atsparūs įbrėžimams. Juos lengva valyti ir jie lengvai atlaiko plovimą indaplovėje arba naudojimą, pavyzdžiui, metalinių virtuvės įrankių.

Elegantiškas dizainas su matinėmis nerūdijančiojo plieno rankenomis ne tik gražus, bet ir labai praktiškas. Ergonomiškų rankenų atraminė dalis yra išlieta iš indų liejinio. Jie sudaro vieną visumą, todėl saugiai priglunda. Naudojamą nerūdijantį plieną lengva valyti, jis higieniškas, atsparus smūgiams ir maisto rūgštims ir ypač tinka kepti orkaitėje. Dėl aukštos gamybos kokybės ir medžiagų ilgaamžiškumo "Diamond Lite PRO" tinka tiek mėgėjams, tiek profesionaliems virėjams.

"Diamond Lite PRO" serija

 • Aukščiausios kokybės indai kasdieniam ir profesionaliam naudojimui, patentuota gamyba
 • Rankomis liejamas, vientisas, kad būtų atsparesnis mechaniniam poveikiui ir karščiui
 • Suderintas meistriškumas ir naujoviškos technologijos
 • Tvirta, stabilių matmenų, dėl savo kokybės tinkama profesionaliems virėjams
 • Patvarios ergonomiškos nerūdijančio plieno rankenos, tinkamos kepti orkaitėje
 • Ypač atsparus nepridegantis paviršius sveikam kepimui be riebalų
 • Dvigubai grūdintas, atsparus įbrėžimams, pagamintas be PFOA
 • Dėl didelio paviršiaus atsparumo galima naudoti net metalinius virtuvės įrankius
 • Atlaiko iki 300 °C temperatūrą, taip pat tinka kepti aukštoje temperatūroje
 • Apie 8 mm storio feromagnetinio plieno pagrindas, specialiai pagamintas WOLL
 • Itin greitas šilumos perdavimas per visą paviršių
 • Galima naudoti ant visų tipų kaitviečių, idealiai tinka indukcijai
 • Sutaupo iki 1/3 energijos, palyginti su tradiciniais nerūdijančio plieno indais
 • Sustiprinti kraštai užtikrina didesnį atsparumą smūgiams
 • Sukurta taip, kad būtų lengva pilti ir nelašėtų
 • Labai lengva valyti, galima plauti indaplovėje

WOLL profesionalūs lietiniai gaminiai yra aukščiausios kokybės sinonimas. Jis pasižymi ilgaamžiu nepridegančiu paviršiumi, skoningu dizainu ir geriausiais įmanomais kepimo rezultatais.

/P>

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WOLL profesionalūs liejimo gaminiai yra "Made in Germany" produktai, pagaminti aukščiausios kokybės. Tai nuolat stebima ir gamybos proceso metu. Be to, WOLL naudojamos technologijos yra ekologiškos, nes į aplinką išmetama mažai anglies dioksido. Visi WOLL indai, pagaminti iš aukštos kokybės kultūrinio aliuminio lydinio, yra liejami rankomis, todėl skiriasi nuo įprastos anoniminės gamyklinės gamybos. Lėtas liejimas rankomis neleidžia susidaryti oro kišenėms, kurios blogina medžiagos kokybę.

Gautas aliuminio liejinys padengiamas dar keliais sluoksniais, kad indai būtų nelipnūs ir patvaresni. Tačiau prieš tai jo paviršius kelis kartus nušlifuojamas smėliasrove. Kitame etape keptuvės ar puodo korpusas grūdinamas titano dalelėmis ir deginamas plazminiu antgaliu, kai temperatūra viršija 20 000 °C. Todėl indai yra stabilūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Antrasis sluoksnis apsaugo medžiagą nuo korozijos, o trečiasis sluoksnis pasižymi puikiomis sukibimą mažinančiomis savybėmis. Paskutinis viršutinis grūdintas sluoksnis yra nelipnus, dvigubai grūdintas naudojant deimanto daleles - kiečiausią planetoje mineralą. Dėl savo išskirtinių savybių jis saugomas kaip gamybos paslaptis. Unikalus indukcinės plokštės iš feromagnetinio plieno gamybos būdas užtikrina plokščią dugną ir greitą bei tolygų indų įkaitimą be šilumos nuostolių.

Dėl specialaus gamybos proceso aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus galima plauti indaplovėje ar net naudoti metalinius virtuvės įrankius (vis dėlto, kad indai ilgiau tarnautų, rekomenduojame naudoti švelnesnius medinius ar silikoninius įrankius) Įrodyta, kad specialiai sukietintas nepridegantis WOLL paviršius nekenkia sveikatai, todėl galima gaminti maistą naudojant mažai riebalų arba visai jų nenaudojant. Jis yra saugus ir jame nėra PFOA. Gautuose patiekaluose gausu vitaminų. Dėl atsparumo karščiui iki 300 °C jis tinka ne tik švelniems maisto produktams, bet ir kepti aukštoje temperatūroje. "Diamond Lite PRO" indai taip pat puikiai atlaiko temperatūros smūgius ir gali būti greitai kaitinami nenaudojant riebalų. Dėl puikių nelimpančių savybių jį labai lengva valyti.

/P>

Additional parameters

Category: Casserole puodai
Weight: 2 kg
Dydis: 26 cm
Informacija apie produktą: Tinka indukcinėms viryklėms
Produkto tipas: Troškinimo puodas
Medžiaga: Titanas
Kolekcija: WOLL Diamond Lite PRO Induction
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: