Puodų rinkinys Tefal

22 items total
Puodų rinkinys INTUITION B864SA74, 10 vnt., Tefal
142 € –20 %
113 €
TEFB864SA74
Puodų rinkinys INTUITION B864S874, 8 vnt., Tefal
132 € –20 %
105 €
TEFB864S874
Puodų komplektas COOK EAT B922S955, 9 vnt., Tefal
146 € –20 %
116 €
TEFB922S955
Puodų rinkinys COOK EAT B921SA55, 10 vnt., Tefal
150 € –20 %
120 €
TEFB921SA55
Puodų komplektas DUETTO+, 10 vnt., Tefal
155 € –20 %
124 €
TEFG732SA55

Pagerinkite savo kulinarinę kelionę su "Tefal" puodų rinkiniu, kuriame inovacijos dera su maisto gaminimo menu. Šie universalūs virtuvės indų rinkiniai sukurti taip, kad virtuvės užduotys taptų lengvesnės ir malonesnės, o jūs galėtumėte preciziškai gaminti skanius patiekalus.

Patikimas virtuvės reikmenų gamintojas "Tefal" savo patirtį plečia ir į puodų rinkinius. Šie rinkiniai - tai daugiau nei puodai ir keptuvės; tai pagrindiniai įrankiai, padedantys pasiekti kulinarinio meistriškumo namų virtuvėje.

Efektyvumas ir tikslumas yra "Tefal" puodų rinkinių pagrindas. Šie puodai ir keptuvės, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, yra sukurti taip, kad tolygiai paskirstytų šilumą, užtikrintų pastovius maisto gaminimo rezultatus ir neleistų atsirasti karštoms vietoms, kurios gali sugadinti jūsų patiekalus.

Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl "Tefal" puodų rinkiniai turi įvairias apsaugos priemones. Nuo karščiui atsparių rankenų iki saugiai prigludusių dangčių - galite gaminti drąsiai, žinodami, kad visada pasirūpinta saugumu.

Norint pasiekti tobulą kulinarinių kūrinių skonį ir tekstūrą, svarbiausia yra pritaikymas, o "Tefal" puodų rinkiniuose siūlomi įvairių dydžių ir tipų puodai, kad būtų patenkinti įvairūs maisto gaminimo poreikiai. Nesvarbu, ar verdate padažus, ar kepate kepsnius, šie rinkiniai užtikrina reikiamą universalumą.

Daugelyje "Tefal" puodų rinkinių nelimpančios dangos ir lengvai valomos medžiagos leidžia be vargo išvalyti maisto gaminimo vietas. Atsisveikinkite su prikepusiu maistu ir skirkite daugiau laiko gardiems patiekalams ragauti.

"Tefal" siūlo platų kepimo puodų rinkinių asortimentą, tinkantį įvairiems maisto gaminimo stiliams ir pageidavimams. Nesvarbu, ar esate aistringas namų šefas, ar tiesiog ieškote patikimų ir funkcionalių virtuvės indų, "Tefal" turi jums tinkamą puodų rinkinį.

"Tefal" virimo puodų rinkiniai - tai daugiau nei tik virtuvės reikmenys; tai būtini jūsų kulinarinės kelionės palydovai. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir išbandykite tobulą patogumo ir tikslumo derinį gamindami maistą.